حقیقت پنهان در فتیش پا Exposured

یکسری ها فتیش کفش دارن. دوست دارن بگن اولا من شوهر این خانمم و ایشون قراره که تا ابد جسمش و روحش برا من باشه و هیچ مردی اونو لمس نکنه حتی. شوهرم تقریبا از هر راهی علاقه اش به فوت فتیش رو ابراز می کرد مثلا برام پابند میخرید،یا دوست داشت در حضورش ناخن های پامو لاک بزنم،یا موقعی که می خواستم لاک پامو پاک کنم ازم می خواست بذارم پاکشون کنه. با توجه به روانشناسی امروز، آنها از رایج ترین فتیش های جنسی هستند. در زیر اصلی ترین نظریه های روانشناسی در مورد فوت فتیش مرور خواهیم کرد.

اگر تشخیص درمانگر این باشد که درمان های فوق موثر نمی باشد، دارو تجویز می شود. پر واضح است که هر نحوه برخورد با افرادی که دچار اختلال فوت فتیش هستند مناسب تر باشد، پیامدهای آن کمتر و درمان زودتر اتفاق می افتد. مردی با همسر خود دچار اختلافات خانوادگی و نزاع می شود. جهت درمان اختلال های فتیشیسم از جمله فوت فتیش از داروهایی استفاده میگردد که سبب جلوگیری از تولید هورمون های جنسی( از همه مهمتر هورمون های تستوسترون و استروژن) می گردد. در نتیجه، بتدریج حتی در غیاب محرک های دیگر، ذهن و سیستم های مربوط به غریزه جنسی تحریک می شوند.

گاه در بعضی افراد برخی اعضای غیرجنسی یا اشیای شریک مقابل مانند پا لذت جنسی ایجاد میکند.فوت فتیش یکی از انواع فتیش است که فرد علاقه مبرمی به پا و متعلقات آن مانند جوراب و کفش دارد تا جایی که حتی بدون حضور آنها دچار برانگیختگی جنسی خواهد شد. تشخیص فوت فتیش ممکن است برای برخی افراد دشوار بوده و از اینکه آیا به چنین علاقه جنسی دچار هستند یا نه اطمینان نداشته باشند. چرا افراد به پا علاقه دارند؟ علاقه زیادی به قلقک دادن یا لمس پاهایتان دارند. از سویی دیگر پدر و بویژه مادر اغلب اوقات پای نوزاد را لمس و با آن بازی می کنند. روانشناسی علاقه آقایان به پای خانم ها، بسیاری از زنان به دفتر روانپزشکی می آیند، آنها می گویند که با انجام این کار بسیار ناراحت و ناامید می شوند و آنها آن را دور از شأن مرد می بینند و می گویند که مرد زندگی آنها غرور ندارد و او خود را با انجام این چیزهای غیرمعمول ذلیل می کند.

زنان نیز به قسمتهای زیادی از بدن آقایان فتیش دارند که شاید در راس آن اندام و عضلات نسبتاً قوی و یا قد بلند می باشد .برخی به عضلات ورزیده پاها و برخی هم به عضلات سینه یا بازو و یا گردن بها میدهند. از همین جاست که خط وسط سینه در یک نفر و برجستگی سینه ها بدون توجه به خط وسط آن در دیگری محرک است. اما اگر اینگونه گرایش ها در صمیمت، نزدیکی و تعامل عاطفی یا جنسی شرکا اختلال ایجاد نماید، آنگاه بایستی آن را نگران کننده دانست و به دنبال درمان های اصولی بود.

آن ها اینکه در هنگام نزدیکی با همسر، پایین تر و پست تر به نظر آیند خوشحال می شوند. در این نوع علاقه جنسی، شخص نه تنها به پا بلکه نسبت به تمام اجزا و چیزایی که به آن مربوط می شود از قبیل، انگشتان پا، شکل آن ها، ناخن پا، مچ پا، لاک ناخن، جواهراتی که به آن آویزان می شوند، جوراب و … بدین مفهوم که شخص دارای فوت فتیش خود را در زیر پای شریک جنسی خود می بیند و حس می کند که تحت تسلط او قرار دارد. آن ها تمامی عوامل، شرایط، مکان ها و رفتارهایی را که سبب تشدید این گرایش می شوند را شناسایی کرده به شخص مراجعه کننده تکنیک های ذهن آگاهی و رفتاری را آموزش می دهند. در مواردی مانند فتیش پا می توان از ماساژ پا یا دیگر فعالیت های لذتبخش در رابطه جنسی استفاده کرد.

از نشانه های اختلال فتیش، می توان به اقدام کارهای غیرقانونی، از دست دادن علاقه به فعالیت های جنسی معمول و روابط ضعیف اشاره کرد. اعتيادي آكنده از سوزش و زايش، سوختني كه سرآغاز آفرينشي جديد است، آبستنياي است كه مرگ آبستن خويش را به دنبال دارد و از مرگ آن گريزي نيست زيرا كه عاشقان زيبايي مرض استسقا بدان دارند و هرچه بيشتر در معرض آن قرار ميگيرند بيشتر تشنهاش ميشوند و اين زيادهخواهي زيباپرستانه است كه به اتحاد با آن منجر ميشود، استسقا هرچه بيشتر ميطلبد، ارضا نميشود جز آنكه به وسعت او دست يابد و اين دست يابي به محيط جز در اتحاد و فناي در آن ميّسر نميگردد. یکی از مواردی که اغلب همسران افراد داری فوت فتیش از آن شکایت دارند، این است که گویی با وجود حضور فیزیکی شریک جنسی، اما روح او در طول سکس آن جا نیست. آنان متوجه شدند برخی از بخشهای مغز که مسئولیت پردازش حسی پا را بر عهده دارند، در مجاورت بخش پردازش حس جنسی قرار گرفتهاند. سکسولوژیست ها یا درمانگرایی که در این زمینه تخصص دارند، از رویکردهای مناسب برای درمان فوت فتیش استفاده می کنند.

اگر در این مورد دچار مشکل شده اید که باعث شده در اینجا باشید ما می توانیم به شما کمک کنیم. اما جدای از تعارض فرهنگ و مذهب با مبحث فوت فتیش بیمارگونه، بسیاری از روانشناسان اعتقاد دارند که افراد مبتلا به فوت فتیش دچار خود کمبینی و تمایل به انتقامگیری از خود میباشند. افراد مبتلا به اختلال فتیشیسم ممکن است به دنبال اشتغال یا کار داوطلبانهای، برای مثال کار در کفش فروشی درمورد فتیش کفش، به منظور فراهم کردن امکان این رفتار خود باشند. در بین اشخاصی (عموماً مردها) که بیشتر اشیاء مرتبط با اعضای بدن را میپسندیدند، پاپوشها (کفش، چکمه و …) با ۶۴ درصد دارای بیشترین طرفدار بودند. از آنجا که پا در قسمت پایین بدن قرار دارد، فردی که جذب آن می شود خود را پایین تر از شریک جنسی خود می دانند و به نوعی از اینکه او بالاتر است، قدرت را در اختیار او می بینند.

از این رو به عنوان همسر یا شریک جنسی اینگونه افراد، نباید آن ها را سرزنش یا تحقیر کرد. او معتقد بود که کودک با دیدن ناحیه تناسلی مادر، از اینکه او آلت تناسلی مردانه شبیه به خود ندارد، پا یا انگشتان پا را به عنوان یک جایگزین در نظر می گیرد. این مورد میتواند عاملی برای علاقه زیاد کودک به پا شود. مثلا اگر کودکی از یک شی بسیار زیاد خوشش بیاید و یا این که کودکی را با یک شی تحریک کنید، به احتمال زیاد در آینده کودک نسبت به آن شی فتیش پیدا خواهد کرد. ممکن است چنین افرادی در آینده از برقراری رابطه جنسی طبیعی بیبهره بمانند و در نتیجه جهت کسب رضایت جنسی به روشهایی روی بیاورند که از نظر اجتماعی قابل قبول نباشد. در روش شرطی سازی مجدد ارگاسم درمانگر از فرد می خواهد تا دقیقا پیش از لحظه ارگاسم، افکار خود را به چیزهای قابل قبول تری (مثلا همسرش) تغییر دهد. در اینگونه درمان ها از تکنیک های روانشناختی برای شناخت و تغییر رفتارها یا افکاری به وجود آورنده یا تشدید کننده فوت فتیش بهره گرفته می شود.

1- به یک متخصص روانشناسی و هیپنوتیزم درمانگر مراجعه نمایید تا طی جلسات هیپنوتیزم درمانی و روان درمانی ریشه های این اختلال کشف و برطرف شوند. او در دایره التعارف خود، ریشه پیدایش فوت فتیش را از زمان کودکی می داند. همچنین، سایر بیماری ها یا اختلالات شخصیت یا اختلالات جنسی احتمالی که در فرد وجود دارد نیز مورد بررسی و درمان قرار می گیرد. در این تعریف فتیش، ویژگی های بدنی، اشیا، موقعیتها و فعالیت ها (مانند BDSM) را هم در بر می گیرد. برای درمان اختلال فتیش، داروهایی مانند آنتی آندروژن ها و مهار کننده های جذب دوباره سروتونین تجویز می شود. چنانچه در مورد فوت فتیش یا هر کدام از گرایش ها یا انحرافات جنسی رویارو هستید، می توانید از طریق تماس تلفنی یا آنلاین با کارشناسان ما، راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. بر اساس تازه ترین مطالعات، شبیه دیگر Psycho-sexual deviations انحرافات روانی- جنسی هنوز دلیل قطعی فوت فتیش معلوم نیست.

به همین دلیل است که عموما افرادی که مورد تجاوز قرار میگریند از طرز پوشش مناسبی برخوردار نیستند و یکی از دلایل توصیه مسئولین و نیروی انتظامی مبنی بر حفظ پوشش میتواند همین فاکتور باشد. بنابراین بیمار میتواند فتیش خود را کنترل کند. در روش حساس سازی پنهان از فرد خواسته می شود درباره فتیش خود خیالپردازی کند و سپس به یک شرایط ناخواسته و بد فکر کند. بدون شک این راه مهمترین و اصولی ترین روش درمان فتیشیزم است که از نظر علمی نیز نتایج فوق العاده آن به اثبات رسیده اند. به این پرستش پای جنس مخالف میسترس و اسلیو می گویند که در آن خانومی که پای او پرستیده می شود میسترس است و آقایی که پای خانوم را می پرستد اسلیو است. به همین دلیل، در اینگونه جوامعه مثبت جنسی برای دریافت لذت بیشتر و تنوع بخشیدن به آن، گرایش هی مختلفی بوجود می آید. محققان بر این باورند که روشهای رفتار درمانی، روشهای موثری برای درمان فتیشیسم می باشد .یکی دیگر از روش های درمان فتیشیسم درمان به طریق “ایجاد حس بیزاری” است.

بعضی از افراد شریک های جنسی پا برهنه را ترجیح می دهند. این افراد از کفش های پاشنه بلند، کتانی، صندل، چکمه های بوت و کلا کفش های زیبا استقبال می کنند و به نظرشان سکسی می آید. حتی می توانید با گروه هایی که دارای اختلالات یا علاقه های جنسی این چنینی هستند در صورت وجود، تعامل داشته و از تجارب یکدیگر استفاده نمایید. آن ها لذت جنسی و حتی ارگاسم را در پاهای از دست رفته خود می دانند. فتیش های مختلفی داریم مثل فتیش پا – دست – انگشت – زیربغل – ادرار – مدفوع – توهین – تجاوز – مازوخیسم – شکنجه ی خود – شورت و سوتینی که طولانی مدت استفاده شده و شسته نشده – کفش و جوراب – حاملگی – خیانت – کتک کاری – فتیش مظلوم نمایی ذهنی – بی دی اس ام – خونی کردن اعضای بدن – باد معده – آلودن غذاو. بدین طریق، تلاش می شود تا فرد علاقه شدید خود را نسبت به پا دست بدهد و شیوه های جایگزین مناسب تری را به کار ببندد. برای همین هم از فتیش میشود بعنوان محرک عاطفی و خصوصاً محرک جنسی شدید نام برد.

قیمتا هم ۴ ۵ برابر یه شورت نو مثلا قیمتا ۵۰ دلار یا ۱۰۰ دلار. آلت من خیلی کوچیکه و یه فرد بی عرضه هستم. بیشترین انواع فتیش که شناخته شده هستند انواع فتیش مردان به اعضای بدن زنها است البته تمامی اعضای بدن زنها میتوانند که دارای قدرت تحریک کنندگی باشند که در افراد متعدد فرق دارد و بستگی تمام و کمالی به تجربه هر فرد دارد. در اکثر افراد عادی که ویژگیهای خاصی از بدن را جذاب میبینند، میزانی از فتیش وجود دارد. اختلال فتیش یعنی تحریکشدن با بخشهایی از بدن و یا اشیایی که به صورت معمول تحریککننده به حساب نمیآیند. با وجود اینکه استفاده دارو دارای اثرات مثبتی در کنترل اختلال فتیشیسم میباشد، هنوز هیچ دارویی جهت درمان قطعی فتیش ساخته نشده است. به هیچ وجه از درمان و مراجعه به روانشناس هراس نداشته باشید چرا که روانشناسان مجموعه روان آرام همانند یک دوست به مشکلات شما گوش می دهند و بدون هیچ گونه قضاوتی درمان مناسب را برایتان در نظر می گیرند. یسری ها دوست دارن مورد اهانت قرار بگیرن.

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاه