آمریکایی ها می گویند ما در وین در مراحل پایانی مذاکرات هستیم، اما …با حساس‌تر شدن و پیچیده‌تر شدن روند مذاکرات هسته‌ای در وین، این روزنامه همچنان در دو سه روز اخیر است که برخی از خودی‌ها و با عنوانی دروغین ادعای توقف مذاکرات را دارند که از سوی وزارت امور خارجه رد شد. . سخنگو

به گزارش خراسان، برخی رسانه های خارجی مدعی هستند که ایران به دنبال اتلاف وقت است، اما وزیر امور خارجه این کشور نیز تاکید کرد که ایران برای دستیابی به یک توافق خوب عجله دارد.

اول از همه، رویترز به نقل از مقامات ایرانی اعلام کرد که 30 درصد کار باقی مانده است و سپس القاعده. میادین می گوید 98 درصد به توافق رسیده اند و تنها 2 درصد باقی مانده اند، اما به گفته منابع این هنوز خبری است. . توافق هسته ای در خراسان تنها مقام ایرانی نبود که نه تنها با رویترز مصاحبه کرد، بلکه بسیاری از اطلاعات این گزارش نادرست است و هدف انتشار قرار گرفته است. در میان این مشاغل، یک ضرب المثل چینی به نقل از سخنگوی وزارت خارجه به نظر می رسد که بهترین زمینه را نشان می دهد.

یک ضرب المثل چینی می گوید: «90 مایل فقط نیم مایل از 100 کیلومتر است.» زیرا در نهایت راه سخت شده است.» مذاکرات بین مذاکره کنندگان ایرانی و دیگر کارشناسان ایرانی همچنان ادامه دارد و همه تلاش می کنند به توافق برسند. راحت و رضایت بخش برای طرفین به سرعت. اما در روزهای دوشنبه و سه شنبه اکثر مخالفان ایران به منبع اطلاعاتی در مورد سلاح های هسته ای تبدیل شده اند.

وزیر امور خارجه، سخنگوی و دبیرکل شورای عالی امنیت ملی بخش‌هایی از برنامه مذاکره ایران را در نشست‌های خبری، تماس‌های تلفنی و توییت‌ها منتشر می‌کند. حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در نشست خبری مشترک با سیمون کاونی وزیر امور خارجه ایرلند، عضو شورای امنیت سازمان ملل متحد علاوه بر اتحادیه اروپا، منصوب شد. مجری قطعنامه 2231 وزارت امور خارجه با اشاره به گفتگو با این دیپلمات ارشد ایرلندی گفت: برای رسیدن به توافق خوب عجله داریم. این توافق در چارچوب مذاکرات منطقی است و بر احقاق حقوق ملت ایران تاکید دارد. امیرعبداللهیان علاوه بر نشست خبری دوشنبه شب نیز سه تماس با مسکو، بروکسل و لندن داشت تا از طریق گفتگو با وزرای خارجه روسیه و انگلیس و روسای سیاست خارجی اتحادیه اروپا، برخی از چالش های مذاکرات وین را تسهیل کند.

خطیب زاده: هیچ ناآرامی در وین وجود ندارد

سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه که دوشنبه هر هفته با خبرنگاران سیاست خارجی دیدار می کند، تصریح کرد که هیچ موضعی در وین وجود ندارد. خطیب زاده در پاسخ به این سوال که آیا تا قبل از سال نو شمسی و پایان بهمن ماه شاهد توافق در وین خواهیم بود؟

وی با بیان اینکه اگر امروز اتحادیه اروپا و آمریکا به ابتکار ایران در حوزه برجام پاسخ دهند، گفت: حقوق ملت ایران و دلایلی که ایران روی میز گذاشته است عملی شود، نیازی به شدت وجود ندارد. . . فوریه و فردا می توانیم توافق را در وین اعلام کنیم.

اما این فقط وزیر امور خارجه و سخنگوی وزارت خارجه نبودند که مخالفت خود را با ایران اعلام کردند. علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی نیز در توئیتی برخی از این موارد را منتشر کرده است. وی دیروز در توییتی، بررسی، آزمایش و ارائه ضمانت‌ها را بخش مهمی از یک معامله خوب خواند و افزود: تعهد ثابت شده آمریکا مهم‌ترین تهدید برای هر توافقی است. ممیزی و تحویل بخشی از گارانتی خوب است.

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان