بهترین مشاور کنکور ایران: Moshavereh: –

شما میتوانید با استفاده از اپلیکیشنی که به صورت خصوصی برای این مجموعه طراحی شدهاست، در آزمون و پرسش و پاسخ آنلاین شرکت کرده و پاسخ سوالاتتان را دریافت کنید. سوالات اختصاصی گروه آزمایشی هنر شمل این مباحث است: درک عمومی هنر، درک عمومی ریاضی – فیزیک، ترسیم فنی، خلاقیت تصویری و تجسمی، خلاقیت نمایشی، خلاقیت موسیقی، مشاور کنکور 1400 خواص مواد و… دفترچه سوالات اختصاصی هنر شامل دروس درک عمومی هنر، درک عمومی ریاضی فیزیک، خواص مواد، ترسیم فنی، خلاقیت تصویری و تجسمی، خلاقیت نمایشی و خلاقیت موسیقی می باشد که دارای ضرایب مختلف در زیرگروه های پنجگانه هستند. برای اینکه شانس قبولی در یکی از کد رشته های هنر بالاتر باشد می بایست داوطلبان از قبل نسبت به بودجه بندی و برنامه ریزی درسی آزمون هنر، آگاهی داشته باشند. اگر برای قبولی در کنکور حرکت نکنی،برای شکست در کنکور حرکت کرده اید… قطعا برای شما نیز اهمیت دارد که فرزندتان یک شغل بسیار عالی داشته باشد که لازمه آن، قبولی در رشته ای ایده آل در دانشگاه است. زبان و ادبیات فارسی، زبان عربی، فرهنگ و معارف اسلامی و همچنین زبان انگلیسی در دفترچه سوالات عمومی وجود دارد.

دروس عمومی زیر گروه آزمایشی علوم انسانی عبارت است از: زبان و ادبیات فارسی با ضریب 4 ، زبان عربی با ضریب 2، فرهنگ و معارف اسلامی با ضریب 3، زبان انگلیسی با ضریب 2. برای هر 4 درس به تعداد مساوی هر کدام 25 سوال در نظر گرفته شده است. اگر چه بسیاری از داوطلبان زیر گروه آزمایشی تجربی سوالات مربوط به آزمون زمین شناسی را بدون پاسخ می گذارند ولی نباید سوالات فیزیک، شیمی و ریاضی گروه تجربی را نادیده بگیرید. در این چند سالی که برای کنکور درس می خوانم، در واقع سردرگمی بسیاری از بچه ها را دیدم که می خواهند کنکور بروند، تشویق می شوند، حتی ده ها میلیون خرج می کنند، اما نمی توانند برای من نمره بگیرند. بعضی از این مدارس برای حفظ دانش آموزان در مدرسه، از اعمال سختگیری لازم برای یادگیری دانش آموزان خودداری می­ کنند و نوعی اعتماد به نفس کاذب به دانش آموزان می­ دهند.

مشاور کنکور فصیحی

خیلی از دانش آموزان و والدین کنکوری های براشون این سوال ایجاد میشه که از بین مشاوران آیدی نوین کدام یک جزء ده مشاور برتر در زمینه کنکور هستند. او هیچ معلمی نداشت و در موزه لوور، از نقاشی های بزرگ مثل نقاشی های داوینچی کپی می کرد و چون این اصلاً با فرهنگ ما جور در نمی آید خیلی بد است. شما با شرکت در یک آزمون آزمایشی هم روند مطالعاتی بهتر و منسجمتری پیدا خواهید کرد، هم با سایر رقبای خود از سراسر کشور مورد سنجش و ارزیابی قرار خواهید گرفت. حالا اگر می خواهید از همین امروز روی بودجه بندی کنکور 1400 کار کنید تا انتهای مطلب با ما همراه باشید. پس از برقراری ارتباط خواهید توانست از تمامی خدمات ذکر شده بهره مند گردید. مطالعه سوالات و پاسخنامه تشریحی کنکور هنر سال های اخیر به شما کمک می کند که ضمن تمرین تست زنی با تست های استاندارد روند تغییرات کنکور را هم متوجه بشوید و بتوانید از سوالات کنکور هنر 1401 یک پیش بینی نسبی داشته باشید. انجام کنکورهای آزمایشی کمک میکند تا شما نقاط ضعف و قوت تان را بشناسید. به این ترتیب همه داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری می توانند علاوه بر گروه آزمایشی ریاضی، تجربی و انسانی در گروه آزمایشی زبان نیز شرکت کنند.

با این راهنما می توانید برنامه ریزی درسی کنکور 1400 و نحوه تست زنی را مدیریت کنید. در نظر داشته باشید که کنکور 1400 یک رقابت فشرده بین همه کسانی است که از قبل برای آینده شغلی و حرفه ای تصمیم گیری کرده اند. مجموعه سوالات ریاضیات شامل سوالاتی از دروس دیفرانسیل و ریاضیات پایه، ریاضیات گسسته و جبر و احتمال و آمار و مدلسازی، هندسه تحلیلی، هندسه پایه می باشد. جالب است بدانید که بررسی آزمون های سال های گذشته نشان می دهد که در واقع به نظر می رسد سلیقه طراحان سوالات کنکور سراسری در 10 سال گذشته تغییر چندانی نداشته است. این به مفهوم تکراری بودن سوالات نیست، بلکه نشان می دهد که اتفاق نظر روی تنظیم سوالات وجود داشته است. کار مشاوران در واقع نشان دادن بهترین مسیر است. طبق آمارهای اعلام شده از سازمان سنجش آموزش کشور، تعداد داوطلبان شرکت کننده در زیر گروه آزمایشی بیش از سایر گروه های آزمایشی بوده است بنابراین بودجه بندی کنکور 99 برای گروه علوم تجربی اهمیت زیادی دارد. سوال داشته باشید می توانید از لینک زیر یک جلسه مشاوره با مشاور تخصصی کنکور رشته هنر رزرو کنید.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور کنکور خوب در کرج (https://best-class.ir/%d8%a8%d8%b1%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84%db%8c-%d9%88-%da%a9%d9%86%da%a9%d9%88%d8%b1-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d9%85/) بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

مکمل کراتین بدنسازی: راهی برای افزایش قدرت و حجم عضلات
زیباترین ورق های شیروانی: هنر و جلوه یکپارچه در خودروها
بازی انفجار ایرانی: جذابیت و اثرات آن
تعمیرات پرینتر: راه حلی موثر برای مشکلات چاپگرها
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و اندام بدن
سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم: برنده شدن به راحتی
تماس با ما