بلاتکلیفی بزرگ در مورد دروازه بان پرسپولیس

[ad_1]

عیسی برای پرسپولیس بازی کرد؟ او چگونه مجروح شد؟ آیا واقعا قطر این بازیکن پاره شده است؟ آیا می توان با پارگی رباط صلیبی فوتبال حرفه ای بازی کرد؟ اینها سوالاتی است که امروز ذهن هواداران پرسپولیس و فوتبال را به خود مشغول کرده است. گارد سفید پایتخت که 18 دی در دیدار با پدیده مشهد مجروح شده بود، برای تشخیص آسیب دیدگی ام آر آی گرفت تا پزشکان به طور دقیق او را تشخیص دهند. رایزنی دو جراح نتیجه ای جز عمل جراحی این بازیکن نداشت و رسما اعلام شد که او باید حداقل 6 ماه تحت عمل جراحی قرار گیرد و زمین را ترک کند، اما اختلاف نظر وجود داشت!

بدون شک هیچکس بهتر از پزشکان معالج او و کادر پزشکی باشگاه پرسپولیس نمی تواند در این باره اظهار نظر کند. با این حال، به نظر می رسد که عیسی این عملیات را تایید نکرده است. یحیی گل محمدی اعلام کرده در صورت قطعی شدن مصدومیت آل کثیر از این تیم جدا خواهد شد اما درخواست گل محمدی باعث شد تا گل محمدی با ماندن او در پرسپولیس موافقت کند. آل کثیر در نامه ای اعلام کرد که برای تمرین و بازی مشکلی ندارد تا گل محمدی دوباره مانع این کار نشود و او که باید زیر تیغ جراح قرار می گرفت، همچنان در تمرینات تاکتیکی برای تلاش است. تا چنین فشاری به زانوی مصدوم آل کثیر وارد کند. گل محمدی آل کثیر را در لیست خود نگه داشته و جراحان دوباره زانوی آسیب دیده او را معاینه کردند و وانمود کردند که فشار روی پای او می تواند دوباره آسیب جبران ناپذیری به بازیکن وارد کند اما جنجال و توافق عجیب مهاجم سرخ ها. گل محمدی تصمیم عیسی را بهتر می کند. جراح ارتوپد.

استرس تمرین با رقابت متفاوت است

این شخصیت، اما متخصص؟ آیا به این بازیکن و نیازهایش رسیدگی شده است یا باید با بازیکنی که یکی از بهترین های فوتبال محسوب می شود به این شکل غیرحرفه ای برخورد کرد؟

کسری کاظمی، پزشک ورزشی که اتفاقا سال ها با فوتبالیست های لیگ برتری همکاری می کرد، به خبرنگار فرهیختگان گفت: اما این مشکل را می توان از ابعاد مختلف تخمین زد. اگر استراحت قطعی باشد، بازیکن نمی تواند ورزش کند. وی ادامه داد: علائم درد و التهاب پس از مدتی از بین می‌رود و ظاهر زانو همچنان قوی می‌ماند، اما این امر تنها در شرایط عادی امکان‌پذیر است و در صورت ورزش‌های شدید مانند فوتبال خود را نشان می‌دهد و افراد قادر به ورزش نیستند. “

حال اگر این شکاف نامشخص باشد چه شرایطی برای بازیکن ایجاد می شود؟ کاظمی گفت: در رباط صلیبی درصد پارگی قابل توجه نیست، بلکه کارایی رباط مهم است. آیا رباط در حد نیاز برای ثابت نگه داشتن زانو عمل می کند؟ اگر این عمل ثابت شود می تواند با نسبت های خاصی بازی کند تا شاید جایی پاره شود. اما اگر رباط پاره نشود، اما نتواند ثبات زانو را در فعالیت هایی مانند فوتبال که شامل چرخش و فرود می شود، حفظ کند، مورد اجرا می شود. به همین دلیل لازم است کادر پزشکی این بازیکن نظر خود را اعلام کنند. این تنها رباط صلیبی برای ما مهم نیست و این آسیب دیدگی عواقب خود را دارد. آیا منیسک، غضروف و موارد دیگر آسیب دیده است؟ همه اینها باید در نظر گرفته شود اما عاقلانه نیست که ورزشکار خودش تصمیم بگیرد و لازم است کادر پزشکی در این باره تصمیم بگیرد.

حال این سوال پیش می آید که چگونه می توان سطح پایداری زانو را تعیین کرد؟ این فیزیوتراپ ورزشی می گوید: در فیزیوتراپی، ورزشکار تلاش می کند تا کاملاً تناسب اندام داشته باشد، تحرک خود را افزایش داده و به حالت عادی برگردد. اکنون که سطح تمرین به سطح آمادگی تمرینی رسیده است، اگر در این مرحله مشکلی وجود نداشته باشد به داخل زمین می رود و در زمین اگر مشکلی نداشته باشد کار با توپ را آغاز می کند. اما شرایط مسابقه با تمرین متفاوت است. در چنین شرایطی ممکن است بازیکن در تمرینات خوب باشد و در بازی اول خوب باشد، اما وقتی می ترسد و به زانو اعتماد می کند، بی وقفه بازی می کند و آن وقت است که ممکن است زانو بی ثباتی نشان دهد و آسیب بیشتری ببیند.

بازیکنان مجبور نیستند خودشان تصمیم بگیرند

نان

[ad_2]

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان