حسینی: قربانی بز قبل از بازی ربطی به طلسم ندارد!سرمربی پیکان می گوید قربانی کردن بز قبل از شروع بازی تیمش ربطی به طلسم ندارد و این یک سنت مسلمانان است.

به گزارش ایسنا، سید مجبتی حسینی، سرمربی پیکان پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل نساجی در شرایطی که تیمش 76 دقیقه 10 دقیقه وقت داشت، گفت: فکر می کنم تا 10 سالگی فوتبال خوبی بازی می کردیم. هر کجا. ما سخت بازی می کنیم و موقعیت ایجاد می کنیم. با اشتباهات شخصی هم تیمی هایمان را از دست دادیم و همان توپ وارد دروازه تیم ما شد. جلوی تیمی با بچه های خوب، ۱۰ نفره گرفتن کار را سخت می کند. با این حال در نیمه دوم توانستیم نتیجه را برگردانیم. بازیکنان من شانسی نداشتند. به طور کلی دروازه بان ما دو توپ را کنترل می کند که یکی از آنها هدف است. در هر صورت به بازیکنانم خسته نباشید می گویم. اگر بازیکنان ما اخراج نمی شدند امروز اتفاق خوبی می افتاد. ما خیلی خوب آماده شده بودیم. این اتفاقی است که در فوتبال می افتد. باید این بازی را فراموش کنیم و برای یک بازی دیگر آماده شویم.

پیکان نسبت به عملکرد این داور اعتراض کرد: یکی از مشکلاتی که در دو بازی اخیر به وجود آمده این است که برادران حیدری داوران خوب کشور اشتباهات هند را در قضاوت بازی ما باور ندارند. بندگان خدا هنوز قبول ندارند که ما را مجازات کند. در این بازی و در دقیقه 21 هندبال شماره 8. شاید داور توپ را نگاه نکرده است. شاید ما به VAR نیاز داشته باشیم. بازیکنان من خوب بازی می کنند.

وی درباره قربانی بزی قبل از شروع مسابقه و اینکه طلسم شکست تیمش در ورزشگاه دستگردی از بین نرفته است، گفت: طلسم وجود ندارد. این سرزمین ماست؟ زمین اجاره ای داریم ما هر دو هفته یک بار اینجا بازی می کنیم و می رویم. اینجا قلمرو قوامین است. ما این مکان را اجاره می کنیم. فکر نمی کنم بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم. قربانی بز چیست؟ ما مسلمانان مراسمی داریم و گوسفندی را قربانی می کنیم و صدقه می دهیم. به هیچ وجه نباید ظرافت بازی کرد.

حسینی درباره درگیری تیمش با مسعود شجاعی گفت: درگیری خاصی نبود. صندلی ما اعتراض کرد و او به صندلی ما اعتراض کرد. مشکل خاصی نیست.

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاه