خانه ای بدون مرز پیدا کنید

[ad_1]

سختی های زیادی در این دنیا وجود دارد، اما نمی توان گفت که یک سختی به دنبال خانه است. مهمانخانه ما با هزینه ما مطابقت دارد و مطمئناً پیدا کردن آن زمان زیادی نخواهد برد. با توجه به این کار سخت، مکانی برای ماندن در خانه راه اندازی شد تا حداقل مشکلات سفر را کاهش دهد و به ما کمک کند جایی برای زندگی پیدا کنیم. امروزه سکوها نقش مهمی در یافتن خانه برای شهروندان دارند و تصور جستجوی خانه بدون سکو غیرممکن است. یکی از اولین نام هایی که هنگام جستجوی خانه به ذهن خطور می کند “دیوار” است. دیوار که به خرید و فروش کالا و خدمات می پردازد دارای بخش بزرگ و گسترده ای به نام املاک می باشد که یکی از پربازدیدترین بخش های این سایت می باشد. Wall یکی از جامع ترین پایگاه داده های جستجوی خانه امروزه است که مالکان و صاحبان خانه را به طور یکسان به هم متصل می کند.

پایگاه داده کامل

املاک دیوار بانک اطلاعاتی جامعی است که در تمامی زمینه ها اعم از خرید، رهن یا اجاره به شما معاملات ارائه می دهد. در واقع، اگر به دنبال خانه ای هستید، به شما کمک می کند با هر بودجه ای خانه خود را پیدا کنید. فایل های روی دیوار بسیار متنوع هستند و نمونه هایی از این تنوع به ندرت در جاهای دیگر یافت می شود. از طرفی با دسته بندی اپلیکیشن های خود به راحتی می توانید خانه مورد نظر خود را بیابید، با توجه به دارایی های فراوان در حوزه املاک، این دسته بندی به شما کمک می کند تا در بین گزینه های متعدد سردرگم نشوید. توجه به جزئیات و آنچه که خریداران به دنبال آن هستند یکی از مهمترین ویژگی های یک املاک دیواری است.

مشتریان به اندازه شهر

اما در سایت دیوار، همه چیز به قسمت جستجوی خانه روی دیوار ختم نمی شود. در واقع گروه دیگری که از قسمت املاک سایت دیوار استقبال می کنند، مشاوران املاک هستند. آنها می توانند با تبلیغات به مشتریان زیادی دست یابند. دنیای اینترنت این امکان را برای افراد از هر شهر و شهرستانی فراهم کرده است که با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و برای یافتن خانه مناسب مجبور به سفر نباشند. دیوارها کار را برای مشاوران املاک آسان کرده است. با دیواری از محافل مشتریان، فراتر از منطقه و فراتر رفته و به سراسر ایران می رسد. فرض کنید یک آژانس املاک در منطقه 3 دارید، اما می توانید به راحتی با هر کسی در هر منطقه ای ارتباط برقرار کنید و دایره فروش خود را گسترش دهید. بر اساس گزارشی که دیوار در سال 1399 منتشر کرده است، آگهی‌های املاک دیوار بعد از رده «مرتبط با خانه» در رتبه دوم فهرست بیشترین آگهی‌ها قرار گرفته است. این یک رقم تبلیغاتی بسیار مهم است. و بیشتر آن به دلیل نیاز کاربران این پلتفرم به ثبت نام در قسمت املاک این بستر است. در واقع، هر کسی که به دنبال خانه است، اولین جایی که به آن نگاه می کند دیوار است.

ثبت 7 میلیون آگهی فروش در یک سال

گزارش دیوار سال آمارهای جالب دیگری از بخش املاک و مستغلات ارائه می دهد. بر اساس این گزارش، در سال گذشته 7 میلیون آگهی ملکی و 6.3 میلیون آگهی رهن و اجاره به ثبت رسیده است. میانگین بازدید هر بازدید برای هر آگهی فروش 386 و میانگین بازگشت بازدید برای هر آگهی اجاره 371 است. ارقام منتشر شده در پیوند به بخش املاک و مستغلات می گوید همین. هیچ کسب و کاری نمی تواند در طول روز به این تعداد مشتری برسد، اما همه این ارقام عجیب و غریب به کمک دیوار به واقعیت تبدیل شده و در زندگی روزمره صاحبان املاک به وجود آمده است. حتی کسانی که به صورت خصوصی در خانه خود تبلیغ می کنند می توانند بدون هیچ هزینه ای به مشتریان متعددی دست یابند. چیزی که شاید تا چند سال پیش تصورش نمی شد.

نگاه کلی به ایران

در نهایت باید به این نکته اشاره کنیم که فراتر از تهران، این شهر بسیاری از شهرهای بزرگ را در بر می گرفت. در واقع خانه های شهرهای بزرگ نیز در این سایت تبلیغ می شوند و تعداد قابل توجهی خانه برای خرید، رهن و اجاره وجود دارد. در سال‌های اخیر توجه به مناطق دیگر شده است و دیوار این امکان را به متقاضیان خانه از هر منطقه می‌دهد تا با آن تماس بگیرند و خانه مورد نظر خود را پیدا کنند. این دید جامع از ایران در کنار سایر ویژگی هایی که در این مقاله به آنها اشاره کرده ایم، دیوار را به یکی از بهترین گزینه ها برای یافتن خانه تبدیل کرده است.

[ad_2]

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

مکمل کراتین بدنسازی: راهی برای افزایش قدرت و حجم عضلات
زیباترین ورق های شیروانی: هنر و جلوه یکپارچه در خودروها
بازی انفجار ایرانی: جذابیت و اثرات آن
تعمیرات پرینتر: راه حلی موثر برای مشکلات چاپگرها
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و اندام بدن
سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم: برنده شدن به راحتی
تماس با ما