بهترین برنامه مدیریت رمز عبور در سال 2022

[ad_1]

روآرو-امروزه ارتباطات مخابراتی و بسیاری از فعالیت های از راه دور دیگر برای ما عادی شده است و حفظ رمز عبور بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد. به خاطر سپردن چند بار رمز عبور می تواند چالش برانگیز باشد و استفاده مکرر از یک رمز عبور می تواند دلهره آور باشد. اگر نمی توانید چندین رمز عبور را به خاطر بسپارید، وقت آن است که از یک مدیریت رمز عبور استفاده کنید. این اپلیکیشن به شما اجازه می دهد تا در حین ضبط، تمامی اطلاعات ورود خود را ردیابی و مدیریت کنید.

به قول آقای فرارو. Password Manager یک صندوق پست دیجیتال رمزگذاری شده است که اعتبار ورود به برنامه ها و حساب های شما را در دستگاه تلفن همراه، وب سایت و سایر خدمات ذخیره می کند. بهترین اپلیکیشن مدیریت رمز عبور، علاوه بر ایمن نگه داشتن هویت، اعتبار و اطلاعات حساس شما، دارای یک مولد رمز عبور برای ایجاد رمزهای عبور قوی و منحصر به فرد است و اطمینان حاصل می کند که از یک رمز عبور در مکان های مختلف استفاده نمی کنید.

بهترین برنامه مدیریت رمز عبور در سال 2022 // رفع

در صورت هک شدن یک سایت، استفاده از رمز عبور دیگر از استفاده از رمز عبور دزدیده شده شما در سایت های دیگر جلوگیری می کند. همچنین با استفاده از پسورد منیجر نیازی به نگهداری رمز وب سایت، کارت اعتباری و … نخواهید داشت. بهترین برنامه مدیریت گذرواژه گزینه‌های مشترکی دارد که به شما امکان می‌دهد گذرواژه‌های امن خود را با دستگاهتان همگام‌سازی کنید، اعتبارنامه‌ها را با خانواده و دوستان قابل اعتماد به اشتراک بگذارید و به فضای ذخیره‌سازی آنلاین امن دسترسی داشته باشید. در ادامه به بررسی بهترین اپلیکیشن های مدیریت پسورد می پردازیم.

Bitwarden: بهترین مدیر رمز عبور رایگان
یک برنامه متن باز، امن و مفید. نسخه رایگان را می توان در بسیاری از دستگاه ها استفاده کرد. اشتراک های پیشرفته از 10 دلار در سال شروع می شود. این اپلیکیشن با ویندوز، مک او اس، لینوکس، اندروید و iOS سازگار است. Bitwarden به دلیل ویژگی‌های منبع باز و نسخه رایگان بی‌نظیرش، یکی از بهترین مدیران رمز عبور سال 2022 نامیده می‌شود. این نرم افزار می تواند رمز عبور را به صورت امن برای تمامی دستگاه ها و مرورگرهای شما ایجاد و ذخیره کند. نسخه پریمیوم دارای ویژگی های بیشتری نسبت به نسخه رایگان است، نسخه پریمیوم به شما امکان می دهد رمز عبور، اطلاعات ورود به سیستم و عضویت و موارد دیگر را با خانواده و دوستان قابل اعتماد به اشتراک بگذارید، از طریق احراز هویت چند عاملی از طریق YubiKey و به دست آوردن 1 گیگابایت فضای ذخیره سازی رمزگذاری شده. نسخه رایگان امکانات کمتری نسبت به نسخه پریمیوم دارد.

بهترین برنامه مدیریت رمز عبور در سال 2022 // رفع

نسخه رایگان این اپلیکیشن دارای ویژگی پیام رسانی به نام Bitwarden Send است که به شما امکان می دهد اطلاعات ورود خود را به صورت امن با دیگران به اشتراک بگذارید. با 10 دلار در سال، یک گیگابایت فضای ذخیره سازی در دسترس است.

LastPass: بهترین مدیر رمز عبور پولی
این نرم افزار یک نسخه رایگان ارائه می دهد. نسخه پریمیوم 36 دلار در سال هزینه دارد. این اپلیکیشن با ویندوز، مک او اس، لینوکس، اندروید و iOS سازگار است. نسخه رایگان LastPass دارای ویژگی هایی برای ذخیره گذرواژه ها، اطلاعات ورود به سیستم کاربر و اعتبارنامه ها و همچنین همگام سازی همه آنها با دستگاه های تلفن همراه است. نسخه دسکتاپ رایگان تا 16 مارس در دسترس خواهد بود و پس از آن هزینه LastPass پرداخت می شود.

بهترین برنامه مدیریت رمز عبور در سال 2022 // رفع

نسخه پریمیوم این برنامه به شما امکان می دهد رمز عبور، اطلاعات ورود و اطلاعات عضویت خود را با خانواده و دوستان مورد اعتماد خود به اشتراک بگذارید. از احراز هویت چند عاملی از طریق YubiKey استفاده کنید و 1 گیگابایت حافظه رمزگذاری شده دریافت کنید. Family Plan همچنین به شما شش حساب شخصی، پوشه‌های به اشتراک گذاشته شده برای مدیریت حساب‌های خانوادگی و حفظ امنیت حسابتان می‌دهد. این برنامه در سپتامبر 2019 یک نقص امنیتی داشت، اما شرکت به سرعت آن را برطرف کرد.

1Password: بهترین مدیریت رمز عبور پولی برای چندین سیستم عامل.
این برنامه یک نسخه آزمایشی را ارائه می دهد. با قیمت 35.88 دلار در سال، برای Windows، MacOS، Linux، Android و iOS در دسترس است. اگر به دنبال یک مدیر رمز عبور امن برای حفظ امنیت اطلاعات ورود به سیستم خود هستید، 1Password یکی از بهترین گزینه ها است. این برنامه به شما امکان می دهد با رمز عبور اصلی به حساب و خدمات خود دسترسی داشته باشید.

بهترین برنامه مدیریت رمز عبور در سال 2022 // رفع

این پسورد منیجر نسخه رایگان ندارد، اما می توانید نسخه آزمایشی آن را به مدت 14 روز قبل از ثبت نام دریافت کنید. این تعداد کمتر از دوره آزمایشی 30 روزه قبلی است. اشتراک فردی آن 36 دلار در سال است و 1 گیگابایت فضای ذخیره سازی ارائه می دهد. همچنین از تایید دو مرحله ای استفاده می کند. حالت سفر به شما این امکان را می دهد که داده های حساس سفر خود را از دستگاه حذف کرده و در هنگام بازگشت با یک کلیک ساده آن ها را بازیابی کنید. از ویژگی احراز هویت بیومتریک می توان برای دسترسی به فضای ذخیره رمز عبور خود در Mac و iOS استفاده کرد.

می‌توانید از Touch ID برای باز کردن قفل این برنامه در دستگاه‌های اندرویدی و می‌توانید از Face ID در iOS استفاده کنید. با 60 دلار در سال، می‌توانید رمز عبور، اطلاعات کارت اعتباری و موارد دیگر را با حداکثر پنج عضو خانواده به اشتراک بگذارید. هر فرد به راحتی می تواند کنترل کند که چه کسی اطلاعات را با آنها به اشتراک می گذارد. همچنین می‌توانید یک حساب مهمان جداگانه برای اشتراک‌گذاری گذرواژه‌های خود، مانند رمز عبور وای‌فای واحدهای مشترک یا کد خانه با مهمان انتخاب کنید.

برنامه های پولی و پولی که ارزش بررسی را دارند
Bitwarden، LastPass و 1Password برنامه های مدیریت رمز عبور قدرتمند و مقرون به صرفه ای هستند. اگر متوجه شدید که این برنامه ها به درستی کار نمی کنند، می توانید برنامه های پیشنهادی ما را در زیر بررسی کنید.

داشلین
نوار لغزنده نسخه محدود (50 کلمه عبور در هر دستگاه). نسخه پولی این برنامه 59.88 دلار در سال هزینه دارد و برای Windows، MacOS، Android و IOS در دسترس است. Dashlane یک راه ساده و امن برای مدیریت رمزهای عبور و ذخیره سایر اطلاعات ورود به سیستم ارائه می دهد. در نسخه رایگان این اپلیکیشن باید یک دستگاه و 50 رمز عبور وارد کنید. اشتراک Premium 60 دلاری آن مشابه 1Password و LastPass است. اشتراک Premium Plus به ارزش 120 دلار در سال، علاوه بر سایر ویژگی های اشتراک، شامل بررسی اعتبار و سرقت شناسه نیز می شود.

بهترین برنامه مدیریت رمز عبور در سال 2022 // رفع

نگهبان
یک نسخه رایگان با امکانات محدود ارائه دهید. نسخه پولی این اپلیکیشن 30 دلار است و برای ویندوز، مک او اس، اندروید، آی او اس و لینوکس در دسترس است. نسخه رایگان این برنامه به شما امکان می دهد تا رمزهای عبور نامحدود را در یک دستگاه ذخیره کنید. نسخه پولی به شما امکان می دهد رمزهای عبور را در بین دستگاه ها همگام کنید. با حدود 45 دلار در سال، می توانید 10 گیگابایت حافظه امن فایل دریافت کنید.

KeePassXC
این یک برنامه رایگان برای Windows، MacOS، Android، IOS، Linux، Chrome OS، BlackBerry Windows Phone و Palm OS است. این برنامه منبع باز یک برنامه کاملا رایگان است که توسط بنیاد Electronic Frontier تایید شده است. رابط کاربری این اپلیکیشن برای حرفه ای ها مناسب است.

منبع: cnet

[ad_2]

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

سیستم کنترل از راه دور: انقلابی در دنیای امنیت و اتوماسیون
سیستم صوتی هوشمند خانگی: یک نگاه جدید به اتصال صدا در خانه
Discover the Art of Tipping People in Livegirlcamshub.com
بازی انفجار چیست؟
دفتر کار درسی: ابزار مهم برای پویش تحصیلی
انتشارات پویش: کتاب کار ریاضی
تماس با ما