آمار درگیری فرهاد مجیدی و امیر قلعه نوییدر چارچوب هفته بیست و یکم لیگ برتر، تیم های استقلال و گل گهر سیرجان یکشنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

از نکات قابل توجه این مسابقات حضور امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی گل گهر در این مسابقات است. قلعه نویی یکی از مهم ترین پیشکسوتان پایتخت و سرمربی سابق آبی های پایتخت بارها به عنوان سرمربی تیم های لیگ برتری در استقلال بازی کرده است.

قلعه نویی چهار بار برای استقلال مقابل گل گهر به میدان رفته است که سه شکست و یک تساوی به دست آورده است.

سرمربی سابق 9 بار به مصاف این تیم رفته است که این تیم 2 برد، 5 شکست و 2 شکست داشته است. وی شش بازی برای استقلال مقابل تراکتورسازی انجام داد که 3 بازی با شکست، 2 بازی با پیروزی و 1 بازی با تساوی به پایان رسید.

ذوب آهن دیگر تیم قلعه نویی است که به مصاف استقلال می رود. او دو بار با ذوب آهن بازی کرده که یک برد و یک باخت داشته است. مس کرمان نیز آخرین تیمی است که به مصاف استقلال رفته است که یک بازی با برد و یک بازی با تساوی به پایان رسیده است. امیر قلعه نویی در مجموع 22 بار برای استقلال در بازی های مختلف لیگ برتر با تیم های مختلف به میدان رفته و 6، 6 تساوی و 11 باخت حاصل عملکردش مقابل استقلال بوده است.

با این حال باز هم در این بازی فوتبالدوستان شاهد تقابل اندیشه های فرهاد مجیدی و امیر قلعه وانی خواهند بود. مواجهه با چالش ها با علاقه ثابت. از نکات جالب این تقابل عدم شکست شاگردان فرهاد مجیدی به شاگردان امیر قلعه نویی بود. در 5 دیداری که فرهاد مجیدی و امیر قلعه نویی به اشتراک گذاشته اند، سهم فرهاد مجیدی چهار برد و یک تساوی به دست آورده است و قلعه نویی تاکنون نتوانسته با شاگردان فرهاد مجیدی پیروز شود.

با وجود این اتفاقات و نتایج، باید دید نتیجه جدال استقلال و گل گهر سیرجان چه خواهد بود و آیا استقلال در این بازی با سپاهان نتواند به گل گهر سیرجان ببازد. آنها در فصل 90-89 شکست ناپذیرترین تیم لیگ برتر در طول فصل محسوب می شوند.

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاه