اول سوپراسپرت تمام برقی فراری

[ad_1]

روآرو- شایعات مربوط به تمام خودروهای اسپورت برقی فراری به بیرون درز کرده است، اما اخیرا اطلاعات ثبت اختراع این شرکت به بیرون درز کرده است که نشان می دهد سازنده ایتالیایی پلت فرم جدیدی برای اولین خودروی اسپرت تمام الکتریکی در حال توسعه دارد. .

به قول آقای فرارو. در اواسط سال گذشته، جان آلکان، مدیر عامل فراری تایید کرد که این شرکت اولین خودروی اسپرت برقی خالص خود را در سال 2025 عرضه خواهد کرد. پلتفرم خودروی اسپورت که انتظار داریم پایه و اساس رقبای الکتریکی آینده تسلا رودستر باشد. این پتنت همچنین ایده ای از طراحی آینده این خودرو را به ما می دهد.

این یک درخواست ثبت اختراع فراری برای کف و شاسی با فضایی برای دو بسته باتری است. واحدهای بزرگتر در عقب خودرو نصب شده اند و یک واحد مسطح پهن در زیر کابین نصب شده است که برای فراهم کردن فضای کافی برای مسافران طراحی شده است. هر دو باتری به خود کف متصل هستند که شاسی اصلی خودرو را جدا کرده و از زیر به خودرو متصل می شود. طراحی نمونه اولیه در طراحی اختراع شده فراری همچنین نشان می دهد که اولین مدل تمام الکتریکی این برند از طراحی موتور احتراقی خود دور نخواهد شد. بسته باتری و موتور الکتریکی در قسمت عقب خودرو قرار دارند و فضایی را که معمولاً برای موتور احتراقی و گیربکس در نظر گرفته شده است، اشغال می کنند.

اگرچه طراحی اختراع شده فراری نشان می دهد که پلت فرم جدید با در نظر گرفتن نیروی محرکه تمام الکتریکی طراحی شده است، این شرکت می گوید که فضای کافی در معماری پیشنهادی برای خودروهای اسپرت هیبریدی بر اساس همان اصول اولیه دارد. این احتمال وجود دارد که به زودی شاهد مدل هیبریدی دیگری از فراری در اواسط دهه باشیم، تقریباً همزمان با عرضه اولین خودروی الکتریکی توسط این شرکت.

فراری می گوید فضای کافی در جلو و عقب پلت فرم برای ساخت موتور احتراقی وجود دارد. اما با قضاوت بر اساس این تصاویر، پلتفرم دارای قسمت جلویی مشابه با F8 Tributo و 296 GTB خواهد بود، به این معنی که فضای کمتری برای موتور جلو وجود خواهد داشت. با این حال، اگر فراری موتور احتراقی را روی این پلت فرم پیشنهادی قرار دهد، ممکن است در قسمت عقب کابین قرار گیرد و از فضای محدودی در جلو برای قرار دادن موتور الکتریکی استفاده شود.

LaFerrari Hybrid، GTB 296 و SF90 محصولاتی هستند که به عنوان خودروهای هیبریدی وارد دنیای پویا خودروهای اسپرت شده اند. جان آلکان در خصوص تولید خودروهای برقی از مشارکت با یک برند فعال در این حوزه خبر داد و گفت: ما معتقدیم در صنعت خودرو، همکاری با یک برند فعال و طراحی مشترک با آنها، بازخورد مثبتی به ما خواهد داد. هیچ جزئیاتی در مورد فراری تمام الکتریکی منتشر نشده است، اما انتظار می رود این خودرو در رده سوپر اسپورت قرار گیرد و شباهت زیادی به مازراتی MC20 داشته باشد.

اول سوپراسپرت تمام برقی فراری

اول سوپراسپرت تمام برقی فراری

اول سوپراسپرت تمام برقی فراری

اول سوپراسپرت تمام برقی فراری

منبع: autoexpress

ترجمه: مصطفی جرفی فرارو

[ad_2]

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

مکمل کراتین بدنسازی: راهی برای افزایش قدرت و حجم عضلات
زیباترین ورق های شیروانی: هنر و جلوه یکپارچه در خودروها
بازی انفجار ایرانی: جذابیت و اثرات آن
تعمیرات پرینتر: راه حلی موثر برای مشکلات چاپگرها
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و اندام بدن
سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم: برنده شدن به راحتی
تماس با ما