اولین خبر از سامسونگ گلکسی اس 23


روآرو- سازنده مشهور جهان فناوری با نام مستعار Ice Universe طراحی گلکسی S23 را با کمک طراحی Galaxy S22 مشخص کرده است.

به قول آقای فرارو. Samsung Galaxy S23 ممکن است با دوربین UDC عرضه شود. سوالی که پیش می آید این است که طراحی این گوشی جدید چگونه خواهد بود؟ یک کاربر اینترنتی با نام مستعار Ice Universe، با گرفتن عکسی از گلکسی S22 و قرار دادن تصویر زمینه فتوشاپ برای حذف سوراخ ها، از طراحی آینده گلکسی S23 عکاسی کرد. اگرچه بسیاری از کاربران بر این باورند که هنگام استفاده از گوشی خود متوجه تمام سوراخ های پانچ نمی شوند، اما طراحی جدید صفحه نمایش صاف و جذابی را نشان می دهد.

این اولین گوشی سامسونگ نخواهد بود که از چنین قابلیتی استفاده می کند. گلکسی زد فولد 3 که سال گذشته عرضه شد، دارای سنسور دوربین زیر نمایشگر است. در واقع بررسی ها نشان داده است که دوربین زیر نمایشگر این دستگاه برخلاف انتظار چندان مناسب عکاسی نیست. حتی برای چت های اسکایپ نیز به خوبی کار می کند.


پیش از این، سامسونگ قادر به ارائه اسکنر اثر انگشت زیر نمایشگر با سنسورهای بیومتریک اولتراسونیک بود. در آینده، این قابلیتی خواهد بود که هر سازنده ای روی گوشی خود خواهد داشت. معمولاً با فناوری های جدید مانند دوربین، صفحه نمایش، قیمت قطعه و کیفیت تصویر در طول زمان بهبود می یابد.
به خاطر داشته باشید که سامسونگ اولین شرکتی نیست که گوشی هایی با دوربین زیر نمایشگر عرضه می کند. برخی از سازندگان چینی مانند ZTE قبلاً این ویژگی را معرفی کرده اند. به عنوان مثال، ZTE Axon 20 5G اولین گوشی هوشمندی بود که در سپتامبر 2020 دارای دوربین صفحه نمایش بود. برند ZTE با قرار دادن دوربین زیر نمایشگر در Axon 30 5G از این فناوری پیروی کرده است.

Xiaomi Mi Mix 4 را به لیست تلفن های UDC (دوربین زیر صفحه) خود اضافه کنید. اگر سامسونگ تصمیم بگیرد از آن در گلکسی اس 23 در سال آینده استفاده کند، نمایشگر جدید مشابه صفحه نمایش مشترک Ice Universe خواهد بود. علاقه مندان همچنین خاطرنشان می کنند که اگر دوربین زیر نمایشگر تاشو ۴ راضی کننده باشد، سامسونگ از آن برای S23 نیز استفاده خواهد کرد.

منبع: phonearena

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances