بنفیکا 2-2 آژاکس; فرار از شکست در دو مرحله :: تمرین سه

[ad_1]

کد خبر: 1812305 |
05 اسفند 1400 ساعت 01:36 |
2,406 بازدید |

0
اظهار نظر

سرنوشت این صعود به هلند کشیده شد.

دیدار آژاکس و بنفیکا با تساوی 2 بر 2 به پایان رسید تا سرنوشت صعود به پایان برسد.

تیم های آژاکس هلند و بنفیکا پرتغال از ساعت 23:30 امشب میزبان یکی از دو دیدار آخر مرحله یک هشتم نهایی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا هستند. این دیدار که در استادیوم دالوز پرتغال برگزار شد، محل برگزاری رهبران گروه C بود که به 6 بازی پیروز پیروز خود در برابر رده دوم گروه E که 8 امتیاز از بایرن مونیخ اختلاف داشت، پایان دادند.

آژاکس به عنوان رهبر لیگ هلند روزهای سختی را با بنفیکا، تیم سوم لیگ پرتغال که مورد حمایت هواداران قرار گرفت، پشت سر گذاشت. اما تا دقیقه 15 مهمانان دعوت شده رفته رفته بر بازی مسلط شدند و در 18 دقیقه توانستند گلزنی کنند. مسرو با یک توپ صاف و نرم از سمت راست توپ را به محوطه جریمه ارسال می کند که دوسانتادیک آماده است تا توپ دوم را شلیک کند و با ضربه ای به پا توپ را وارد دروازه کند.
بنفیکا تحت فشار هواداران بلافاصله با انزجار روبرو شد و در دومین حمله جدی خود پس از یک حمله خطرناک به گل رسید. ورتونگن که دفاع خود را به کرنر و در محوطه جریمه حریف رها کرده بود، دو گل را ناموفق زد، هر دو ضربه آژاکس ناامید نشد و توپ را دنبال کرد و یک پاس کوتاه را قطع کرد. به هدف؛ توپ از روی تیرک می پرد و تبدیل به سمت خانه روستا می شود.
بازيكنان ليگ قهرمانان تنها سه دقيقه پس از گل به خودي دروازه خود را باز كردند. پاس تیز از سمت چپ در دقیقه 29 توپ را به سمت توپ پرتاب کرد اما ضربه او توسط دروازه بان به بیرون رفت. مدافعان آژاکس توانستند بلافاصله دروازه را باز کنند و تیم را به رختکن ببرند.

بنفیکا با تشویق شدید هواداران نیمه دوم را هجومی آغاز کرد تا با بازکردن دروازه حریف بازی را برگرداند. حملات بی امان این تیم در 15 دقیقه ابتدایی اما بی نتیجه بود. آژاکس در دقیقه 62 به میزبان ضربه زد، اما پاسخ چشمگیر بنفیکا با شوتی که در دقیقه 18 وارد دروازه شد، دروازه این تیم را نجات داد.
بنفیکا دوباره به حملات خود ادامه داد تا در نهایت به گل رسید. این دروازه یوژو در دقیقه 72 بود. رمکو پاسویر به شوت پشت محوطه جریمه بنفیکا واکنش خوبی نشان داد اما در ریکاوری همان ضربه ای که زد نتوانست سر یارمچوک را مهار کند و به این ترتیب گل دوم میزبان را به ثمر رساند.

آژاکس پس از اینکه برد را به تساوی دوم تبدیل کرد، حملات خود را از سر گرفت. بنفیکا پس از این گل خبرهای خوبی را در دستور کار خود قرار داد چرا که می داند در صورت زدن گل سوم شانسی برای زدن گل نخواهد بود. این تاکتیک در ده دقیقه پایانی به خوبی جواب داد و بازی دو تیم با تساوی 2-2 به پایان رسید تا سرنوشت بازی برگشت هلند رقم بخورد.

[ad_2]

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان