بازگشت استقلال به قهرمانی آسیا؟مسئولان باشگاه استقلال به دلیل رد اولیه مجوزهای حرفه ای از سوی کمیته مجوزهای فدراسیون فوتبال و تایید در روند تجدید نظر، پرونده را در سکوت و مخفیانه به دیوان عالی CAS ارسال کردند. این مورد.

جالب است بدانید که پرونده های دادگاه عالی ورزش اغلب با تأخیر مواجه می شوند و تعیین چنین تعطیلی بسیار عجیب است. با این حال، باشگاه آبی ها می توانند در اسرع وقت درخواست آزمایشی کنند، زیرا لیگ قهرمانان هنوز شروع نشده است که پذیرفته شده است.

مسئولان استقلال معتقدند شاید شانس زیادی برای تغییر تصمیم نهایی خود نداشته باشند اما تا پایان فصل از حق و حقوق این باشگاه دفاع خواهند کرد. این احتمال وجود دارد که با توجه به جنجال ها و اختلافات موجود و تصمیمات متفاوت، خسارت وارده به باشگاه استقلال توسط CAS تایید شود. آبی ها تمام مدارک خود را بر همین اساس به دادگاه خواهند رساند و تا تصمیم نهایی این موضوع را پیگیری خواهند کرد.

می توان گفت نتیجه این تحقیقات به دلیل فوریت در اسفندماه به دادگاه عالی خلق اعلام خواهد شد.

استقلال در این پرونده به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کرد و مدعی شد که تمام مدارک مورد نیاز کمیته حرفه‌ای فدراسیون فوتبال ایران را آماده کرده، بدهی قطعی ندارد و طبق برنامه و مهلت‌های اعلام شده مدارک را تکمیل کرده است. توسط کمیسیون و همه پرسی. به نظر می رسد باشگاه دلیلی برای گرفتن مجوز حرفه ای ندارد.

در واقع ادعای اصلی باشگاه استقلال در این مورد مهلت تعیین شده از سوی فدراسیون فوتبال ایران در زمان واگذاری کامل باشگاه ها است، اما کنفدراسیون فوتبال آسیا این مهلت را نمی پذیرد و مجوزی برای استقلالی ها صادر نمی کند. در حال حاضر در آسیا.

درخواست طرف های مستقل ممکن است ماهیت تصمیم کمیته استیناف برای صدور مجوز حرفه ای را مشخص کند تا باشگاه مهلتی برای تکمیل مدارک داشته باشد، آیا این کمیته چنین حقوقی را دارد یا چنین مهلت هایی را برای باشگاه تعیین می کند. اقدامات غیرقانونی، موضوع آسیا چیست؟

نان

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاه