تجلیل ویژه از فرهاد مجیدی از استقلال

[ad_1]

فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از بازی تیم های استخال و کلکته حسنچان در هفته بیست و یکم لیگ برتر گفت: قبل از صحبت درباره بازی فردا باید از خبرنگارانی که در گذشته در نشست خبری حضور نداشتند عذرخواهی کنم. دو قرار ملاقات: «به دلیل مشکلاتی که با تیممان دارم، اغلب در فضای بهتری صحبت می کنم و ممکن است حرفی بزنم که به تیمم آسیب بزند.

وی افزود: می خواهم در مورد تیمی صحبت کنم که لذت زندگی من این است که هر روز بازیکنانی را می بینم، آنها از نظر فوتبالی و رفتاری بازیکنان خوب و شریفی هستند، بازیکنان من روی همه مسائل خیلی زحمت می کشند و خم نمی شوند. و کار.

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: افتخار می کنم که سرمربی تیم بزرگی مثل استقلال هستم. تیم ما پس از 5 برد متوالی با نساجی، همیشه تمام موقعیت های گل را مساوی کرده است. دو سه روز خوب نبودیم که نشان می دهد توقعات از تیم ما بیشتر شده است. ما مشکلات منحصر به فرد خودمان را داریم و اکثر تیم ها امکانات مناسبی برای بازیکنان فوتبال ندارند. باشگاه استقلال می خواهد این امکانات را گسترش دهد و مطمئنم بازیکنان جوان ما می توانند اتفاقات بزرگی را رقم بزنند.

مجیدی هشدار داد: 90 درصد انتخاب های ما برای جذب بازیکن درست است. تیم من مشتاق است و بازیکنان جوانی دارد که با عشق و علاقه این پیراهن را انتخاب کردند. هدف اصلی من و بازیکنانم قهرمانی است حتی اگر دو بازیکن اصلی ما را در آن سبک به لیگ دسته اول بیاورند. محمدحسین مرادمند و سیاوش یزدانی بازیکنان مورد علاقه من در فوتبال و شخصیت هستند. همه بازیکنان می دانند که مثل چشمان من هستند. پیام من به یزدانی و مرادمند این است که به خاطر شما قهرمان می شویم. در مسیری که انتخاب کردم دلایل زیادی برای پیروزی داشتم و امروز دلیل دیگری به نام حسین و سیاوش اضافه شد. افتخار می کنم که بازیکنانم برای موفقیت و سربلندی تیم تلاش می کنند.

سرمربی استقلال گفت: با توجه به اینکه پنجره نقل و انتقالات تمام شده و فقط می توانیم بازیکن آزاد بگیریم، محدودیت هایی داریم. با کادر فنی نشستیم و چند بازی را تماشا کردیم و به این نتیجه رسیدیم که این بازیکن برزیلی می تواند به ما کمک کند. این بازیکن برای آماده سازی برای قراردادش در تهران به سر می برد و به ترکیب اضافه شده است.

وی در خصوص واکنش استقلال به زمان بازی این تیم مقابل پرسپولیس، تصریح کرد: نظر خاصی ندارم. در نیم فصل 10 بازی قبل از پرسپولیس انجام دادیم. پرسپولیس و گل محمدی هم شاید این داستان ها را نخواهند. یادم نمی آید استقلال و پرسپولیس یک روز بازی کرده باشند و اولین بازی شان در تهران باشد. دیدار استقلال و پرسپولیس است و شاهد حساسیت نمودارها هستیم. سهیل مهدی تصمیم گرفت این هفته ابتدا با استقلال و سپس پرسپولیس بازی کند. این اولین بار است که فکر می کنم این اتفاق می افتد. از این به بعد به عنوان سرمربی استقلال می گویم 10 هفته آینده می توانند بازی استقلال را سریعتر از پرسپولیس انجام دهند، مشکلی نیست! به طور کلی، در پایان فصل به طور مفصل درباره مسائلی که با ما در مورد سربازی دو بازیکن، سازمان لیگ و داخل و خارج، پیش می آید، صحبت خواهم کرد.

مجیدی نسبت به تقابل حساس تیمش با گل گهر سیرجان هشدار داد: بازی فردا برای ما سخت خواهد بود زیرا گل گهر تیم بسیار خوبی است. بازی فردا حساس است و هر تیمی که از موقعیت خود استفاده کند برنده بازی است.

گفت: در مورد داوری صحبت نمی کنی، اما در دیدار با نساجی گفتی عدالت رعایت نشده و فوتبال برای توست! این بحث ها ربطی به داوری ندارد. می توانید از افسر چهارم بپرسید. ساکت ترین صندلی ها دارای صندلی های مستقل هستند. به داور گفتم هر بازیکنی که از طرف ما مخالفت کرد کارت زرد بده. صحبت های صالح مصطفوی بعد از بازی ربطی به داوری نداشت. من از آن دسته افرادی بودم که تصمیم گرفتم کمتر در مورد داوران صحبت کنم، زیرا احساس می کردم که داوران استرس کمتری دارند.

مجیدی با بیان اینکه تیمش در دیدار مقابل نساجی کمترین مخالفت را با داور بازی داشت، هشدار داد: استقلال تیم ساز تیمش به خصوص ساختار دفاعی است. این حرفه را سال گذشته در استقلال شروع کردم. خبرنگاران این مسائل را نادیده می گیرند. ما در 9 بازی آخر فصل گذشته فقط 4 گل زدیم و امسال شرایط را بهتر کرده ایم. خود را به جای مربی امسال قرار دهید که دو مدافع اصلی شما را از هم جدا می کند. تیم برای بازگشت به شرایط عادی به زمان نیاز دارد. ما این چیزها را فراموش می کنیم. فرهاد مجیدی فرد مناسبی برای من نیست و اتفاقاتی که می افتد را برای خود و بازیکنانم به انرژی تبدیل می کنم. هر چه بیشتر این اتفاق بیفتد، انگیزه من و بازیکنانم بیشتر می شود. مجیدی کسی نیست که بتواند به این مسائل بپردازد و مطمئن باشید در جلسه بعدی قدم محکمی برداریم. به جای تعریف و تمجید از بازیکنانم، بحث دیگری مطرح شد، اما همه بدانند که تاثیری در تیم ما نداشته است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه تیمش در غیاب مرادمند و یزدانی چه رنجی را متحمل شد، تصریح کرد: قبلا هم گفته ام سیاوش یزدانی و مرادمند از نظر من از بهترین مدافعان فوتبال ما هستند. حرفه. و فرصت بازی در تیم ملی را داشته باشد. این موضوع تیم ما را شوکه کرد. من چندین بار با مدیر باشگاه ملاقات کرده ام و آنها قاطعانه به ما گفتند که این دو بازیکن تا پایان فصل در تیم ما خواهند بود. اگر یک درصد فکر کنیم که این دو بازیکن از تیم ما جدا می شوند، دیگر بازیکنان را بیرون نمی دهیم. انتظار نداشتیم این اتفاق بیفتد. ما تیم بودیم و سایر بازیکنان از این موضوع راضی نبودند و این روی تیم ما تأثیر گذاشت. بازیکنان دیگری برای تعویض داریم و می بینید در دو بازی اخیر گل نزدیم و موقعیت های گل بسیار کمی به حریف می دهیم. برای من مهم است که هر تیمی به راحتی برای استقلال شوت نمی زند و من از روز اول این را به بازیکنانم می گویم. به همین دلیل در 10 دقیقه ابتدایی جلسه با بازیکنانم صحبت کردم و از همه آنها تشکر می کنم و مطمئن هستم که در بازی های آینده نیز همین کار را ادامه خواهیم داد.

او درباره عملکرد و انتقادات این بازیکن گفت: ژست بازیکن بزرگی است و کاری را که من می خواهم انجام می دهد. من 100 درصد از نگرش راضی هستم و اگر همین روند را حفظ کند، کمک بیشتری به تیم ما خواهد کرد.

مجیدی در خصوص بازگشت غفوری نیز گفت: برخی مسائل حل شده و بسیار خوشحالم که وریا بحث خوب و پر انرژی داشته است. نه فقط وریا، بلکه همه بازیکنان فکر می کردند در ادامه بازی با سربلندی زمین را ترک می کنیم و من خیلی خوشحال شدم که تیم را مهار کردم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال همچنین در پاسخ به گلایه بازیکنان مبنی بر دریافت 40 درصد آنها گفت: این موضوع ربطی به جلسه ندارد و یک موضوع خانوادگی است که باید حل شود.

مجیدی در واکنش به اینکه اگر به گل گهر نمی باخت به رکورد طولانی ترین رکورد بی پایان می رسید و چقدر برایش مهم بود، گفت: طبیعتاً هر مربی خوشحال می شود که تیمش نباخت. ، ولی. چیزی که برای من مهم بوده حفظ تیم است، چیزی که استقلال در سال های اخیر نداشته است. بازیکنان من در 20 هفته گذشته بسیار خوب و باهوش بوده اند. من خودم دنبال رکورد نیستم و به دنبال خوشحالی هواداران استقلال در پایان فصل هستم.

وی در پاسخ به این سوال که چقدر به پیروزی در این بازی امیدوار است و آیا اتفاقات بازی روی بازی فردا تاثیر می گذارد یا خیر، توضیح داد: به طور کلی اتفاقاتی که در گذشته برای تیم ما افتاده، هم من و هم بازیکنانم نمی توانیم آن را بفهمیم. در مورد آن، ما نداریم. مسائل دیگر به هیچ وجه نباید تمرکز تیم ما را بر هم بزند. با توجه به موقعیت رده بندی باید پیروز شویم اما باید بدانیم حریفان تیم خوبی هستند و باید هوشمندانه بازی کنیم. انشاالله فردا سه امتیاز را می گیریم.

سرمربی تیم فوتبال استلگل گفت: مدافعی که از باشگاه خواسته بود تجربه بازی در دفاع سه نفره را نداشت و اینکه آیا می تواند در دفاع سه نفره به تیمش کمک کند یا خیر. : “تو اطلاعاتی داری!” این بازیکن در دفاع سه نفره در الفیصلی بازی می کرد. یکی از دلایلی که این بازیکن را انتخاب کردیم، بازی او در دفاع سه نفره است. این را هم باید بگویم که گزینه های زیادی در اختیار نداشتیم و اولین چیزی که روی آن تمرکز کردیم، زمان آخرین بازیکن بازی بود. از بین بازیکنانی که در نظر گرفتیم، این بازیکن آخرین بازی خود را در ماه گذشته انجام داد و ما دوست داریم او را انتخاب کنیم که شرایط خوبی دارد.

[ad_2]

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

مکمل کراتین بدنسازی: راهی برای افزایش قدرت و حجم عضلات
زیباترین ورق های شیروانی: هنر و جلوه یکپارچه در خودروها
بازی انفجار ایرانی: جذابیت و اثرات آن
تعمیرات پرینتر: راه حلی موثر برای مشکلات چاپگرها
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و اندام بدن
سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم: برنده شدن به راحتی
تماس با ما