بازگشت پرسپولیس به شرایط کارخانه

[ad_1]

مهر نیوز: پرسپولیس که از جایی بازگشته است که خیلی ها آرزوی حضور در آن را داشتند، نشان داده است که به آن وابسته نیست و این بیشتر اخلاقی است تا فنی.

صحبت های زیادی در مورد دو هفته اخیر باشگاه قرمزها و اتفاقات رخ داده شده است و موضوع باید بخشیده شود. ابتدا اتفاق خوبی افتاد و یحیی گل محمدی در نشست خبری پس از بازی گفت که باید زیرساخت ها را اصلاح کرد و نواقص را برطرف کرد و هرگز از غیبت عیسی آل کثیر در فینال گلایه نکرد.

اما این دو هفته نشان داد که همه به تنظیمات کارخانه خود باز می گردند مگر اینکه خلاف آن ثابت شود. این اولین برنامه خود گل محمدی در بازگشت از دوحه و مصاحبه با مدیر باشگاه در مورد بشار رسن است.

بازیکنان عراقی نباید از دهان این مربی بیفتند که بازیکنان سابق در پرسپولیس بوده و هستند. البته این برای تایید نوع خروج نیست، بلکه برای مواجهه با شرایط فعلی است. اینکه این مربی در ادامه می گوید چون بازیکنان من رفته اند نباید از این تیم توقع داشت شروع بی مسئولیتی است. مربی باید بگوید که هافبک خلاق عراقی از تیم جدا شده و وظیفه اوست که برای هافبک خود چاره ای بیندیشد.

افشین پیروانی مدیر این تیم در تلویزیون در واکنش به حمله نامناسب و نامناسب به تیمش، کری را صدا می زند و خود و تیمش را برتر می بیند در حالی که در دنیا الان برتر است و نه. در گذشته. به قول معروف «من حساب دارم، حساب دارم».

پرسپولیس در بازی با نساجی قبل از برخورد به زمین – که واقعاً با استانداردها فاصله دارد – از ضعف های خودش رنج می برد. گل های خورده و گل های مردودش را مرور کنید تا ضعف های آشکار این تیم را در همه ابعاد ببینید.

بازیکنان این تیم خود را خاص می دانند اما حداقل در این دو بازی دونده آسیایی بودن خود را نشان نمی دهند و به نظر می رسد در اینستاگرام قدرت بیشتری نسبت به زمین فوتبال دارند.

گل محمدی چند روز پیش به نمایندگی از باشگاه پرسپولیس یاسوج را ترک کرد تا مدال خود را به خانواده دوست دخترش بهروز خورشیدیان تقدیم کند. این رفتار قابل تحسین است.

حال باید از این مربی پرسید که چرا رفتارهای ناجوانمردانه را در تیمش می بینیم. حامد لکگویی به تنظیمات کارخانه بازگشت زیرا همچنان وقت خود را تلف می کرد. البته این دروازه بان در بازی با ذوب آهن دست به کار جدیدی زد. اینکه با ضربه کرنر سابی توپ را به وسط زمین پرتاب کرد تا بازی تمام شود. او همچنین به عنوان یک «کلاهبرداری قضاوت» برای حمله عبدالله حسینی عمل کرد که هرگز به او برخورد نکرد و در نهایت باعث درگیری شد که منجر به اخراج دو مرد شد. اتفاقا دود این اخراج به سراغ خود پرسپولیس هم می رود.

پرسپولیسی ها بلافاصله پس از بازی با انتشار پیامی از طریق مدیر رسانه ای خود اعلام کردند که رودخانه ذوب آهن جلوی آنها را گرفته است. اما به نظر می رسد گفته ذوب آهن در نیمه اول بازی جواب نداد و تاثیر آن از نیمه دوم شروع شد. چنین گمانه‌زنی‌هایی چیزی جز اشتباه نیست، مخصوصاً با تیمی که هنوز چیزی ارزشمند و تأثیرگذار دارد که گل محمدی به بشار رسن ضربه نزد.

مربیان پرسپولیس باید پاسخگوی رفتارشان باشند. مسئول تخلفات آرمان رمضانی، مهدی مهدیخانی، سعید آقایی و مهدی عبدی. خود بینی بهتر است. به ناشنوایی هایی که تمرکز تیم را مختل می کند، پاسخ دهید. مسئول چشم پوشی از مسئولیت و مسئول بسیاری دیگر.

بله، پرسپولیس تیم خاصی است. تیمی که در عرض یک ماه به اوج فوتبال آسیا می رسد که باید در خانه به تساوی رضایت دهد.

[ad_2]

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان