جدال جدید پرسپولیس و استقلال; ما گران تریم!

[ad_1]

پس از مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا و باشگاه فوتبال، اروپا و اروپا به امید بازگشت به جمع دو تیم برتر آسیا، به دنبال راه حلی دو باشگاهی هستند. رقابت. کنفدراسیون فوتبال آسیا مخالفت های زیادی با عدم صدور مجوز حرفه ای برای این دو باشگاه داشته است، اما یکی از مهمترین آنها مالکیت مشترک است. استقلال و پرسپولیس هر دو در اختیار وزارت ورزش هستند و وزیر ورزش ایران نقش اساسی در مدیریت این باشگاه ها دارد. جدای از موضوع مالکیت دولتی دو باشگاه، مالکیت مشترک یکی از مواردی است که AFC انجام نمی دهد و برای دو باشگاه مجوز حرفه ای صادر کرده است.

کنفدراسیون فوتبال آسیا حرفه ای بودن دو باشگاه ایرانی را به رسمیت نشناخته، زیرا وزیر ورزش اعلام کرده است که به مسئولان این موسسه آسیایی اطمینان داده است که خصوصی سازی هر دو باشگاه را تا پایان فوریه (اوایل اسفند) تکمیل خواهد کرد.

هرچند اطمینان وزیر ورزش مانع از حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا نشد اما به نظر می رسد روند خصوصی پرسپولیس و استقلال در حال انجام است. این اتفاق تنها با ورود سازمان های خصوصی در این مورد و قیمت دو باشگاه برای عرضه در بورس و همچنین واگذاری نهایی رخ می دهد.

یک خبر جنجالی را با یک توییت چند خطی شروع کنید

از آنجایی که قرار بود پرسپولیس و استقلال داده شود، در قسمت اول بخش خصوصی تصمیم گرفته شد قیمت واقعی دو باشگاه مشخص شود. حسین قربان زاده سرپرست بخش خصوصی با اعلام عزم صمیمانه خود برای واگذاری این دو باشگاه از برگزاری جلسه ویژه به زودی خبر داد. او چند روز بعد با انتشار این خبر در صفحه توئیتر خود، بار دیگر جنگ داغی را بین هواداران پرسپولیس و استقلال آغاز کرد. او نوشت که قیمت پرسپولیس و استقلال تکمیل شد و پرسپولیس 3200 میلیارد تومان و استقلال 2800 میلیارد تومان شد. اختلاف 400 میلیارد تومانی باشگاه پرسپولیس و استقلال صدای هواداران آبی پوش تهرانی را درآورده است. آنها شکایت دارند که تیمشان 14 درصد ارزانتر از رقبای قدیمی خود است. اما از سوی دیگر هواداران پرسپولیس با صدای بلندتری به استقلالی ها هشدار دادند که حقیقت فاش شده است و باید رسماً اعتراف کنند که ارزش باشگاهشان کمتر از پرسپولیس است.

اعتراض استقلالی ها به قیمت ها

علاوه بر مناظره کریانه هواداران دو باشگاه، مسئولان استقلال رسما به این قیمت اعتراض کرده اند. می گویند با توجه به قدمت و ثروت استقلال، این باشگاه از پرسپولیس گرانتر است و قیمت آن ناعادلانه به نظر می رسد. فرشاد سمیعی، معاون حقوقی استقلال گفت: و گزارشات مربوطه مورد توجه کافی قرار نگرفته و این ارزش گذاری ربطی به توانایی و ارزش واقعی باشگاه ندارد. در واقع استقلال یک مدرسه واقعی 70 ساله است. اگرچه ممکن است این ارزش گذاری برای بورس و کارشناسان مالی و اقتصادی اهمیتی نداشته باشد، اما با توجه به احساسات عمیق هواداران استقلال و برای حفظ منافع این باشگاه، پیگرد قانونی و پیگرد قانونی خواهیم داشت. در این رابطه. “

فریده شجاعی همسر منصور پورحیدی سابق که او را «پدر استقلال» نیز می نامند در گفت و گو با رسانه ها این قیمت را عجیب خواند. او با برشمردن دارایی های استقلال نسبت به پرسپولیس می گوید قطعا استقلال ارزش پول بیشتری دارد. پرسپولیس هیچی! فقط عبده بولینگ که الان شهید چمران پیچیده است، اما استقلال با تنیس باشگاهی، خوب باشگاه با حجاب الان که والیبال زمینی است. ما در آنجا با حسن روشن و عادلخانی آشنا شدیم. زمین دیهیم، کادر زمینی و سایر رشته ها. ساختمان چند طبقه ورزش روبروی بیمارستان طرفه، حوالی میدان بهارستان، برای تاج، محل اداره خسروانی است و اکنون در استان تهران به ساختمان تربیت بدنی تبدیل شده است.

چرا پرسپولیس از استقلال گرانتر است؟

با توجه به جو پرنشاطی که این قیمت ایجاد کرده و باعث ایجاد جنجال بیشتر بین هواداران دو باشگاه شد، خوسین بنسادو، رئیس این سازمان خصوصی بار دیگر پای صندوق های رای رفت و این بار فاکتورهای لازم برای قیمت هر دو را فاش کرد. باشگاه ها و چرا؟ پرسپولیس گرانتر از استقلال است که در ادامه توضیح می دهیم؛ «در این ارزیابی شاخص های مختلفی در نظر گرفته شده است. از مسائل ملکی هر دو باشگاه گرفته تا بحث دستمزد گرفته تا بحث مطالبات و بدهی ها و مسائل مالیاتی که همیشه مشکل دو باشگاه بوده است. انتظار ما این است که هواداران هر دو باشگاه با توجه به حرکت جدیدی که آغاز شده است، با این مسیر و حریم واقعی دو باشگاه معروف فوتبال ایران بیایند، بنابراین برای اولین بار در یک دهه اخیر فرصتی برای تجدید قوا داشته باشند. . ، توسعه دهید و برای آینده کار کنید. هواداران فوتبال توجه داشته باشند که این ارزیابی توسط کارشناس رسمی دادگستری انجام می شود.

با اینکه چند روزی از این حرف ها می گذرد اما به نظر می رسد حرف های رئیس آژانس خصوصی همچنان مورد رضایت هواداران و مسئولان باشگاه استقلال نیست و همچنان اصرار دارند که برند باشگاهی شان گرانتر از پرسپولیس باشد. .

مشکل اصلی فراموش شده است؟

صرف نظر از اینکه قیمت گذاری با سازمان های خصوصی مناسب باشد یا طرفداران و مقامات مستقل، به نظر می رسد مشکلات اصلی فراموش شده یا کمتر به آن پرداخته شده است. قیمت گذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در نهایت به بخش خصوصی واگذار شد، اما آیا با چنین ارقامی، بخش خصوصی می تواند بین دو باشگاه قرارداد خرید سهام منعقد کند؟ روی کاغذ جواب منفی است. منتقدان قیمت می گویند که بخش خصوصی قیمت ها را به گونه ای تعیین کرده است که هیچکس دو باشگاه را نمی خرد تا یک نهاد دولتی وارد شود یا حداقل بتواند آنها را بخرد. اگر این اتفاق بیفتد دوباره دو باشگاه در دست دولت باقی می ماند و فقط سازوکار مدیریت آنها تا حدودی تغییر می کند.

فوتبال 360

[ad_2]

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

مکمل کراتین بدنسازی: راهی برای افزایش قدرت و حجم عضلات
زیباترین ورق های شیروانی: هنر و جلوه یکپارچه در خودروها
بازی انفجار ایرانی: جذابیت و اثرات آن
تعمیرات پرینتر: راه حلی موثر برای مشکلات چاپگرها
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و اندام بدن
سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم: برنده شدن به راحتی
تماس با ما