آغاز مذاکرات میلیاردرهای ترک برای خرید چلسی – ورزش سه

[ad_1]

کد خبر: 1813679 |
13 Eph 1400 ساعت 20:48 |
13,158 بازدید |

5
اظهار نظر

محسن بایراک میلیاردر ترکیه ای مدعی شده است که مذاکراتش را با وکیل رومن آبراموویچ برای خرید چلسی آغاز کرده است.

به گزارش “ورزش سه”، تهاجم نظامی روسیه به اوکراین بر شهروندان این کشور در سایر نقاط جهان تأثیر عمیقی گذاشته است که یکی از آنها رومن آبراموویچ است.
فشار روی چلسی و مالک روسی به حدی رسیده است که او پس از نزدیک به 20 سال حضور در استمفوردبریج تصمیم به فروش باشگاه گرفت.
در همین حال، بسیاری از نمایندگان پارلمان بریتانیا خواهان حضور تجار روسی در لیست سیاه هستند.مجازات توسط دولت بریتانیا.
این باعث شد آبراموویچ بخواهد تمام دارایی های خود را در لندن، از جمله چلسی و تعدادی از باشگاه ها، قبل از اینکه نامش در لیست قرار گیرد، بفروشد.

هانسورگ وایس و تاد بولی، دو تاجر سوئیسی و آمریکایی، قبلاً ادعا می کردند که رقبای اصلی باشگاه هستند، اما بایراک مدعی شد که قصد دارد پرچم ترکیه را در لندن به اهتزاز درآورد.
این تاجر ترک که خانواده اش یکی از مهم ترین و شناخته شده ترین چهره های این کشور هستند به یک روزنامه ترکیه ای گفت: ما در حال مذاکره با وکیل آبراموویچ هستیم تا شرایط خرید چلسی را بررسی کنیم. ما در حال مذاکره برای یک قرارداد هستیم. به زودی پرچم ترکیه را در لندن برافراشته خواهیم کرد.»
بایراک درباره دلایلش برای خرید باشگاه انگلیسی گفت: ما پیشنهاد خود را داده ایم. به دلیل جنگ روسیه و اوکراین، ترکیه را کشوری امن خواهند دید و می خواهند در آن سرمایه گذاری کنند. ما قصد داریم به زودی با چلسی به خدمت بگیریم.
بایراک رئیس هلدینگ گروه AB است که در ارزهای دیجیتال، ساخت و ساز، صنعت گردشگری و بخش انرژی سرمایه گذاری می کند. گفته می شود این شرکت نزدیک به 11 میلیارد دلار ارزش دارد و در لندن نیز سرمایه گذاری می کند.

[ad_2]

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان