جنگ روسیه و اوکراین علیه رومن آبراموویچ :: سه ورزش


کد خبر: 1812565 |
06 اسفند 1400 ساعت 23:32 |
8,869 بازدید |

0
اظهار نظر

تلاش برای خرید چلسی آغاز شد

چلسی در حال حاضر حدود 1.9 میلیارد یورو ارزش دارد که این انتقال مالکیت را به یکی از گران ترین نقل و انتقالات تاریخ فوتبال اروپا تبدیل می کند.

به گزارش “ورزش سه”، تهاجم نظامی روسیه به اوکراین وضعیت روس های ثروتمند و با نفوذ در سراسر جهان را تغییر داده است. یکی از آنها رومن آبراموویچ است که سال ها مالک چلسی بود اما اکنون در خطر از دست دادن یکی از ارزشمندترین دارایی های خود است. .
بلومبرگ ادعا می کند که افراد نزدیک به چلسی می گویند مردم مشتاق خرید یک باشگاه لیگ برتری هستند، بنابراین شاید میلیاردر روسی آماده فروش باشد.
سرمایه گذاران ورزشی و شرکت های سهام خصوصی، از جمله تعدادی از شرکت های آمریکایی، پیشنهاد خرید باشگاه های لندن را داده اند. بلومبرگ از طریق منبعی که ادعا می‌کند منبعی قابل اعتماد اما ناشناس است، به این اطلاعات دسترسی پیدا می‌کند.
یکی از آنها گزارش داد که چلسی پیشنهاد رسمی از یکی از این شرکت ها دریافت کرده است.
این در حالی است که آبراموویچ در لیست محکومان دولت بریتانیا نیست، اما فشار ممکن است او را در لیست قرار دهد.

آبراموویچ قبلاً سعی کرده بود وارد انگلیس شود. در سال 2018، او نتوانست ویزای سرمایه گذاری خود را تمدید کند. در دسامبر 2021، آبراموویچ همچنین به دلیل “امنیت” تابعیت پرتغالی دریافت کرد و به او اجازه داد بدون محدودیت وارد بریتانیا شود. با این حال، در ماه ژانویه، مقامات پرتغالی گفتند که اعتبار ویزای او را بررسی خواهند کرد تا سفر او به بریتانیا مختل شود.

فروش احتمالی چلسی در این شرایط در فوتبال انگلیس بی سابقه خواهد بود. چلسی در حال حاضر حدود 1.9 میلیارد یورو ارزش دارد که این انتقال مالکیت را به یکی از گران ترین نقل و انتقالات تاریخ فوتبال اروپا تبدیل می کند.
سال گذشته، صندوق سرمایه گذاری رویال عربستان سعودی قراردادی به ارزش 30 5305 میلیون برای خرید مالکان نیوکاسل یونایتد امضا کرد.
هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد.
سخنگوی چلسی از اظهار نظر خودداری کرد و سخنگوی شخصی آبراموویچ نیز به درخواست برای اظهار نظر پاسخی نداد.
ثروت خالص آبراموویچ در حال حاضر 13 میلیارد دلار برآورد شده است. پیش از این وزیر امور خارجه انگلیس احتمال قرار گرفتن نام شما در فهرست تحریم های دولت انگلیس را رد نکرده بود.
مرد ثروتمند روس در سال 2003 چلسی را خرید و از آن زمان تاکنون میلیون ها یورو خرج کرده تا آنها را به یکی از موفق ترین تیم های انگلیس و اروپا تبدیل کند.
چلسی سال گذشته قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد و جام باشگاه های جهان را در این ماه به برنامه خود اضافه کرد.
کریس برایانت، نماینده حزب کارگر از نخست وزیر خواسته است تا دارایی های آبراموویچ را هر چه سریعتر مصادره کند.

منبع: بلومبرگ

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances