اولین ماموریت بزرگ میرشاد ماجدی در فدراسیون فوتبال

[ad_1]

“ورزش سه” می نویسد: “روزی که عزیزی خادم تصمیم گرفت مهدی مهدوی کیا را به عنوان سرمربی تیم امید انتخاب کند، با میرشاد ماجدی، رئیس هیات مدیره این تیم مشورتی نکرد! این تصمیم و چنین تصمیمی گرفته نشده است؛ زیرا نظیمه الشریعه ماندگار شد. با فدراسیون فوتبال تا پایان سال.”

انتخاب مهدی مهدوی کیا به عنوان سرمربی امید با این ادعا که مهدی مهدوی کیا باید هدایت کل تیم پایه را برعهده داشته باشد، میرشاد ماجدی را برانگیخت و او در آن زمان اعتراف کرد که اگر اینطور باشد از کمیته جوانان جدا می شود. . با این حال مهدی مهدوی کیا همچنان بدون قرارداد هدایت تیم امید را برعهده گرفت و مدیر فنی فدراسیون فوتبال شد که چندی پیش استعفا داد و جالب اینکه میرشاد ماجدی به عنوان جانشین او به فیفا معرفی شد. در واقع از ابتدا قرار بود کمیته جوانان بر عملکرد تیم پایه نظارت کند و مهدی مهدوی کیا به عنوان مدیر فنی فدراسیون فوتبال انتخاب شد. در کنار مسئولیت های فنی تیم امید.

امروز در انتظار و البته اتفاقی بی سابقه در فوتبال ایران، عزیزی خادم با رای کمیسیون برکنار شد و جالب اینکه میرشاد مجیدی جای او را گرفت. حالا مهم ترین ماموریت پیش روی او قرارداد با مهدی مهدوی کیا به عنوان سرمربی تیم امید است. با نزدیک شدن به مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسه آن، تیم ها باید تمرینات خود را برای جام جهانی فوتبال آینده در آوریل آغاز کنند. جالب اینجاست که بازی های گروهی نیز برنامه ریزی شده بود و ایران با ازبکستان – میزبان بازی – و ترکمنستان و قطر از گروه جدا شد. این مسابقات قرار است در ماه ژوئن با حضور 16 تیم در چهار گروه در تاشکند آغاز شود.

میرشاد ماجدی که اخیراً از موضوع معاهده مهدی مهدوی کیا خارج شده و گفته بود که مسائل مربوط به توافقنامه مهدی مهدوی کیا توسط دبیرکل رعایت شده است، اکنون باید جدی گرفته شود. با امید کمتر از چهار ماه برای آماده شدن برای مسابقات قهرمانی آسیا و ادامه فصل، آنها فقط می توانند در روز فیفا تمرین کنند، زیرا اکثر بازیکنان زیر 23 سال ایران در لیگ برتر و لیگ برتر حضور دارند. زمان مسابقه نمی تواند اردوی تیم را ترک کند.

انتخاب مهدی مهدوی کیا و وحید شمسایی با رای اعضای کمیته انجام شد و میرشاد ماجدی علیرغم رفتار عزیزی خادم در انتخاب مهدی مهدوی کیا که باعث گلایه وی شد، باید پیگیر مسائل توافقنامه مهدی مهدویک باشد. سرمربی تیم امید و در صورت عدم حل این موضوع. به خصوص اینکه اردوی تیم امید در بهمن ماه به دلیل عدم آمادگی مهدی مهدوی کیا لغو شد. دلیلش واضح است. بیش از چهار ماه تا مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسه آن در تاشکند باقی مانده است.

[ad_2]

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان