بلیچینگ اقساطی

با ظهور روش های جدید در دندانپزشکی، داشتن لبخندی بهتر در حال حاضر برای تعداد بیشتری از افراد قابل دسترسی است. یکی از محبوب ترین روش های سفید کردن دندان، سفید کردن دندان است. رنگ مینای دندان به دلیل مصرف موادی مانند قهوه و تنباکو تغییر رنگ می دهد. اگرچه بسیاری از لکه ها را می توان با تکنیک های سفید کردن دندان از بین برد، اما بلیچینگ می تواند برای افرادی که دندان های حساسی دارند ناراحت کننده باشد. سفید کردن دندان یکی از روش های سفید کردن دندان ها و تغییر طرح لبخند با استفاده از مواد مخصوص است. هم در مطب دندانپزشکی و هم در منزل توسط فرد قابل انجام است.

بلیچینگ ارزان

البته در هر یک از این دو روش از مواد مختلفی برای سفید کردن دندان استفاده می شود. سفید کردن دندان ها و سفید کردن دندان ها باعث افزایش اعتماد به نفس افراد می شود و حس زیبایی و زیبایی به فرد می دهد. بنابراین این روش طرفداران زیادی دارد. سفید کردن دندان یکی از اولین گزینه ها برای داشتن طرح لبخند زیبا در افراد است. دندان از دو قسمت عاج و مینای دندان تشکیل شده است. مینا روی عاج است. این قسمت ظاهر دندان های سفید را ایجاد می کند. با افزایش سن، ضخامت مینا کاهش می یابد و رنگ عاج به تدریج ظاهر می شود و دندان زرد به نظر می رسد.

عواملی که باعث زرد شدن دندان ها می شوند عبارتند از: سیگار کشیدن تغذیه بد عدم رعایت بهداشت دهان و دندان مصرف نوشیدنی های شیرین البته گاهی دیده شده است افرادی که مرتب مسواک می زنند و از نخ دندان استفاده می کنند به دلیل مصرف مواد قندی و … دندان هایشان زرد می شود. روش بلیچینگ نسبت به روش های دیگر مانند کامپوزیت دندان و لمینت دندان آسیب کمتری به مینای دندان وارد می کند. کامپوزیت یک سفید کننده ترمیمی دندان است که برای پر کردن دندان های خالی و عصب کشی شده استفاده می شود. لمینت دندان ساختاری است که توسط دندانپزشک قالب گیری شده و در آزمایشگاه ساخته شده و بر روی دندان نصب می شود.

مقایسه سفید کردن دندان قبل و بعد از آن انواع روش ها برای سفید کردن دندان سفید کردن دندان به دو صورت انجام می شود: 1) مطب سفید کننده در کلینیک دندانپزشکی این روش بلیچینگ در مطب دندانپزشکی توسط متخصص بلیچینگ انجام می شود و از مواد شیمیایی با غلظت بالا و کوتاه مدت استفاده می شود.

دندانپزشک دندان های شما را در یک محلول اسیدی به نام اچ خیس می کند و سپس یک عامل اکسید کننده را روی مینای دندان شما اعمال می کند. سپس دندان ها در معرض نور شدید یا لیزر قرار می گیرند (این روش به عنوان سفید کردن دندان با لیزر نیز شناخته می شود). سفید کردن کامل در این روش معمولاً سه تا چهار جلسه و هر جلسه حدود 30 تا 60 دقیقه طول می کشد. دندانپزشکی که به آن مراجعه می کنید باید به اندازه کافی مهارت داشته باشد که مواد شیمیایی باعث ایجاد حساسیت مانند درد لثه و دندان درد نشوند. برای جلوگیری از تماس اکسیدان ها با لثه، دندانپزشک از ژل های محافظ استفاده می کند که با نور آبی روی دندان ها در طول فرآیند سفید کردن دندان ها را در جای خود نگه می دارد. هزینه سفید کردن دندان در کلینیک دندانپزشکی معمولاً بیشتر از خانه است. البته بستگی به موادی که برای بلیچینگ استفاده می شود نیز دارد. به عنوان مثال، کلینیک دندانپزشکی ما از مواد اولتراسونیک ایالات متحده استفاده می کند.

سفید کردن فوری دندان روش جدیدی که اخیرا برای سفید کردن فوری دندان ها مورد استفاده قرار گرفته است، سفید کردن سریع دندان نامیده می شود که از پراکسید هیدروژن غلیظ استفاده می کند. استفاده از این روش می تواند دندان های شما را تنها در یک جلسه کاملا سفید کند. البته توجه داشته باشید که دندان های شما به طور موقت پس از یک تا سه سال دوباره سفید و تیره می شوند و ممکن است لازم باشد این روش را دوباره تکرار کنید.

2) سفید کردن دندان در خانه این روش سفید کردن زیر نظر دندانپزشک در منزل و توسط خود شخص انجام می شود. نوع مواد استفاده شده در این روش با مواد مورد استفاده دندانپزشک در مطب متفاوت است. در این روش دندانپزشک از تک تک دندان ها قالب تهیه می کند و در آزمایشگاه یک مثلث پلاستیکی (نایت گارد) توسط این قالب ساخته می شود. ژل سفید کننده در قالب نایت گارد ریخته شده و روی دندان قرار می گیرد. زمان لازم برای قرار دادن قالب روی دندان ها بسته به وضعیت هر دندان بین یک تا شش ساعت در روز است. کل فرآیند یک دوره درمانی بین یک تا دو هفته برای هر استخوان فک است. زیرا هر بار قالب را باید فقط روی یکی از فک ها قرار داد. این روش نیاز به صبر دارد.

اگر زمان کافی ندارید و می خواهید سفید کردن دندان را سریع و در اسرع وقت انجام دهید، بهتر است این کار را در مطب دندانپزشکی انجام دهید. این روش ارزانتر از سفید کردن دندان در کلینیک دندانپزشکی است. سفید کردن دندان در خانه لازم به ذکر است که قبل از استفاده از هر یک از روش های سفید کننده، دندان های پوسیده و آسیب دیده باید ترمیم و جرم گیری شوند. برای مشاهده نحوه قرارگیری قالب نایت گارد روی دندان ها ویدیوی زیر را مشاهده کنید. هزینه سفید کردن دندان هزینه بلیچینگ دندان بسته به نوع بلیچینگی که انجام می دهید متفاوت است (بلیچینگ خانگی و سفید کننده کلینیک دندانپزشکی) اما قیمت آن معمولا از 800000 تومان شروع می شود. سفید کردن دندان یکی از بهترین روش‌های سفید کردن دندان است و نسبت به لمینت‌های دندانی و کامپوزیت دندان روش بهتری است زیرا عوارض کمتری دارد و هزینه کمتری نیز دارد. قیمت بلیچینگ خانگی در سال 1400 در کلینیک دندانپزشکی مبین با احتساب استفاده از برند آمریکایی اولترابوست حدود یک میلیون و ششصد هزار تومان و قیمت بلیچینگ در کلینیک دندانپزشکی دو میلیون و پانصد هزار تومان می باشد. اگر هر دو را با هم انجام دهید از تخفیف ویژه ما بهره مند خواهید شد. برای بازدید رایگان یا مشاوره رایگان از وقت قبلی در محل استفاده کنید.

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances