اقدام روز و شب در 15 لهاساروآرو شب پانزدهم ماه پادشاهی و روز آن از شبها و روزهای مهم سال است و روز ویژه سال برای عبادت در مقابل درگاهی است که امشب درهای رحمت الهی به روی مردم باز است. . و روزها پیامبر گرامی اسلام (ص) از عظمت شب نیمه رجب می فرماید: چون رجب فرار کرد، خداوند متعال خزانه داران و کاتبان را در مورد اعمال بندگان امر فرمود و فرمود: در کتاب اعمال بنگرید. بندگان من، به همه گناه و معصیت در آن بنگرید، امشب آنها را از بین ببرید و به نیکی تبدیل کنید.

همانند بسیاری از ایام مبارک به اعمال مستحبی اشاره شده است و به مناسبت فرا رسیدن ماه رجب مرکزی تعدادی از اعمال مستحبی این روز را گردآوری کرده ایم که در ادامه تقدیم حضورتان می شود.

فعالیت های شبانه 15 رجب

1-حمام
.– ترمیم و زندگی شبانه
3- خواندن سفر امام حسین

الله أکوبر السلم، الصلاة، السلام علی، شفول الله، الصلاة علی، السلام، الصلاة، الصلاة، السّلام، النشابة، السّلام النبم، سلام. ناجا، السلام الحسین، عبد الله الحسین، السلام الهله الله و وارث کالابرا، السلام الله یا وارثان آدم صفرالله، السلام، نوح نبالله، السلام. اللّه السلام، اخیل الله، السلام، ازمیل ذبیح الله، السلام الله، السلام الله یا وارثان کلیم الله، سلام بر شما یا وارثان عیسی، روح الله، سلام بر شما یا وارثان محمد، خدای عزیز.

السلام الله یا ابن محمد العتفی، السلام الله یا ابن علی المداری، السلام الزهرا، السلام الزهرا، السلام الزهرا، السلام خجت الاکبری، ال سلام ابن الشهید، السلام ابن القطیل، السلام، ابن القطیل، السلام، القطیل، السلام، القطیله، ولایت، وادی، ولایه، آل -سلام انزی یا حجه الله وهیکارد علی کازی، أشنات الصنوم الصلوة، و نصب الزکات حاکم و قیامت بولدیک و بولدیک و تحریفات تویل و الجواب حبیب الله و صفیه و. شفیع.

یا مولا زرثک، غیور، غیور، إلىالسالیدالإلإالشدادسیدالنبین و سیى النبیین و محمد نساء العلمان، چلامنتاحلالعالصلیک، وچ، زلمیک، والن الله سالبیک و مصول.

السلام الله یا مولا پارلیس، کامل الله کیلمیک، ونی، إولاب بلی الله البانارتا المانمام، نیکو، و یلى الله، صلال الاصادیک، ولزم الکاهته، و قریه الله و قریه. السلام علی الخخخخخخزبه زبر عبدالله الحسین علیه السلام، السلام، النّز، السلام، السلام، آل محمد، السلام، المالم، الحفین، الحفین، ال . هفینه و گرما و مهکامی بر رحمتی و باسین و ران منیمین تکیه دارند و سلام بر تو و رحمت و برکت الهی.

4- نماز 6 رکعتی به نحوی که هر رکعت بعد از حمد سوره های یس و تبرک و توحید بیان می شد.

5- 30 رکعت نماز بخواند که در هر رکعت حمد و ده مرتبه سوره توحید خوانده شود.

6- اجرای 12 جیره

هر یک از 2 رکعت با یک سلام ختم می شود که هر یک از سوره های حمد، توحید، فلق، ناس، آیت الکرسی و قدر چهار مرتبه و بعد از سلام چهار مرتبه خوانده می شود: وَ وَلیاً»

اعمال پانزدهم رجب

1 حمام
۲- سفر امام حسین را بخوانید
3- دعای سلمان

همانطور که ده رکعت نماز می خوانی بعد از دو رکعت سلام کن و در هر رکعت یک مرتبه سوره حمد و سه مرتبه سوره توحید و سه مرتبه سوره قل یا آیه کافرون و بعد از هر رکعت نماز بخوان. دستت را بلند کن و بگو:
لائد لا لا لا لا لا له الملک والی الحمه و یحیی ویمیت و لموت و الخاهی و علی قاضی.

بعد بگو: اللّهُم لَامَعِعَ لِمَا أَعْطَیْتَ، ّهُملَا مُعْتِیَ لِمَا مَنَعْتَ، وَلَا یَنْفَعُ ْجَدْکُا الْجَدْکُ.

4- نماز 4 رکعتی

که باید دو تا دو ضرب شرح داده شود و پس از سلام و احوالپرسی دست خود را بلند کرده و بگویید:
«اللّهُمَّ یا مُذِلَّکُلِّ جَبّارٍ; یا محبوب مؤمنان که در تعریف دین جاهل هستی. و منتهی رحمت رحم و قد کنیه و للا لا رحمتک من الحلین و منتهی معدووینر علی و لا لا نصرک لا لا نصرک و مورچ ماشا من و مدیر من البرکمان. ، به ورطه افتاده اند.شخصیت پست بهازایی و یا در مقام مالمالونیرالمجل الله علی.
5- خواندن دعای من داوود

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاه