اصول برنامه ریزی کنکور 1401 + نکات طلایی

سینا تهرانی مشاور، در پاسخ افزود: اغلب رتبه های تک رقمی ما از سال اول و دوم دبیرستان وارد کمپ کنکور درس زندگی شده اند، چون زمان لازم برای تغییر عادات منفی آنها در مطالعه و یادگیری و نیز تثبیت عادات مثبت وجود داشته است، اما از گروه دانش آموزان سال سوم نیز، بله چندین رتبه تک رقمی و دو رقمی داشته ایم. شفاف نیوز: از سال سوم دبیرستان چطور؟ این مشاور تحصیلی برجسته به شفاف نیوز گفت: اینها دبیران کنکور نیستند، این عزیزان رتبه های برتر سالهای قبل ما هستند که استانداردهای ما را در تدریس به شیوه طراحان سوالات کنکورسراسری بخوبی فراگرفته اند، وگرنه صرفاً نمی توان گفت؛ هرفردی که رتبه برتر کنکور است، حتماً مشاور یا دبیر خوبی هم هست. ضمن اینکه اساسا نوع مراجعین مرکز مشاوره تحصیلی بنده با سایر مشاورین متفاوت است و اینرا می توان از شرایط سختگیرانه ای که در انتخاب شاگردانم اتخاذ کرده ام بخوبی متوجه شد. اما با توجه به علم روانشناسی و فکت هایی که در زمینه طبقه بندی اطلاعات توسز مغز وجود دارد, مشاوره کنکور 99 – https://best-class.ir/%d8%a8%d8%b1%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84%db%8c-%d9%88-%da%a9%d9%86%da%a9%d9%88%d8%b1-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d9%85/ – برنامه ریزی قادر است اطلاعات دریافتی را با نظم بهتری درون مغز پردازش کند. این کارکردها شامل تعیین هدف، هدف گذاری کوتاه مدت، برنامه ریزی، مدیریت زمان، الویت بندی، انعطاف پذیری و کنترل تکانه، مدیریت توجه را شامل می شود.

مشاور کنکور گاماس 20

بنده یعنی سینا تهرانی باید اعتراف کنم که درس های بزرگی از سایر مشاوران مدیریت و نیز تحصیلی کشور گرفتم حتی درسهای بزرگی از مشاورانی آموختم که به من و خانواده ام ناسزا گفتند. سینا تهرانی : به عقیده بنده مطالعه کتاب درسی از همه چیز مهمتر است، اما برای کمک به درک بهتر برخی از مفاهیم کتب درسی و آنهم بصورت گزینشی، مطالعه درسنامه های برخی از کتابهای کنکور و نیز بررسی تستهای سراسری داخل این کتب می تواند موثر واقع شود. بنده دانش آموزی داشتم که مدتی از مشاوره های تحصیلی و کلاس های کنکور گروهی که مدعی بود از رتبه های برتر کنکور سراسری هستند، استفاده می کرد اما وقتی به ما مراجعه کرد، متوجه شدیم که آنها با ارائه یک برنامه درسی بسیار سنگین و ساده لوحانه که کپی شده یک کتاب برنامه ریزی درسی قدیمی بود و نیز صرفاً استفاده از عبارات انگیزشی شعارگونه به وی اینگونه القا کرده بودند که برای کسب رتبه عالی در کنکور سراسری باید بیش از چهارده ساعت در روز درس بخواند. البته شرط کسب این رتبه ها نیز مستلزم داشتن یک برنامه درسی دقیق و حساب شده در کنار کسب مهارتهای لازم در مطالعه دروس و تست زنی است.

قاعدتاً دانش آموزان سابق گروه بنده که اکنون دانشجو هستند، به دلیل آنکه کاملاً با روشهای ما که مبتنی بر تفکر طراحان سوالات کنکور سراسری است، آشنا هستند، بهتر از هر دبیر کنکور دیگری می توانند مشکلات درسی دانش آموزان را مرتفع سازند. زیرا ممکن است او با کار سخت و طاقت فرسا یعنی ساعتهای مطالعاتی طولانی و حل تستهای فراوان، رتبه خوبی در کنکور کسب کرده باشد، که از نظر بنده ارزشش به اندازه کار دانش آموزی نیست که با تکیه بر روشهای علمی مطالعه و تست زنی و با مدت زمان مطالعه کمتر به رتبه های برتر کنکور رسیده است. داوطلبان باید توجه داشته باشند که در انتخاب یک آزمون آزمایشی، جامعه آماری اهمیت چندانی ندارد و این صرفاً یک شعار تبلیغاتی برای جذب مشتری است. با توجه به اهمیت انتخاب رشته کنکور خرم آباد و کمبود مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور در برخی نقاط و حومه به منظور تسهیل در امور انتخاب رشته داوطلبان کنکوری خرم آباد و دیگر نقاط کشور که به هر دلیلی به مراکز مشاوره دسترسی ندارند جهت ارتباط داوطلبان از سراسر کشور با برترین اساتید علمی کشور و رتبه های برتر کنکور خرم آباد دو خط تلفن تعبیه شده که داوطلبان می توانند از ساعات 8 صبح الی 1 با بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور در خرم آباد تماس بگیرند.

بلکه کیفیت و چیدمان سوالات آن آزمون است که از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. شفاف نیوز: برخی از والدین پرسیده اند، آیا شما اعتقادی به آزمون های آزمایشی موسسات مختلف دارید و اگر پاسختان مثبت است، آزمون کدام موسسه را تایید می کنید؟ شفاف نیوز: آیا شما به استفاده از دبیران کنکور اعتقاد دارید؟ شفاف نیوز: اما شما در کادر خود گروهی از بهترین دبیران کنکور را دارید؟ ثالثاَ : حداقل در میان رتبه های برتر مرکز مشاوره تحصیلی و کنکور بنده فقط ۶۳ درصدشان معدلهای بالای ۱۹ داشته اند و ۳۷ درصد رتبه های زیر ۲۰۰ مناطق سه گانه ی بنده معدلهایی بین ۱۷ الی ۱۹ داشته اند که در این میان سه داوطلب هم داشته ایم که معدلشان کمتر از ۱۶ بوده اما در طی یک پروسه دو ساله و با حل مشکلات درسی خود موفق به کسب رتبه های برتر کنکور شده اند. درسی که می تواند درصد بسیار بالایی برای شما بیاورد! به همین دلیل تصمصم گرفتیم که 14 توصیه مشاوره ای رتبه های برتر برای کنکوری ها رو نامببریم و توصیح بدیم.

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاه