تصمیم نهایی لواندوفسکی برای آینده اعلام شد – ورزش سه

[ad_1]

کد خبر: 1812973 |
09 اسفند 1400 ساعت :: |
19,710 بازدید |

2
اظهار نظر

یا گسترش، یا جدایی;

روبرت لواندوفسکی تنها در صورت تمدید قراردادش با بایرن مونیخ در باشگاه می ماند.

قرارداد فعلی روبرت لواندوفسکی با بایرن مونیخ در تابستان 2023 به پایان می رسد و هنوز توافقی بین ستاره لهستانی و باشگاه برای تمدید قرارداد او با بایرن مونیخ حاصل نشده است. روابط بین بایرن مونیخ و به ویژه حسن صالح حمیدزیچ و پینی زاهاوی، مدیر پروژه روبرت لواندوفسکی، پس از شکست مذاکرات بر سر توافق برای تمدید قرارداد دیوید آلابا، به شدت متشنج شده است.

باشگاه هنوز با زهاوی تماس نگرفته است تا در مورد آینده لواندوفسکی صحبت کند. ستاره لهستانی و مدیر پروژه اش از رفتار سرمربی بایرن مونیخ شگفت زده شدند.

این هفته پیش از بازی مقابل فرانکفورت، حسن صالح حمیدزیچ مدعی شد که بایرن مونیخ می خواهد روبرت لواندوفسکی را حفظ کند اما این مهاجم 34 ساله علاقه مند به شنیدن صحبت های سرمربی بایرن مونیخ بود. البته بیلد مدعی شد که سران بایرن مونیخ مذاکراتی را برای فصل بهار در نظر گرفته بودند، اما تاکنون هیچ اتفاقی نیفتاده است و روبرت لواندوفسکی از این شرایط راضی نیست.

البته به نظر می رسد ستاره لهستانی در مورد آینده خود به جمع بندی کامل رسیده است. اگر سرمربی بایرن مونیخ در آینده نزدیک به او پیشنهاد قرارداد جدیدی ندهد، به ناچار گزینه دیگری را پیدا می کند و تا قبل از تابستان با تیم بعدی تصمیم می گیرد. پینی زهاوی رابطه خوبی با باشگاه بزرگ فوتبال انگلیس و البته پاری سن ژرمن دارد و البته شرایط فعلی لواندوفسکی باعث می شود که او بدون تیم خاصی نباشد.

حداقل تا امروز که بایرن مونیخ با لواندوفسکی تماسی نداشت و برای قرارداد جدید مذاکره نکرد. این باشگاه تا حدودی گزینه جذب ارلینگ هلند را حفظ کرده است و اگرچه به نظر می رسد امکان مالی برای جذب ستاره نروژی وجود ندارد، اما از قرارداد با هلند ناامید نشده است.

[ad_2]

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان