بهترین مشاور کنکور تجربی کیست؟

ایشان استادِ بسیاری از دبیران ریاضی کشور در دوره پیشدانشگاهی یا کلاس دوازدهم یا در مدرسه تخصصی ریاضی بودهاند کتاب کارها ، جزوات ، ویس کلاس و فیلمهای ایشان الگوی بسیاری از افرادی بوده که دوره های تربیت دبیری را نزد ایشان گذراندهاند و یا به طور غیرمستقیم آنها را الگوی طرح درس یا طرح تست قراردادهاند. رزومه تحصیلی سامان سلامیان از برترین اساتید ریاضی کنکور : مهندس عمران از دانشگاه صنعتی امیر کبیر (پلیتکنیک تهران)،کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی(موضوع پایاننامه : اثربخشی روش ACT بر کاهش اضطراب ریاضی در داوطلبا ن کنکور)،دانشجوی دکترای تخصصی روانشناسی عمومی،موسس اولین مدرسه تخصصی ریاضی ایران،بیش از دو دهه سابقه موفق در آموزش مفهومی ریاضی،مدرس مدارس و آموزشگاههای برتر تهران،تنها مربی دوره تربیت دبیر کنکور ریاضی در کشور،کارشناس مدعو در برنامه های صدا و سیما،مدرس دوره های آموزش تصویری مدرسه تخصصی ریاضی. این در حالی است که بسیاری از داوطلبان در سالهای گذشته با درصد بالای تخصصی نتوانسته اند رتبه خوبی را کسب نمایند.

به شما توصیه می کنیم برای مشاوره کنکور خود به هیچ عنوان از دانشجویان و افراد کم تجربه و تازه کار استفاده نکنید زیرا مشاورین تازه کار صرفاً از تجربیات شخصی خود برای هدایت تحصیلی شما می خواهند استفاده کنند که این کار کاملاً غلط است. معمولا به خاطر همین سن و تجربه زیاد بچه ها ازشون حرف شنوی بیشتری دارن. این دسته خودشون به شخصه تجربه مفیدی در زمینه کنکور ندارن. در این شرایط یک مشاوره کنکور به روش برتر و حرفه ای می تواند به خوبی مشکلات احتمالی را تشخیص دهد و برای حل آن راه حل های مناسب را ارائه دهد. با توجه به توضیحات ارائه شده، اگر قصد دریافت برنامه ریزی درسی و مشاوره بلند مدت دارید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در ابتدای همین صفحه (پیامک، تلفن، تلگرام) در خدمت بهترین مشاوران کنکور در ساری شما عزیزان هستیم. حال اگر این رشته را از ابتدا بشناسید، می توانید به راحتی به هدف مورد نظر دست یابید. تدریس ها معمولا با حل یک سوال و بیان شیوه ی دقیق حل آن توسط مدرس انجام می شود و از این رو با مشارکت دانش آموزان همراهاست (همانند سایر کلاس های تاملند) و در ادامه درصد دانش آموزانی که به هر گزینه پاسخ داده اند بررسی می شود تا با توجه به آن مدرس آموزش خود را پیش ببرد.

در هر پایه کلاس های مربوط به آن پایه برای دانش آموزان با سطح متوسط و ضعیف تر مناسب می باشد. حسن بزرگ کتاب خیلی سبز درسنامه قوی مفصل و مفهومی آن است و به علت حجم منطقی (2 جلد برای کنکور) مطالعه این کتاب را برای دانش آموزان ضعیف و حتی متوسط توصیه میکنیم. شما در سطح ضعیف، متوسط و قوی می توانید با استفاده از دستورالعمل موجود در این مقاله بهترین کتاب های تست کنکور ریاضی را برای موفقیت در کنکور 1401 برای خود پیدا کنید. تدریس مفهومی انجام می شود و قبل از حل هر سوال، در ابتدا نکات آن رامرور می کند تا حل تست برای دانش آموز ساده تر شود. برای مشاوره کنکور ریاضی 1401، مشاوره با رتبه های برتر، انجام برنامه ریزی و دریافت بانک سوالات با رتبه های برتر با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید. برای مشاوره کلاس کنکور تماس بگیرید.

مشاور غیر حضوری اغلب با شاگرد فاصله زیادی داره و از طریق تماس تلفنی یا اینترنت و پیام رسان ها با شاگردش در ارتباطه. ریاضی از مهم ترین و تاثیر گذار ترین دروس کنکور است؛ و میتواند در قبولی شما تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. در پکیج آمادگی کنکور و 1401 نکات تجربی و ریاضی کنکور همه چیز را حضوری برای شما توضیح داده ایم! چون فقط به بیان نکات کنکوری نپرداخته و صفر تا صد عربی کنکور را توضیح داده است و بهترین منبع عربی کنکور به حساب می آید. میخوایم یه کاری کنیم که مردم بیان بخرن. حالا یه یسری از خبرگزاری ها و سایت هایی که مردم قبولشون دارن همون کاری رو میکنن که دکتر میکرد. مردم هم که قبولش دارن و هجوم میارن و ماست مارو میخرن.

پول هنگفتی هم میگیرن. به دکتر میگیم: دکتر جان بیا برو به مریضات بگو این ماست سرطان رو درمان میکنه عوضش ما n میلیون تومن بهت پول میدیم. چونکه شنیده سریع به یه عالمه پول میرسن دندون پزشکا. برای مراجعه به مشاور، شاگرد باید وقت بیشتری رو برای آماده شدن و رفتن به محل مشاوره صرف کنه؛ ممکنه که یه مقدار برای شاگرد سخت باشه که زود به زود مشاورش رو ببینه. برای خرید منابع کنکور باید توجه کنید که هیچ وقت بهترین منبع به طور مطلق وجود ندارد و بهترین منبع برای هرکس متفاوت است. جلد اول این کتاب بانک تست و پاسخ تشریحی است و در جلد دوم درسنامه های پیشرفته برای کسب درصد بالای شیمی کنکور ارائه شده است. برای آنکه شما دانش آموزان بتوانید از این درس برای خودتان سکوی پرتابی به سوی اهدافتان بسازید و در آن پیشرفت کنید و مهارت های خودتان را توسعه دهید،نیاز به راهنمایی بهترین دبیران ریاضی دارید. بدون شک بهترین گروه مشاوره کنکور گروهی است که در کنار کیفیت بالای خدمات مشاوره و برنامه ریزی کنکور، جلب رضایت دانش آموزان و داوطلبان را نیز در اولویت قرار داده و شرایط گارانتی قابل قبولی داشته باشد.

بدون شک قبولی دانش آموزان گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ در رشته های پرمتقاضی مانند پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، دانشگاه فرهنگیان و … به خاطر ارتباط نزدیک تری که مشاور با دانش آموز برقرار میکنه، حس اعتماد بهتری شکل میگیره. رتبه های برتر کنکور هم کیفیت و هم کمیت مطالعه بالاتری داشته اند و قطعا از برنامه ریزی درسی بهتری برای درس خواندن استفاده کرده اند. اگر حتی یک اشتباه کوچک در مسیر درس خواندن شما وجود داشته باشد، این اشتباه تا روز برگزاری کنکور ۳۶۵ بار تکرار می شود. مشاوره نمیتواند برای موفقیت در کنکور به داوطلبان توصیه کند که درس بخوانید چراکه بسیاری از داوطلبان تلاش خود را برای درس خواندن دارند اما مشکلات آنها مربوط به عدم کسب نتیجه مطلوب از میزان ساعات مطالعه خود می شود. این موضع باعث میشه تا مشاور بتونه خیلی خوب یک داوطلب کنکور سراسری رو درک کنه و برای مخاطب هاش راهنمایی های سازنده ای رو برای موفقیت داشته باشه. توصیه های این مقاله با بررسی همه منابع موجود در بازار ارائه شده و از انتشارات خاصی طرفداری نکرده ایم.

به دلیل منطبق نبودن برنامه درسی با شرایط داوطلب و یا غیر واقعی بودن آن باشد ما امکان برنامه ریزی رایگان کنکور در مشاوره کنکور ریاضی 1401 به وجود آورده ایم. هرچیز دیگه هم فکر میکنیم بهمون آرامش میده سرچشمه ش خداست یا داره فقط سرمون رو گرم میکنه. با آسون شدن کنکور دیگه درصدای بیست سی درصد برای قبولی رشته های خوب قابل قبول نیست. لافرض میگن برو این هفته این درسا رو جمع کن هفته ی دیگه برگرد. اما پیش از این فراموش نکنید که اساتید برتر ریاضی کنکور باید ویژگی های زیر را دارا باشند. ایشان با بیش از ربع قرن سابقه آموزش، از دبیران برند و صاحب نام و پر سابقه ترین دبیر حسابان و ریاضی تجربی در مدارس و آموزشگاهای برتر ایران می باشند.استاد سامان سلامیان به عنوان یکی از پر مخاطب ترین دبیران ریاضی دهه اخیر حضور پررنگی در برنامه های معتبر تلویزیونی و رادیویی و حضوری فعال در کلاس های آنلاین داشته اند. رها کردن دانش آموز به حال خود، یکی از اشتباهاتی است که برخی از مشاوران و والدین مرتکب میشوند. دقت فرمایید که در این حالت برای محاسبه تعداد روزهای برنامه دریافتی و بازگشت هزینه، صرفا دریافت برنامه ملاک بوده و در صورت عدم تمایل دانش آموز به اجرای آن برنامه درسی یا در صورت اجرا نکردن برنامه دریافتی به هر دلیل، مسئولیتی به عهده مشاور نخواهد بود و هزینه مربوط به آن برنامه و تعداد روزهای درج شده در آن تحت هر شرایطی کسر خواهد شد.

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان