اجرای تاریخی آبراموویچ; فروش چلسی به نفع قربانیان جنگ! – تمرین سه


کد خبر: 1813420 |
11 مارس 1400 ساعت 21:53 |
79,867 زدیدزدید |

19
اظهار نظر

پایان دو دهه تاریخ؛

رومن آبراموویچ در بیانیه ای در سایت باشگاه چلسی اعلام کرد که قصد دارد این باشگاه را بفروشد.

حواشی چند روز اخیر سرانجام منجر به تصمیم بزرگ رومن آبراموویچ برای فروش چلسی پس از 20 سال فوق العاده شد. جالب اینجاست که مالک ثروتمند روس در بیانیه ای مدعی شد که پول حاصل از فروش باشگاه به قربانیان جنگ اوکراین می رسد. او همچنین در بیانیه ای اعلام کرد که از پیشنهاد 1.5 میلیاردی خود از چلسی چشم پوشی نخواهد کرد.

در این بیانیه آمده است: “من می خواهم به گمانه زنی های رسانه ای در چند روز گذشته در مورد مالکیت چلسی بپردازم، همانطور که قبلاً گفتم، من همیشه بر اساس منافع باشگاه تصمیم گرفته ام. بنابراین در شرایط فعلی تصمیم به فروش باشگاه گرفته ام. .

البته روند فروش باشگاه به این زودی ها تکمیل نمی شود و این روند طبق قوانین انجام می شود. همچنین درخواستم را از باشگاه نمی گیرم. چلسی هرگز برای من یک تجارت یا پول نبوده است، اما همه چیز به نفع فوتبال و باشگاه است. علاوه بر این، من به تیم خود توصیه کرده ام که یک موسسه خیریه برای اهدای کل درآمد خالص فروش راه اندازی کنند.

این مبلغ به همه قربانیان جنگ در اوکراین اختصاص خواهد یافت. این مبلغ شامل تامین بودجه قابل توجهی برای نیازهای آسیب دیدگان می شود و در درازمدت نیز از آنها محافظت می کند. لطفا بدانید که این تصمیم بسیار سختی است و ترک این باشگاه برای من بسیار سخت است. با این حال، من معتقدم که این تصمیم به نفع باشگاه خواهد بود و امیدوارم بتوانم برای آخرین بار از استمفوردبریج دیدن کنم و شخصا با همه شما خداحافظی کنم. حضور در چلسی همیشه برای من افتخار بوده است و به همه دستاوردهایمان در کنار هم افتخار می کنم. باشگاه فوتبال چلسی و هواداران برای همیشه در قلب من خواهند بود.

قهرمانی چلسی در جام جهانی در آغاز سال جدید به این معنی است که این باشگاه تحت هدایت رومن آبراموویچ هر عنوان ممکن را به دست آورده است. با 21 جام، چلسی در دوران ریاست آبراموویچ به معتبرترین باشگاه انگلیسی در دو دهه اخیر تبدیل شد. در واقع، از زمانی که رومن آبراموویچ چلسی را خرید، این تیم حداقل یک بار کل جام را برده است. مالک روسی در زمان حضور در چلسی بیش از دو میلیارد یورو هزینه کرد و 15 مربی را به خدمت گرفت.

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances