برترین های مشاوره تحصیلی و کنکور کشور معرفی شدند

شاهین حسینی مشاور رتبه های برتر کنکور با جی ۵ می توان از معلومات و داشته هایمان که بسیاری اوقات تحت تاثیر فشار روانی و استرس قرار میگرند به گونه ای مفید بهره برد. هم اکنون به عنوان مشاور و برنامه ریز تحصیلی کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته عمران فعالیت می کند و دانشجویان و دانش آموزان بسیاری که خواستار رسیدن به موفقیت اند، از تجربیات ناب او بهره می برند . تو دنیایی که همه چیز داره روز به روز تخصصیتر میشه و برای کوچکترین و پیش پا افتادهترین کارها هم متخصصین حرفهای وجود داره، بهتره که از وجودشون بی بهره نباشیم. بعد از اتمام دوره کارشناسی هرچقدر زمان به کنکور کارشناسی ارشد نزدیکتر می شد، بیشتر از قبل مطمئن می شدم که هیچ چیز بهتر از جی ۵ نمی تواند میان بری برای رسیدن به خواسته ام باشد. دوباره به جعبه ام رو آوردم و در دوره روزانه کارشناسی ارشد گرایش” هیدرولیک ” دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی قبول شدم . در سال های گذشته برخی از داوطلبان با رتبه های ۱۰۰ تا ۵۰۰ در پذیرش دانشگاه مردود شده بودند، یعنی در هیچ رشته ای پذیرفته نشدند.

جی ۵ و یادگیری زبان انگلیسی؟

مرکز مشاوره تحصیلی با بهترین مشاور در استان کرمان -مشاور ... با کمک جی ۵ ، کتاب لغت ” ۱۱۰۰ واژه” را خواندم و لغات زبان عمومی و تخصصی رشته ام را هم تقویت کردم. باوجود اینکه هنوز هم در اطرافم کسانی بودند که به ابزارهای آموزشی همچون جی ۵ اعتقادی نداشتند، من تردیدی به دل راه ندادم و در نمایشگاه بین المللی کتاب ، مشتاقانه جعبه جی ۵ را تهیه کردم. سال بعد کنکور داشتم و از اینرو مصرانه با جی ۵ شروع به یادگیری کردم. درس زبان انگلیسی یکی از دروس اولیه در سوالات کنکور بود و خوشبختانه از آنجاییکه من این درس را با جی ۵ خوانده بودم، کاملا مسلط بودم و برای پاسخگویی به سوالات درسهای دیگرهم انرژی مثبت زیادی داشتم . جی ۵ و یادگیری زبان انگلیسی؟ هم اکنون برای موفقیت در آزمون (IELTS) از آن استفاده و همواره به دانشجویانم تاکید می کنم برای مطالعه تمام دروس، مخصوصا تقویت زبان انگلیسی و یادگیری لغات از جی ۵ استفاده کنند. برخلاف نظرات قدیمی که معمولاً مشاورین محترم، کتابدرسی را بهترین منبع و مرجع معرفی میکردند هم اکنون مشاوران برند ایران برای آموزش و یادگیری دروس مختلف جزوات اساتید مشهور و معروف ایران را به دانشآموزان پیشنهاد میکند . دیده شده است که بسیاری از دانش آموزان کنکوری خود را در برنامه ریزی های سنگین و طولانی غرق می کنند و سر انجام به خاطر اینکه نتوانسته اند طبق آن پیش بروند خود را شکست خورده و ناتوان می بینند، اما این کار از ریشه غلط است؛ یک مشاور کاربلد بر اساس عوامل مختلف برنامه را برای دانش آموزش تعیین می کند و حجم آن را نیز به گونه ای مشخص می کند که فرد از پس انجام آن بر بیاید و تعهد به آن برایش غیرممکن نباشد.

بهترین مشاور کنکور

بهترین مشاوران کنکور در رشت: گروه مشاوره تحصیلی مهندس خوش سرور در شهر رشت با همراهی بهترین تیم مشاور کنکور و گروهی متخصص در زمینه های برنامه ریزی درسی، روانشناسی و مدیریت آینده پژوهشی آمادگی دارد که در رشت و دیگر شهرهای استان گیلان، یعنی شهرهای استعدادهای درخشان، خدمات مشاوره ای تحصیلی از جمله مشاوره کنکور ارائه کند. جی ۵ اینجا هم نقش آفرینی می کند ، هیچ محدودیتی برای یادگیری با آن وجود ندارد می توانیم جی برگهای دروس مختلف مثلا زبان و ریاضی و… نقش غیر قابل انکار جی ۵ در کنکور؟ خانه ها یکی یکی خالی می شوند ، جی برگها از خانه آخر بیرون می روند، مطالب برای همیشه در حافظه دراز مدتمان نقش می بندند و در این میان آرامش ذهنی فوق العاده ای پیدا می کنیم که توصیف لذت آن واقعا دشوار است. اگر قصد ادامه تحصیل در یکی از بهترین رشتههای تجربی در یکی از بهترین دانشگاههای ایران را دارید، بهتر است برای برنامه ریزی کنکور ، به بهترین مشاوره کنکور تجربی مراجعه کنید. احتمالا از دانش آموزانی که کنکور را پشت سر گذاشته اند شنیده اید که آنها از ابتدا با مشکلات زیادی روبرو شده اند ازجمله برنامه ریزی, بهترین مشاور کنکور تست زنی,پیدا کردن منابع مناسب برای دروس مختلف و حتی از لحاظ روحی مشکل پیدا کرده و بسیار خسته شده اند.

مشاور کنکور چه اهمیتی دارد؟

دلیل این کار این است که برنامه تا آنجایی که امکان دارد کوتاه مدت باشد تا در صورتی که به هر دلیلی از برنامه درسی عقب افتادید بتوانید در برنامه ریزی بعدی عقب افتادگی ها را مجددا در برنامه قرار دهید و آنها را جبران کنید. حتما تا به حال توجه کرده اید وقتی میخواهید صبح زود به جایی بروید شب زودتر میخوابید تا صبح کمی زودتر بیدار شوید. حال و هوای جلسه کنکور چطور بود؟ سالها قبل در دوران دبیرستان، بسیاری از دوستانم را می دیدم که برای مطالعه دروس خود و قبولی در کنکور از جی ۵ استفاده می کردند و بسیار هم راضی بودند. باور دارد قبل از شروع هر کاری باید هدفت را مشخص کنی، هم جهت با آن حرکت کنی، از سختی های راه نترسی و در این مسیر بهترین همراهان را برگزینی. این شخص باید با تمامی سراشیبی هایی احتمالی که در طول مسیر کنکور برای یک داوطلب کنکوری میتونه پیش بیاد رو به خوبی بشناسه و خودش هم با این عوامل مخرب رو به رو شده باشه. مشاور کنکور چه اهمیتی دارد؟ مراجعه به مشاور و روانشناس چه تاثیری بر زندگی افراد دارد؟ این صمیمیت باعث میشه تا کنکوری ها احساس راحتی هرچه بیشتری با مشاور داشته باشن و از مراجعه به مشاورشون واهمه ای نداشته باشن و بعد از مدتی به این درک رسیده باشن که کارهایی که مشاور به اونها توصیه میکنه، فقط و فقط برای پیشرفت تحصیلی خودشون هست.

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances