تماس مسی به بارسلونا، می خواهم برگردم – سه رشته ورزشی


کد خبر: 1815307 |
23 مارس 1400 ساعت 15:45 |
1,567 زدیدزدید |

0
اظهار نظر

لئو برای رهبر PSG بسیار متاسف است

پس از اینکه پی اس جی رئال مادرید را شکست داد، پدر لیونل مسی با مسئولان بارسا تماس گرفت تا برای بازگشت او آماده شود.

در بیست و هشتمین دیدار این هفته لیگ قهرمانان اروپا، پاری سن ژرمن میزبان روز گذشته در پارک دو پرنس میزبان بوکدو بود و در نهایت با نتیجه 3-0 میهمان را بدرقه کرد. کیلیان امباپه در دقیقه 24، نیمار در دقیقه 52 و لئاندرو پاردس در دقیقه 61 برای پاریسی ها گلزنی کردند.

نکته جالب توجه این بازی، فریاد نیمار، لیونل مسی و جورجینیو وینالدوم توسط هواداران پی اس جی بود که معتقد بودند در پیروزی تیمشان مقابل رئال مادرید و کناره گیری آنها از لیگ قهرمانان اروپا نقش مهمی داشتند. با این حال پوچتینو اعتراض هواداران را نادیده گرفت و ستاره برزیلی و آرژانتینی را تا پایان بازی در زمین نگه داشت.

ساعاتی پس از بازی، بسیاری از لیونل مسی و نیمار حمایت کردند و رای هر دو بازیکن را ناعادلانه خواندند. حتی برخی معتقدند انتقاد این دو ستاره کاملا درست است. این وضعیت برای نیمار تازگی ندارد اما لیونل مسی هرگز در چنین شرایطی قرار نداشته است.

طبق گزارش جرارد رومرو، روزنامه نگار نزدیک به بارسلونا، پس از دیدار پی اس جی و رئال مادرید که با حذف پاریسی ها از لیگ قهرمانان اروپا همراه بود، پدر لیونل مسی با رهبر بارسلونا تماس گرفت و پیشنهاد بازگشت این فوق ستاره را داد. . .

مسی تابستان گذشته در حالی که با پاسخ ضعیف خوان لاپورتا همه چیز برای تمدید قراردادش با بارسا مهیا بود، مجبور شد باشگاه را ترک کند و به پی اس جی برود. لاپورتا اخیرا تاکید کرد که علیرغم ناراحتی عمیق از جدایی مسی، تصمیم برای تمدید نکردن مسی تصمیم درستی بود. بارسا در شرایط سخت مالی قرار دارد و تمدید با مسی باشگاه را در خطر ورشکستگی قرار می دهد.

امروز مجله اکیپ نیز مدعی شد که مسی پس از باخت رئال و رای گیری در پارک دو پرنس به شدت برای مسئولان باشگاه متاسف بوده و معتقد است حمایت لازم را نداشته است. او رویای بازگشت به بارسلونا را در سر می پروراند، هرچند می داند که به دلیل قرارداد تا سال 2023، کار آسانی برای شکستن نخواهد داشت. قرارداد او همچنین شامل تمدید قرارداد تا سال 2024 است.

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances