برنلی 0 – 4 چلسی; تیم طوفان توخل در نیمه دوم – سه رشته ورزشی


کد خبر: 1813842 |
14 مارس 1400 ساعت 20:21 |
1,781 زدیدزدید |

1
اظهار نظر

چلسی در نیمه دوم با نمایشی خیره کننده با چهار گل برنلی را شکست داد.

به گزارش “ورزش سه”، چلسی که در نیمه اول مقابل برنلی ضعیف عمل کرد، در دقیقه 45 خوب ظاهر شد و توانست با نتیجه 0-4 از سد حریف بگذرد.

چلسی بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 14 از روی یک ضربه از درون خانه سائول نیگز فرصت خوبی برای زدن گل اول داشت اما تیلور با موقعیتی واضح اجازه گلزنی به ریس جیمز را نداد.

لنین بعداً بهترین فرصت را برای به ثمر رساندن گل اول رابرت در هاف میانی چلسی داشت، اما دخترش توسط تکو سیلوا در نزدیکی خط دروازه وارد دروازه شد و یک موقعیت طلایی را از دست داد.

در نیمه اول با خطای آنگولو کانته، لنون توپ را ربود و فرصت خوبی برای وستوود برای گلزنی داد اما ضربه این بازیکن نادرست بود و از کنار دروازه چلسی به بیرون رفت. اتفاق خاصی برای گل های دو تیم نیفتاد و بازی در نیمه اول با یک گل به پایان رسید.

اما چلسی در نیمه دوم وارد زمین شد و در دقیقه 47 گل اول را به ثمر رساند.

سه دقیقه بعد چلسی گل دوم را به ثمر رساند. پاس خوب کریستین پولیسیچ از سمت راست بود که کای هاورتز در زمین ظاهر شد و با ضربه سر راست برتری چلسی را دو برابر کرد.
حملات چلسی ادامه یافت و این تیم در دقیقه 55 دوباره به گل رسید.ریس جیمز بال با شوت سایروس وارد دروازه شد و ستاره آلمانی گل سوم را نیز به ثمر رساند.

دقایقی بعد چلسی دوباره به گل رسید. این پاس سائول و اشتباه عجیب تارکوفسکی در دفع توپ بود که کریستین پولیسیچ روی دروازه قرار داد و به راحتی دروازه را باز کرد.

چلسی با اعتقاد به پیروزی خود، بازی را در دست گرفت و در نهایت در نیمه دوم با چهار گل برنلی را شکست داد.

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances