باشگاه: ما به قهرمانی چهارگانه – ورزش سه نزدیک نیستیم

[ad_1]

کد خبر: 1813231 |
10 اسفند 1400 ساعت 17:50 |
2,363 بازدید |

0
اظهار نظر

یورگن کلوپ در نشست خبری با نوریچ از پیشرفت تیمش و عدم تمرکز آنها روی این چهار نفر صحبت کرد.

به گزارش “ورزش سه”، لیورپول پس از قهرمانی در جام اتحادیه که در ضربات پنالتی چلسی را شکست داد، خود را برای دیدار مقابل نوریچ در مرحله پنجم جام حذفی انگلیس آماده می کند. قرمزها در بهترین فرم خود در سال های اخیر هستند.

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول در کنفرانس خبری درباره بازی و احتمال 4 برد در این فصل گفت:“هیچ تیمی در انگلیس چهار تیم را نبرده است، درست است؟ زیرا کار بسیار سختی است. ما به چنین چیزهای احمقانه ای فکر نمی کنیم. حتی اگر سیتی در سال های اخیر نتوانسته است با این بازیکنان پیروز شود.”

حقیقت این است که اگر می‌خواهید چیزی را برنده شوید، باید روی قدم بعدی تمرکز کنید نه قدم بعدی. این چیزی است که ما انجام می دهیم. ما اکنون جام کارابائو را برده ایم، اما در لیگ از منچسترسیتی عقب هستیم و اکنون باید بعد از 120 دقیقه یکشنبه مقابل نوریچ در جام حذفی بازی کنیم.”

وضعیت تیاگو: « این یک عکس احساسی بود، من در حین گرم کردن هیچ مشکلی ندیدم، سپس به رختکن برگشتم و او را دیدم که دراز کشیده است و او به من گفت که احساس می کند مشکلی در همسترینگ او وجود دارد. زمان خوبی نبود. مطمئن نیستم که او هفته آینده بازی کند یا خیر، اما ممکن است برای اینتر بازی کند، اما مطمئناً بعد از اینتر تیمی از بازی خواهد داشت.

مسابقه و جشن آهنگسازی فردا: ” ما 120 دقیقه قبل از بازی بازی کردیم، بنابراین مجبور شدم تغییراتی ایجاد کنم. ما این بازی را بسیار جدی می گیریم و منتظر کمک هواداران در آنفیلد هستم. کسانی که ومبلی نرفته اند می توانند فردا جشن بگیرند که بسیار مفید خواهد بود.ما بعد از قهرمانان در رختکن جشن خوبی گرفتیم. موسیقی در اتوبوس بود و چیزی در هواپیما نبود. ساعت 4 صبح به خانه رسیدیم اما خوابم نمی برد. دیروز به بچه ها استراحت دادیم. ما خیلی جشن نمی گیریم.»

درخشش اولیه لوئیز دیاز: « او واقعا خوب کار کرد. ما به چنین بازیکنان باکیفیتی نیاز داریم. او برای شروع فوق العاده خوب بود. “امیدوارم تا زمانی که ممکن است همینطور بماند.”

[ad_2]

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان