(تصویر) سرخپوستان متخاصم در سیرجان; داور موافق پرسپولیس است یا مخالف؟


گل گهر و پرسپولیس در بازی های برگشت این فصل هم همیشه 1-1 هستند. پرسپولیس این بار با رویارویی هافرت پاکداله و هاپلت لاک که اشتباه او به تساوی کشیده شد، دروازه را باز کرد. اولین دیدار این دیدار اما بدون شک داوری محمدحسین ترابیان بود. سر و صدای ترابیان در ضربات متعدد اعتراض دو تیم را برانگیخت اما اعلام نکردن این دو هندی در محوطه جریمه یکی از مهمترین تصمیمات او بود.

گل های مارادونا

اولین اشتباه ترابیان در سیرجان در گل اول پرسپولیس بود. صحنه ای که حامد پاکدل با دست روی ارسال رامین رضاییان به توپ ضربه زد. پاکدل در این صحنه ابتدا قصد داشت با سر به دروازه حریف ضربه بزند اما پس از عبور توپ از سر، با دست نجات یافت. ترابیان و دستیارانش غافل از اینکه پاکدل در این صحنه با دست خود دروازه حریف را باز کرد.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در پایان بازی گل تیمش هند را باور نمی کرد: هدف ما همه هندی نیست، من و بچه های آنالیز صحنه را دیدیم، اگر سیلی به کتف او زد، نیست. یک هندی حتما قانون دوستان رو بخون امروز حال و هوای اشاره گرها رو درست میکنن “اصلا هند نیست”.

اما در مقابل گل محمدی تقریبا تمامی کارشناسان قضایی مانند نوید مظفری، حسین عسگری، حیدر سلیمانی، هادی دزفولی و ابراهیم میرزابیگی گل پرسپولیس را مردود اعلام کردند. همین اتفاق در دقایق ابتدایی بازی جنجال زیادی به پا کرد.

مجازات سوزاندن

اما در دقیقه 74 بازی با دست امین قاسمی نژاد برای داور بازی مشکل ایجاد کرد. قاسمی نژاد از دستانش برای بیرون نگه داشتن توپ استفاده می کند. مشخص نیست درگیری‌ها در این صحنه عمدی بوده است، اما دست باز قاسمی نژاد می‌تواند به مجازات پرسپولیس منجر شود.

(تصویر) سرخپوستان متخاصم در سیرجان;  داور موافق پرسپولیس است یا مخالف؟

در این صحنه هم کارشناسان داوری مثل مظفری و عسگری به تصمیم اشتباه داور اعتقاد دارند. به نظر آنها دست باز قاسمی نژاد این صحنه را برای پرسپولیس مجازات می کند. پنالتی را داور نگرفت و پرسپولیس نتوانست گل دوم را بزند. ندیدن یک هندی مثل پرسپولیس و ندیدن یک هندی دیگر باعث آسیب زدن به این تیم می شود تا مدت ها یکی از داوران بزرگ این فصل باشد.

فوتبال 360

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاه