افشای تیم؛ بین مسی و امباپه دوستی وجود ندارد! – تمرین سه


کد خبر: 1814504 |
18 اسفند 1400 ساعت 17:07 |
14,838 بازدید |

6
اظهار نظر

همه چیز متعلق به زمین است.

رابطه بین لیونل مسی و کیلیان امباپه بیشتر بر سر احترام است تا دوستی و صمیمیت.

به گزارش “ورزش سه”، لیونل مسی اخیرا به تمجید از کیلیان امباپه پرداخت و مدعی شد به مرور زمان رابطه آنها در داخل و خارج از زمین بهتر می شود و هماهنگی بیشتر باعث پیروزی تیم می شود. اما امروز اکیپ در گزارشی مدعی شد که دوستی زیادی بین کیلیان امباپه و لیونل مسی وجود ندارد و ستاره جدید پاری سن ژرمن بازیکنان دیگری را برای گذراندن وقت در فرانسه انتخاب کرده است.

به عنوان مثال رابطه کیلیان امباپه و ستاره آرژانتینی را نمی توان با دوستی مسی و نیمار مقایسه کرد. این دو ستاره سابق بارسلونا شاید مجبور نبودند زندگی عادی داشته باشند، اما پس از جدایی نما از بارسلونا، آنها دوستان صمیمی باقی ماندند و ارتباط خود را حفظ کردند. در سال 2019 زمانی که نیمار می خواست پاریس را ترک کند، مسی از او خواست که به بارسلونا بازگردد، اما این اتفاق نیفتاد.

برخلاف انتظار، این ستاره آرژانتینی بود که تابستان گذشته به پیوسی پیوست تا دوباره با نیمار بازی کند. درخواست نیمار برای لغو پیراهن شماره 10 برای حمایت از بازیکنان لیونل مسی در بدو ورود به پاریس، صمیمیت آنها را تایید کرد و این دو بازیکن تکنیکی هرگز تمایل خود را برای همکاری مجدد پنهان نکردند. زیاد.

اما رابطه مسی با امباپه دوستانه و محترمانه است، نه بیشتر. البته امباپه هیچ وقت کتمان نکرد که از اینکه با مسی هفت بار توپ طلا را برده خوشحال است و البته این یک احساس دو طرفه بود. لیونل مسی گفت: “در ابتدا امبدکار را در داخل و خارج از زمین نمی شناختم. اما به تدریج با یکدیگر آشنا شدیم، به خصوص هفته گذشته که در زمین مسابقه به خوبی ملاقات کردیم.”

یک منبع آگاه از اخبار باشگاه به مجله اکیپ گفت که دوستی با امباپه آسان و خوشایند بود، او سعی کرد با همه راحت باشد. موضع او نسبت به مسی یکسان است، اما او برخلاف مسی پرحرف و راحت نیست و اغلب ساکت است.

مسی و امباپه گاهی به زبان اسپانیایی با هم ارتباط برقرار می کنند و کیلیان به راحتی اسپانیایی صحبت می کند. ما اغلب آنها را در حال خندیدن یا گفتگو در رسانه های باشگاهی می بینیم، اما مسی و امباپه زمان زیادی را در دنیای واقعی با هم نمی گذرانند.

در واقع، این عدم صمیمیت از لیونل مسی ناشی می شود و او اغلب اوقات خود را خارج از مناظر پاریس سن ژرمن با نیمار یا بازیکنان آرژانتینی مانند لئاندرو پاراداس یا آنخل دی ماریا می گذراند. بنابراین او و امباپه به ندرت در رویدادها یا مهمانی ها دور هم جمع می شوند و این صمیمیت منحصر به دنیای فوتبال است.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances