بهبود عملکرد بازی های قدیمی در ویندوز 11


روآرو-مایکروسافت قصد دارد ویژگی‌های جدیدی را به سیستم عامل جدید خود، ویندوز 11 اضافه کند. یکی از این ویژگی‌ها، کلیدی است که در پس پیشرفت‌ها و پیشرفت‌ها برای بازی‌های رایانه شخصی وجود دارد. این غول نرم افزاری قصد دارد اپلیکیشن Xbox HDR Game Calibration خود را به ویندوز 11 بیاورد و بازی های قدیمی تر را با تاخیر ورودی کمتر، HDR خودکار و نرخ بارگذاری مجدد متغیر (VRR) اجرا کند.

به قول آقای فرارو. برنامه آتی Windows HDR Calibration به گیمرهای رایانه شخصی کمک می کند تا دقت رنگ و ثبات صفحه نمایش HDR را درست مانند Xbox بهبود بخشند. این ویژگی شامل سه الگوی آزمایشی برای تنظیم موثر HDR خواهد بود و آزمایش‌کنندگان ویندوز 11 قبل از انتشار عمومی به برنامه‌ها دسترسی خواهند داشت.

ویندوز 11 با ویژگی HDR خودکار کنسول های Xbox Series X / S ارائه می شود و مایکروسافت در حال کار بر روی برخی از پیشرفت ها برای بازی های ویندوزی است که از Auto HDR و VRR پشتیبانی می کنند. به گفته مایکروسافت، این پیشرفت‌ها همچنین می‌توانند «تاخیر قابل توجه» را برای بازی‌های قدیمی‌تر که در حالت ویندوز اجرا می‌شوند، بهبود بخشد. تنظیمات بهینه سازی جدیدی برای بازی های دارای ویندوز در بخش گرافیکی رابط پیکربندی ویندوز 11 وجود دارد که برای بازی های قدیمی DirectX 10 و DirectX 11 اعمال می شود.

در حالی که در گذشته مجبور بودید بازی ها را تمام صفحه اجرا کنید تا از تاخیر و عملکرد کامل استفاده کنید، مایکروسافت DirectX را در ویندوز 10 و ویندوز 11 تغییر داده است تا بازی ها در حالت ویندوز قوی تر اجرا شوند. هانا فیشرمی می‌گوید: «این پیشرفت جدید به‌ویژه برای بازی‌های بدون ویندوز و بدون حاشیه اعمال می‌شود، زیرا وقتی در حالت تمام صفحه اجرا می‌شوند، زیرا همان بهینه‌سازی‌ها از قبل وجود دارد، این تنظیمات جدید مهم نیست در کجا اجرا می‌شوند.» یک تجربه قوی.”

بهبود عملکرد بازی های قدیمی در ویندوز 11 // رفع

این پیشرفت‌های جدید نحوه ارائه بازی روی صفحه را به قالبی مدرن‌تر ارتقا می‌دهند. با ویژگی‌های جدیدی که ویندوز 11 برای بازی‌های آنلاین ارائه می‌کند، ویژگی‌هایی مانند صدا نسبت به بازی‌های قدیمی برجسته‌تر خواهند بود، اما ممکن است باگ‌ها و مشکلاتی وجود داشته باشد. مایکروسافت این هفته به گیمرهای رایانه شخصی اجازه داد از این پیشرفت ها در تست ساخت ویندوز 11 استفاده کنند و در صورت بروز مشکل می توانند برخی از بازی ها یا برنامه ها را حذف کنند.

فیشر گفت: «ما برنامه‌هایی را که می‌دانند به‌طور پیش‌فرض مشکلی وجود دارد را می‌بندیم تا مطمئن شویم که بهترین پیکربندی را داریم بدون اینکه حدس بزنیم چه چیزی ممکن است اشتباه باشد.» مایکروسافت به تازگی آزمایش این افزونه های بازی اعتیادآور را در ویندوز 11 آغاز کرده است، بنابراین ممکن است ماه ها طول بکشد تا همه کاربران نسخه کامل را دریافت کنند. این توسعه دهنده در اوایل این هفته فاش کرد که اکنون در حال برنامه ریزی برای معرفی ویژگی های جدید به ویندوز 11 است.

منبع: theverge

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان