اطلاعات مرد تنبل به لوستر

این لوستر مدرن با هشت بازو و سایه قابل تنظیم که از یک ستون مرکزی بیرون می‌آیند، حضور پررنگ و مجسمه‌ای دارد. قاب چوبی توسط بازوهای فلزی پشتیبانی می‌شود که همگی به رنگ سفید مایل به سفید هستند تا ظاهری یکنواخت و مینیمالیستی ایجاد کنند. خریداران همچنین به ظاهر "مجموعه" این لامپ ها توجه می کنند که با پوشش سفید نیمه مات اطراف لامپ به دست آمده است. و در حالی که قبلاً در مورد انواع نورپردازی نوشته‌ایم – از جمله نکاتی در مورد چگونگی نجات یک اجاره‌ای با نور بد، فهرستی از لامپ‌های کم مصرف، و بررسی نور شب قارچ‌شکل "trippy" – در اینجا، ما بهترین لامپ های ال ای دی را که توسط مشتاق ترین بازبینان آمازون تحسین شده اند گردآوری کرده ایم. رنگ: الماس سفید، لامپ: (3) 25w B9 Cand C Inand یک مینی لوستر زیبا برای اتاق دختر کوچک شما. یکی از منتقدان توضیح می‌دهد: «واقعاً شگفت‌انگیز است که دکمه‌ای را روی یک برنامه لمس کنید و کل اتاق (یا خانه) را به رنگ خاصی تغییر دهید، و با Hue Labs می‌توانید ویژگی‌های آزمایشی مانند ترکیب رنگ‌ها با یکدیگر را انجام دهید. یکی از بررسی‌کنندگان، با «خانه‌ای بزرگ» که ظاهراً «همیشه لامپ‌های آن تمام می‌شود»، گمان می‌کند که «باید در حین استفاده از کسری از برق، برای مدت طولانی دوام بیاورند». حتی با وجود اینکه خیلی گران نیستند، به خصوص وقتی که شما به صورت عمده خرید می کنید، او "از کیفیت این لامپ ها بسیار متعجب و خوشحال شد" و آنها را "کیفیت بسیار بهتر از لامپ های قدیمی" خواند. یکی دیگر از منتقدان گفت که او پس از اینکه همه لامپ های خود را به این چراغ های LED تغییر داد، "نزدیک به ظهور مذهبی" رسیده است.

Buy A Chandelier

لامپ های LED بسیار روشن تر از چراغ های معمولی هستند و عمر طولانی تری دارند. این روزها یکی از رایج ترین نام های خانوادگی در فرانسه است. در صورت امکان یک آینه بزرگ روبه‌روی پنجره قرار دهید تا تمام نور و همچنین منظره را به تصویر بکشید. یکی از منتقدان می نویسد: "عکس این نور ملایم و گرم را انجام نمی دهد. من به آرامی لامپ های رشته ای معمولی را برای این لامپ های LED جدید روی لوستر اتاق نشیمن خود عوض می کنم." و اضافه کرد که "تفاوت بین این دو در این است. بسیار قابل توجه یکی از منتقدان پنج ستاره این لامپ های LED از سیلوانیا می نویسد: "معامله عالی برای پول".

The Price Of The Chandelier

نور تو زیباست همانطور که یکی می گوید: "من پنج لامپ هالوژن (هر کدام 50 وات) را در یک چراغ کمد تعویض کردم. یکی از منتقدان می نویسد: "من آنها را خیلی دوست داشتم، دو جعبه دیگر برای جایگزینی چراغ های اضافی در سراسر خانه سفارش دادم." دوباره از این چراغ‌ها در اتاق کاردستی‌ام و هر قسمتی در اطراف خانه استفاده می‌کنم که در آن نور روشن بیشتری می‌خواهم.» دیگری اضافه می‌کند، «اینها جایگزین مناسبی هستند که واقعاً برای مطالعه و کار به نور مناسب نیاز دارید. من چیزی دارم که به نور نیاز دارم تا غذا بخورم. بیش از 100 بازبین می گویند که این لامپ های AmazonBasics طول عمر بالایی دارند. یا حباب E14 با کریستال شیشه ای K9 (600 میلی متر BIG) ارتفاع – 100 سانتی متر، طول – 60 سانتی متر، عرض – 60 سانتی متر وزن – 8 کیلوگرم سالن لوستر آویز چراغ لوستر. فیلتر ارتفاع، طول و عرض در فروشگاه اینترنتی ما. برخی از خریداران، لامپ روشن‌تر «نور روز» را به لامپ «سفید نرم» که همه جا حاضر است ترجیح می‌دهند. به نقل از یکی از منتقدان که تفاوت‌ها را بیان می‌کند: «نور روز برای دفاتر، روشویی‌های حمام و آشپزخانه‌هایی که نور سفید روشن‌تری می‌خواهید عالی است.

یک منتقد پنج ستاره می گوید: "وای این چراغ ها عالی هستند." دیگری آنقدر از این لامپ ها راضی است، آنها به فکر تعویض همه لامپ های خانه اش با آنها هستند: "صرفه جویی آنقدر زیاد است که می توانیم به خوبی لامپ های قدیمی را به نفع این لامپ ها دور بریزیم." او همچنین فکر می کند که آنها برای هر "آشپزخانه مدرنی که کلیدهای کم نور استاندارد هستند" ضروری هستند. به علاوه، یکی دیگر می‌گوید اینها فقط همان چیزی است که او برای «خانه هوشمند جدید» خود نیاز داشته است. او توضیح می‌دهد، «فریب نخورید با رفتن به خرده‌فروش‌های جعبه بزرگ و خرید LED‌های ارزان قیمت و انتظار داشته باشید که آنها به درستی عمل کنند و شما را کم‌نور کنند. وسایل و مدارهای هوشمند "کیفیت نور خیره کننده. هر شش دستگاه من در وضعیت نور مسیر سقفی نصب شده اند و دارای رنگ ثابت نور، بسیار یکنواخت و بدون تغییر قابل توجه هستند." علاوه بر کیفیت خود نور، دلیل دیگری که بازبینان این نور را توصیه می کنند این است که گرمای قابل توجهی کمتری نسبت به همتایان هالوژن خود تولید می کنند. اگر نه پنجره و نه نورگیر امکان پذیر نیست، نور کافی را نصب کنید و از رنگ برای ایجاد احساس نور استفاده کنید.

همیشه آب تصفیه شده و خنک در یخچال خود داشته باشید.

در هر زمان ما نورپردازی را برای 40 تا 50 محصول تلویزیونی و فیلم فراهم می کنیم. ما روشنایی سفارشی را برای بسیاری از فروشگاه‌های خرده‌فروشی، رستوران‌ها، اقامتگاه‌ها و همچنین تولیدات تلویزیونی و فیلم ارائه کرده‌ایم. اما ما یک تاریخ جدید – و امیدواریم "ایمن" داریم: شنبه. همیشه آب تصفیه شده و خنک در یخچال خود داشته باشید. با این حال، اگر قبلاً هرگز اقلام سنگینی مانند این سفارش نداده‌اید، می‌خواهید چند نکته را دنبال کنید که احتمالاً در صورت بروز مشکل در خرید، چه با فروشنده، چه در مسیر خرید، می‌تواند سلامت عقل شما را حفظ کند. خانه شما از شرکت حمل و نقل با این حال، اگر شما مانند من هستید و خیلی دور زندگی می کنید، خوش شانس هستید: بسیاری از وسایل روشنایی آنها – از جمله اسپوتنیک های داغ – را می توان از طریق وب سایت سفارش داد. آنها بسیار روشن هستند و به خوبی روشن می شوند، من آن را دوست دارم. "آنها خوب و روشن هستند، فوراً روشن می شوند (عاشق ال ای دی)، و عملکرد کم نور نیز عالی است. منتقدان ظاهر محفظه شفاف این لامپ های ال ای دی را که "رشته ال ای دی" در معرض دید را به نمایش می گذارد، دوست دارند. مانند لامپ های قدیمی با رشته ها و خاموش کردن نور خوب و گرم.

در این ویدیو نحوه نصب یا تعویض لوستر یا چراغ سقفی در خانه به شما نشان داده می شود. اگر به درستی بازسازی را با منطقه محلی مطابقت ندهید، احتمالاً غرامتی برای بازسازی خود دریافت نخواهید کرد. اینها را با 25 وات خریدم. بهترین همسان. اما شکل آینده نگر آن برای فضاهای داخلی متنوع عالی است. یکی از منتقدان توضیح می‌دهد: «ما لامپ‌های رشته‌ای سفید گرم یا نرم در سرتاسر خانه داشتیم، و من روی تعویض همه آنها با نور سفید روشن کار می‌کردم.

6 قدرتمند نکات این به شما کمک می کند Buy A Chandelier Better

خریداران این بسته 16 لامپ ال ای دی را به دلیل قابل اعتماد بودن نام تجاری AmazonBasics و ارزش قوی برای پولشان توصیه می کنند، همانطور که توسط یکی از منتقدان ذکر شده است که گزارش می دهد پس از اینکه "در نهایت تصمیم به خرید عمده گرفتید" خوشحال است. آنها در طیف وسیعی از دمای رنگ موجود هستند، اما بسیاری از آنها "سفید ملایم" را دوست دارند. منتقدان توجه دارند که مانند بسیاری از لامپ های LED، این لامپ ها قابل تنظیم نیستند، اما اگر با آن خوب هستید، این لامپ ها توسط بیش از 1500 بررسی پنج ستاره تایید شده اند. من نمی توانم صبر کنم تا کل لوستر LED روشن شود، من از قبل برنامه ریزی یک جشن جشن را دارم. یکی دیگر از منتقدان خوشحال نیز از عمر طولانی لامپ های LED به عنوان یکی از مزایای کلیدی این لامپ ها یاد می کند، به خصوص که لامپ های پایه شمعدانی اغلب در پنکه های سقفی و سایر وسایلی که دسترسی به آنها سخت است مورد نیاز است. روغن را جذب نمی کند، در حالی که چوب های دیگر، به ویژه چوب ساج و گل سرخ، هیچ پایانی ندارند و از استفاده سالانه روغن مبلمان سود می برند.

هنگامی که لوستر نور عمدتاً برای اهداکنندگان استفاده می شود، اما ممکن است اثرات شدیدی داشته باشد، درخشش خوبی را پنهان کند، باید به آنها افزوده های تزئینی، طراح نور، که توجه را به خود یک اثر هنری جلب می کند، نامیده می شود. بیش از 90 درصد از بررسی‌کنندگان به این لامپ‌ها پنج ستاره می‌دهند، و بسیاری بر روشنایی نوری که منتشر می‌کنند و مقرون به صرفه بودن این بسته چهارتایی تاکید می‌کنند. علاوه بر کیفیت نور، منتقدان همچنین از ضریب ایمنی استفاده از لامپ‌های پلاستیکی به جای شیشه قدردانی می‌کنند، به خصوص وقتی صحبت از وسایل روشویی می‌شود که اغلب لامپ‌ها را کاملاً در معرض دید قرار می‌دهند. کمی نور در آنجا بیاور!


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم