جزئیات پروتکل کرونا برای سفرهای نوروزیبا وجود شیوع آمیکرون در کشور، آمارها نشان می دهد که نه تنها رعایت پروتکل های بهداشتی کاهش یافته است، بلکه تاکنون محدودیتی برای تردد افراد با وسیله نقلیه شخصی تصویب نشده است. کرونا کامل شد و پروتکل جدیدی به زودی اعلام خواهد شد.

به گزارش ایسنا، در حالی که بر اساس آخرین آمار منتشر شده از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تعداد مبتلایان و مرگ و میر کرون در کشور به دلیل انتشار سویه جدید ویروس به نام آمیکرون در حال افزایش است. 337 منطقه در کشور دارای مجسمه قرمز، 64 منطقه در وضعیت نارنجی و 47 شهر در وضعیت قرمز هستند. رعایت پروتکل های بهداشت عمومی کاهش یافته است و تا به امروز هیچ محدودیت یا محدودیتی برای سفرهای عمومی و ترافیک بین شهری در این مناطق پرخطر توسط وسایل نقلیه شخصی تایید و ابلاغ نشده است.

این در حالی است که از دسامبر سال گذشته محدودیت هایی برای ساکنان و شهرهای پرخطر کرونا اعمال شده است. بر این اساس افرادی که با خودروی شخصی به شهر نارنجی و سرخ رفت و آمد داشته باشند در پیک کرونا از 500 هزار تومان تا یک میلیون جریمه می‌شوند و گاه ورودی و خروجی شهرهای قرمز و نارنجی بسته می‌شود و خودروهای شخصی مشکلی ندارند. . ممنوع السفر و مسافرت، مسدود.

امسال نیز مردم باید با وسایل نقلیه عمومی و خصوصی سفر کنند، ممنوعیت ها و تشریفات بهداشتی برای مظنونان و قربانیان عاقلانه اجرا می شود، نه برای شهرهای قرمز و نارنجی.

بر این اساس مقرر شد سامانه امید راه اندازی شود که سامانه اطلاعات وزارت بهداشت را قادر می سازد به حوزه مخابرات متصل شود تا مردم بتوانند کد ملی را کنترل و نظارت کنند و با تخلفات برخورد کنند. اگرچه این تصمیم همچنان چالش برانگیز و ناقص است، اما در ماه‌های اخیر این سامانه در بخش‌های مختلف حمل‌ونقل تکمیل نشده و خبری از اجرای کامل سامانه مدیریت و کنترل هوشمند کرونا در تمامی بخش‌های حمل‌ونقل نیست.

البته اگرچه پروتکل جدیدی برای سفرهای بین استانی افراد با خودروهای شخصی در شرایط کنونی کرونا قرمز اعلام نشده است، اما بررسی های خبرنگار ایسنا نشان می دهد همایش هایی در ستاد ملی مبارزه با کرونا برگزار شده است. رئیس‌جمهور در جلسه آتی شرایط و پروتکل‌های جدیدی را برای تردد افراد با وسیله نقلیه شخصی اعلام می‌کند.

سید ابراهیم رئیسی روز گذشته در کنوانسیون ملی مبارزه با کرونا گفت: و سایر دستگاه های ذیربط مانند شهرداری قوانین هواپیمایی، مترو و سایر قوانین حمل و نقل عمومی را با دقت و جدیت رعایت می کنند.

وی با اشاره به افزایش کودکان مبتلا به انواع جدید بیماری عروق کرونر گفت: نباید با بی توجهی به اصول بهداشتی جان مردم به ویژه کودکان را به خطر بیندازیم.

رئیس جمهور در سخنرانی دیگری بر مشروعیت توافق و تصمیم تاکید کرد. آژانس ملی مبارزه با فساد (NACA) گفته است که تا زمانی که کد رنگ مورد بازنگری قرار نگیرد. San Corona مصوبه قبلی آژانس ملی کنترل تاج گذاری همچنان پابرجاست. . در دستگاه های اجرایی و ستادهای استانی باید نظارت دقیقی برای کنترل شیوع بیماری عروق کرونر قلب و ایجاد محدودیت های احتمالی برای مدارس و دانشگاه ها صورت گیرد. علاوه بر رعایت قوانین، کنترل هوشمند باید به طور کامل اجرا شود تا به میزان قابل توجهی شیوع و تشکیل کرونا کاهش یابد.

بر اساس اطلاعات به دست آمده از ایسنا، شرایط و پروتکل های بهداشتی بخش حمل و نقل و مسافرت خصوصی باید به گونه ای تایید و ابلاغ شود که افرادی که دو بار و یا بیشتر واکسن کرونا دریافت کرده اند، نشوند. محدودیت ها و موارد منع مصرف برای کسانی که واکسینه نشده اند، به ویژه کسانی که بیماری عروق کرونر قلب دارند، باید در نظر گرفته شود.

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان