او دو چیز را دوست دارد: زن و مزایای شغلش!

[ad_1]

روسیهروآرو- کاترین بلتون از سال 2007 تا 2013 خبرنگار فایننشال تایمز در مسکو بود. امروز او به عنوان خبرنگار تحقیقی رویترز در لندن کار می کند. کتاب «شبکه پوتین; چگونگی بازپس گیری روسیه توسط KGB و سپس معطوف به غرب به عنوان کتاب سال انتخاب شد.

این کتاب جنجالی به موضوع پنج شکایت جداگانه میلیاردرهای روسی و فعالان نفتی روسی در روس نفت تبدیل شده است. میلیاردر روسی رومن آبراموویچ نیز از بلتون و ناشران به اتهام خرید آبراموویچ چلسی در سال 2003 تحت رهبری پوتین شکایت کرد.

گاردین در مورد این کتاب می نویسد: “قابل توجه ترین داستانی که تا به حال منتشر شده است درباره ظهور پوتین به عنوان یک مامور KGB و تبدیل او به یک مامور منفور غربی است. کتاب عالی است و تنها ایراد آن تکیه بیش از حد به” منابع ناشناس است. “


به گفته روزنامه سوئیسی بلیک، اروپا در آستانه جنگ است. همه چیز به یک مرد بستگی دارد: ولادیمیر ولادیمیرویچ پوتین. اما چگونه یک مامور سابق KGB به چنین سیاستمداری قدرتمند تبدیل شد؟ ولادیمیر پوتین کیست؟ او فردی پیچیده با شخصیت های متفاوت است.

تنبل بود و هر روز بیدار می شد. او دو چیز را دوست دارد: زنان و علایق کاری اش. از طرفی به راحتی ناراحت می شود و از سقوط روسیه پس از سقوط اتحاد جماهیر شوروی غمگین بود. این همه اعمال اوست.

او در جوانی در درسدن، آلمان شرقی، مسئول ارتباط بین KGB (سرویس اطلاعات شوروی) و استاسی (پلیس مخفی آلمان شرقی) و ارتباط با افسران ارشد حزب و اطلاعات در جمهوری دموکراتیک آلمان بود. شواهدی از استاسی وجود دارد که نشان می دهد پوتین در تعدادی از عملیات های مهم علیه غرب دست داشته است.

پوتین همچنین با سازمان های تروریستی چپ افراطی آلمان، از جمله ارتش سرخ (RAF) ارتباط دارد. یک گروه تروریستی شهری به رهبری حزب کمونیست بادر ماینهوف. من این اطلاعات را از یکی از اعضای سابق گروه چریکی دریافت کردم که توضیح داد چگونه یکی از اعضای جناح ارتش سرخ به درسدن سفر کرد تا با پوتین و همتایان خود در KGB ملاقات کند.

به گفته منابع، اعضای ارتش سرخ دستور مستقیمی از پوتین و متحدانش دریافت نکردند، اما مطمئنا پوتین و همرزمانش در مورد اهداف احتمالی مشاوره می دادند و بادر ماینهوف را در خرید تسلیحات به هم می زدند.

بعدها، در دهه 1980، وظیفه اصلی KGB تهیه و خرید ارز خارجی به عنوان بخشی از اصلاحات و سیاست باز کردن در پروسترویکا بود. KGB شبکه بزرگی از شرکت های پیشرو در غرب در آن دهه تشکیل داد. درسدن مرکز این سیستم است.

تصادفی نیست که دپارتمان امور خارجی KGB نقشی کلیدی در سازماندهی سیستم ایفا کرد: عوامل آن در غرب زندگی می کردند و می دیدند که اقتصاد برنامه ریزی شده نمی تواند با اقتصاد بازار سرمایه داری همگام شود. شرکت های پیشرو در این شبکه مواد خام ارزان قیمت مانند نفت، گاز یا کمپوست را از اتحاد جماهیر شوروی به غرب برای فروش به قیمت جهانی قاچاق می کردند.

سود حاصل از این معاملات بسیار زیاد است. از سوی دیگر، اتحاد جماهیر شوروی کالاهای با فناوری پیشرفته را از غرب به طور غیرقانونی قاچاق می کرد، تحریم های تجاری را اعمال می کرد یا خدمات مالی مخفی را برای بی ثبات کردن غرب از طریق فهرست سیاه اعمال می کرد.

اتحاد جماهیر شوروی سرانجام از هم پاشید، اما شبکه شعبه KGB باقی ماند و تنها هدف آنها تغییر کرد. مردان KGB اکنون از این شبکه برای جمع آوری میلیاردها دلار از بودجه حزب کمونیست استفاده می کنند که بیشتر آنها در خارج از کشور ناپدید شده اند.

در عین حال، سوئیس نقش مهمی ایفا می کند. یکی از اعضای سابق KGB به من گفت: “سوئیس مانند یک رستوران بین یک روستای چینی و یک روستای ایتالیایی است که روسای مافیا به راحتی می توانند با هم ملاقات کنند. “بانکدار به من گفت که چگونه مامور KGB کیف پول حاوی بانک را به سوئیس برد.”

در عین حال، KGB به دنبال قدرت سیاسی است. پوتین معاون شهردار سن پترزبورگ منصوب شد پترزبورگ در سال 1992. او تلاش کرد تا جریان نقدینگی شهر را کنترل کند تا بقای خود و رفقای KGB را تضمین کند. به عنوان مثال، او اجازه داشت صدها میلیون دلار خواربار در شهر برای متحد خود بخرد، موادی که هرگز به سن پترزبورگ نرسید.

پوتین همچنین به سرعت متوجه شد که مبارزه با جرم و جنایت سازماندهی شده است، که در آن زمان غالب بود. بسیاری از آن شهر بی ارزش است. در آن زمان، واکنش شدیدی به مردم مزاحم غذای شهر، از جمله در بندر، وجود داشت. Spin St. پوتین تهدید شده و حتی یک بار مجبور شده دخترش را به مکان امنی در آلمان منتقل کند.

با این حال، او با ادغام با باند تامبوف، شاخه محلی مافیای روسیه، وضعیت را حل کرد. همه تجارت نفت در شهر را با هم کنترل کنید. هیچ مدرکی دال بر دخالت مستقیم پوتین در خشونت وجود ندارد. با این حال، افراد زیادی در شهر کشته شدند که بخشی از آنها توسط باند تامبوف کشته شدند. پوتین روابط نزدیکی با این باند دارد. بر اساس تحقیقات اسپانیایی، هنوز پیوندهایی بین حلقه داخلی پوتین و باند مافیایی تامبوف وجود دارد.

در پایان دهه 1990 پوتین در مسکو به قدرت رسید، در سال 1999 به عنوان نخست وزیر و سپس در سال 200 به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد. پوتین نماینده KGB است که در زمان مناسب در مکان مناسب است. رئیس جمهور یلتسین و اطرافیانش معتقدند که می توانند مردی وفادار به موقعیت لیبرال در پوتین پیدا کنند تا میراث خود را حفظ کنند. آنها آنچه را که می خواستند در او ببینند دیدند. با این حال، پوتین یک آفتاب پرست است.

من مطمئن نیستم که پوتین و شبکه کا گ ب که او را به قدرت رساند، برنامه ای سیاسی برای آنچه که می خواهند با قدرت انجام دهند به غیر از دفاع از خود دارند یا خیر.

واکنش غرب به به قدرت رسیدن پوتین احمقانه است. در آن زمان، متأسفانه، یک فراموشی عمومی در مورد شخصیت KGB در غرب وجود داشت. اعتقاد بر این است که روسیه چاره ای جز ادغام با سیستم غربی ندارد و در عین حال از پول دزدیده شده توسط الیگارش ها استقبال می کند. در واقع این ما هستیم که در را به روی نفوذ پوتین باز می کنیم، زیرا کسانی که امروز در روسیه پول در می آورند باید از دستورات پوتین اطاعت کنند.

کرملین اکنون سخت در تلاش است تا دموکراسی را در اروپا و ایالات متحده سرنگون کند. پوتین و اعضای کا گ ب او سعی می کنند غرب را تضعیف کنند و عظمت روسیه را احیا کنند، اما نه اینکه از نظر اقتصادی رقابت کنند زیرا کمتر ایدئولوژیک هستند. با این حال، آنها چیزهای زیادی در مورد عملیات مخفیانه، انتشار اطلاعات نادرست و تضعیف دموکراسی می دانند، همانطور که اکنون در تکنیک های “اخاذی دیپلماتیک” و “اخاذی” در مورد بحران اوکراین نشان می دهند.

حالا در مورد بحران اوکراین اگر وارد جنگ می شد حتما احمق بود. من فکر می کنم که او از تأثیرات کشته شدن سربازان در جمهوری روسیه به عقیده Sa ສາ آگاه است. با این حال، عضو سابق KGB استاد دستکاری، رویه و پنهان کردن واقعیت است. آنها می توانند از اتفاقات اوکراین استفاده کنند تا به مردم نشان دهند که در واقع این غرب است که به روسیه حمله می کند.

به نظر من، دلیلی که پوتین اجازه درگیری اخیر با اوکراین را داد، به وجود آمده است. او و اطرافیانش 20 سال حکومت کردند. ایده های پوتین رو به اتمام است. او برای توجیه رژیم خود به دلیل نیاز داشت و تقابل با غرب دلیل تداوم قدرت او بود.

[ad_2]

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان