آیا واقعا مشاوره کنکور مفید و موثر است؟

این دو مبحث، باوجود اینکه در گروه سنگینترین دروس این رشته به قرار دارند، در صورت درک صحیح مطالب میتوانند باعث علاقه بیشتر دانشجو به این رشته شوند. این خدمات وقتی به صورت حضوری ارائه شود می توانند تاثیرگذاری بسیار بیشتری داشته باشند. و متأسفانه دیده میشود که افراد بسیار زیادی در خصوص مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور تجربی وارد میشوند که من به هیچ وجه آنها را پیشنهاد نمیکنم. مشارکت در چنین رابطهای، اعم از فردی یا گروهی، باعث میشود که فرد به خودکاوی و خودشناسی بیشتر و بهتری بپردازد و شیوهای را در زندگی اش برگزیند که با رغبتها، استعدادها و امکانات وی هماهنگ باشد. باعث می شود که روند صحیح درس خواندن مختل شود. مشکل از نحوه درس خواندن من هست؟ شاید من اصلا برای این رتبه و رشته ساخته نشده ام؟ روش های مطالعه اصولی و با کیفیت را بلد هستند و به شما یاد میدهند که چگونه شما هم یکی از رتبه برتر های آینده باشید. همه این سوال ها از نگرانی های شایع بین دانش آموزان کنکوری است. منشا این فکر ها به مشکلات فردی و شخصیت دانش آموزان بر می گردد.

اگر این سوالات در ذهن شما نقش بسته پس شما برای آینده خود هدفی دارید که برایتان باارزش است و دنبال راهکار مناسب می گردید. اگه مطالبی که خوندیم شامل تصویر یا نمودار باشه، با استفاده از روش خلاصه نویسی می تونیم نکاتی که در اون تصویر یا نمودار وجود داره رو برای خودمون بنویسیم و داشته باشیم. هستن افراد خیلی زیادی که با روزی حدود 5 ساعت درس خوندن تونستن رتبه های بسیار خوبی کسب کنن نمونه ش خود من که در زمان کنکور هم مشغول به کار بودم و هم مسئولیت هایی توی خونه داشتم و هم تونستم با روزی بین 3 تا 6 ساعت درس خوندن به رتبه و دانشگاه دلخواهم برسم. مشاوره حضوری کنکور در کنار شما خواهد بود تا به همه نکات بالا دسترسی داشته باشید. برای اولین جلسه خیلی عالی بود. برای مثال مشکلات فردی از جمله ترس از کنکور، اضطراب کنکور، نداشتن اعتماد به نفس و … مثل ناامیدی، ترس، افت اعتماد به نفس و … برخی از دانش آموزان ممکن است دچار افت تحصیلی شوند. در این مرحلهی حساس دانشآموزان ممکن است با مشکلات زیادی مانند از دست دادن روحیه و انگیزه، از دست دادن امید، خستگی روحی و روانی، افت تحصیلی، مشکلات شخصی، استرس و اضطراب امتحانات و یا مشکلات خانوادگی و غیره درگیر شوند که یک مشاور کنکور باید در رفع و حل این مشکلات در کنار داوطلب باشد و او را یاری دهد.

مشاور کنکور جواد رمضانی

هر دانش آموز می بایست با توجه به توانایی ها و شرایط خود و همچنین با مشورت یک فرد آگاه اقدام به برنامه ریزی نماید و با در نظر گرفتن این موارد دروس پایه دهم را نیز در برنامه خود بگنجاند. همچنین برای این که هرکدام از آن ها به نتیجه برسند تحت نظارت مشاور حتما تمرین می کنید. یک دانش آموز برای برنامه ریزی تحصیلی، شیوه های درست مطالعه، روش های حل مسائل درسی و چگونه درس خواندن نیاز به راهنمایی و مشاوره دارد. همچنین همکاری با صدا و سیما و کار در سفارت خانه ها به عنوان مترجم،همکاری با وزارت خارجه،ترجمه و چاپ کتب به زبان انگلیسی، تدریس در مدارس دولتی و غیر انتفاعی و آموزشگاه ها، تاسیس کمپین های تبلیغاتی و ترجمه متون ادبی، شعر، نمایشنامه، داستان و رمان و … طراحی و پیاده سازی سامانه مشاوره هوشمند کنکور به عنوان یک سامانه آنلاین و ابتکاری یکی از دستاوردهای آقای کریمی و حاصل تجربه و تحقیقات آموزشی و مشاورهای ایشان بوده است که در حال حاضر بدون محدودیت، روزانه به صدها دانش آموز کنکوری و دبیرستانی بر حسب نیاز و مشکلات شخصی راهنمایی و راهکارهای موفقیت تحصیلی را ارائه می نماید. در آکادمی دورخیز مجموعه ای از رتبه های برتر با تجربه به عنوان مشاور انتخاب می شوند.

مشاور کنکور 1401

جالب است که بدانید تمام مشاوران در موسسه دورخیز رتبه های برتر مجربی هستند که بهترین گزینه برای راهنمایی و هدایت دانش آموزان در مسیر کنکور می باشند. این خدمات از ریشه یابی و حل مشکلات فردی تا آموزش انواع روش های مطالعه و تست زنی برای رسیدن به رتبه برتر را در بر می گیرند. به همین دلیل رده بندی آن ها تا حدی غیرصحیح بوده چرا که همگی میتوانند بسیار خوب عمل کنند. اما هیچ کدام از آن ها واقعیت ندارد. اما نه! همه این موارد وقتی موثر است که آرامش ذهنی و قوای انگیزشی کافی برای مواجهه با چالش های کنکوری را داشته باشید. مهندس مسعود کریمی با برگزاری کلاس ها و کارگاه های مشاوره و برنامه ریزی کنکور از سال 1390 به بسیاری از دانش آموزان و داوطلبین کنکور در زمینه موفقیت تحصیلی، آمادگی روحی و انگیزشی، هدف گذاری، برنامه ریزی درسی و انتخاب رشته کنکور کمک کرده تا راه درست را از بیراهه تشخیص بدهند و سریع و بدون هرگونه ریسک به رشته و دانشگاه مورد علاقه خود برسند. برقراری تماس و استفاده از شماره تلفن مشاوره تحصیلی کنکور جهت مشاوره و کسب راهنمایی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل امکان پذیر است.

مشاور کنکور قزوین نی نی سایت

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مشاور کنکور فرجی (best-class.ir) ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

مکمل کراتین بدنسازی: راهی برای افزایش قدرت و حجم عضلات
زیباترین ورق های شیروانی: هنر و جلوه یکپارچه در خودروها
بازی انفجار ایرانی: جذابیت و اثرات آن
تعمیرات پرینتر: راه حلی موثر برای مشکلات چاپگرها
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و اندام بدن
سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم: برنده شدن به راحتی
تماس با ما