ترکیب احتمالی استقلال برای بازی با تراکتورسازی; معمای فرهاد

[ad_1]

استقلال در مهمترین دیدار هفته هجدهم لیگ برتر ایران در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز به مصاف تراکتورسازی خواهد رفت. تبریزی ها برای اولین بار است که به غیر از یادگار امام در ورزشگاهی به پایتخت آبی می روند. فرهاد مجیدی به خوبی می داند که رقیب مستقیم آنها پرسپولیس سه هفته متوالی سه دیدار سخت را پیش رو دارد و به همین دلیل آبی پوشان امیدوارند تا با پیروزی در دیدار امروز مقابل سرخپوشان منتظر پایان این جدال باشند. تراکتور. خودتان را بیشتر در بالای جدول انجام دهید. در نتیجه برای کسب 3 امتیاز باید سخت کار کنند.

حسینی آماده درخشش در تبریز است

فرهاد مجیدی با توجه به مصدومیت علیرضا رضایی حالا گزینه انتخاب مدافع برای تیمش را دارد. سید حسین حسینی که در دیدار مقابل ذوب آهن عملکرد بسیار خوبی داشت و بهترین بازیکن زمین لقب گرفت، به خوبی به اهمیت نورافشانی در دیدار امروز مقابل تراکتورسازی و حفظ دروازه اش واقف است. او در 6 تقابل با تراکتورسازی تاکنون سه کلین شیت داشته و به دنبال 4 کلین شیت است.

خط دفاعی آبی سالم

استقلال مانند دیدار قبل با سه عنصر اصلی در خط دفاعی وارد زمین شد. سیاوش یزدانی به عنوان سرپرست خط دفاعی آبی ها در ترکیب اصلی حضور دارد. حسین مرادمند و محمد دانشگر در این بازی سخت همراه او خواهند بود. هر سه بازیکن امیدوارند امروز بدرخشند تا رکورد جدیدی برای شاگردان مجیدی ثبت کنند.

همکاری چشمی با مهدی پور

این بازیکن به دلیل 4 کارت زبیر نیک نفس بازی با تراکتورسازی را از دست داد. به همین دلیل فرهاد مجیدی تصمیم گرفت از روزبه چشمی در خط هافبک تیمش استفاده کند. پیشکسوت آبی ها که در بازی هفته گذشته جایگزین یزدانی شد و در خط دفاعی به زمین رفت، امروز وظیفه جدید را بر عهده می گیرد و در پست هافبک در کنار مهدی مهدی پور به میدان می رود.

حردانی، فرهاد دوباره از جناح راست انتخاب شد

صالح حردانی که از نقل و انتقالات زمستانی از فولاد به استقلال پیوست، در اولین بازی خود عملکرد خوبی داشت و رضایت کادرفنی را نیز به همراه داشت. این بازیکن اکنون به خط دفاعی اصلی آبی ها بازگشته و مجیدی امیدوار است بتواند دوباره پیشرفت کند.

جعفر سلمانی که با کارت طلایی خود در دو بازی اخیر مقابل پیکان و ذوب آهن راه را برای پیروزی تیمش هموار کرده است، در سمت چپ نیز بازی خواهد کرد. این بازیکن در این فصل شایستگی های خود را ثابت کرده و یکی از خوبی های استقلال در لیگ بیست و یکم است.

سوال بزرگ برای فرهاد امانوف یا امیرحسین؟

تنها نکته مبهم امروز استقلال، حضور امانوف یا حسین زاده در ترکیب اصلی آبی هاست. فرهاد مجیدی اعتقاد ویژه ای به حسین زاده دارد و از سوی دیگر عزیزبک امانوف از ازبکستان نیز برای تربیت بازیکنان آمادگی خود را نشان داده است تا باید دید این دو در ترکیب اصلی به میدان خواهند رفت یا خیر.

خطوط تهاجمی در تسخیر بیگانگان

همانند گذشته کوین یمگا، بهترین گلزن استقلال در این فصل نیز در خط اصلی قرار دارد. فرانسوی که امسال فراتر از انتظارات بوده و شاید تعداد کمی از او انتظار درخشش را داشته باشند. یمگا امروز به همراه رودی زستد در خط حمله حضور دارد و امید اصلی استقلال برای کسب امتیاز است.

ترکیب مستقل احتمالی تراکتورها

حسین حسینی – سیاوش یزدانی – حسین مرادمند – محمد دانشگر – مهدی مهدی پور – روزبه چشمی – صالح حردانی – جعفر سلمانی – امیرحسین حسین زاده (عزیزبک امانوف) – کوین یمگا – رودی ژستد

تمرین سه

[ad_2]

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

مکمل کراتین بدنسازی: راهی برای افزایش قدرت و حجم عضلات
زیباترین ورق های شیروانی: هنر و جلوه یکپارچه در خودروها
بازی انفجار ایرانی: جذابیت و اثرات آن
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و اندام بدن
سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم: برنده شدن به راحتی
خرید عمده تیشرت مردانه: راهی برای تازیانه کردن استایل شما
تماس با ما