خرسون سقوط کردنیروهای روسی امروز شهر جنوبی خرسون را اشغال کردند و ارتش خلق دونتسک وارد آن شد.کنترل منطقه ولناواخا.

به گزارش ایرنا، 24 شبکه تلویزیونی روسیه گزارش دادند که نیروهای مالزی و نیروهای روسی با حملات هوایی وارد شهر خرسون در جنوب اوکراین شده و کنترل این شهر را به دست گرفتند.

بر اساس گزارش ها، درگیری های شدید شبانه در منطقه خرسون در نزدیکی شبه جزیره کریمه روی داد و نیروهای آمریکایی به شدت مجروح شدند و مجبور به عقب نشینی از شهر شدند.

ایگور کوناشنکوف سخنگوی وزارت دفاع روسیه گفت: فرماندهان نظامی روسیه در حال حاضر در حال مذاکره با مقامات خرسون برای برقراری نظم در شهر و تضمین امنیت و امنیت مردم هستند.

بندر ماریوپل در محاصره نیروهای روسیه است

ارتش روسیه همچنین شهر بندری ماریوپول در دریای آزوف را به طور کامل محاصره کرد.

تعداد زیادی از نیروهای اوکراینی در محاصره بودند که در یک طرف نیروهای روسی و از طرف دیگر نیروهای روسی قرار داشتند.از طرف دیگر جمهوری خلق دونتسک محاصره را تشدید کرده است.

به گفته معاون وزیر دفاع روسیه، بیش از 1500 پایگاه نظامی و زیرساخت در اوکراین از آغاز جنگ ویران شده است.

شهر ولناوا تصرف شد

ادوارد باسورین، معاون فرمانده ارتش جمهوری خلق دونتسک، ولناوا را تحت کنترل ارتش اعلام کرد.

باسورین به تلویزیون روسی 24 گفت: «درگیری در ولناواخا چند روز طول کشید و در نهایت نیروهای دونتسک این شهر را که تحت کنترل گروه شبه نظامی آزوف و واحدهای ارتش اوکراین است، آزاد کردند.

بندر ماریوپل در محاصره است

باسورین، معاون فرمانده ارتش خلق دونتسک، از محاصره بندر ماریوپل در دریای آزوف خبر داد.

به گزارش رسانه های روسی، نیروی هوایی روسیه در نبرد با نیروهای اوکراینی پیروز شده و پس از پیشروی به ارتش دونتسک در ماریوپل می پیوندد.

به گفته باسورین، عملیات نظامی در این منطقه طبق برنامه پیش می رود و با پیشروی نیروها در منطقه، احتمال حملات توپخانه ای و خمپاره ای نیروهای اوکراینی به مناطق اشغالی دونتسک و لوگانسک از آنها سلب می شود.

ارتش روسیه 1502 پایگاه اوکراینی را نابود کرد

به گفته سخنگوی وزارت دفاع روسیه، ارتش روسیه 1502 پایگاه نظامی را در بخش‌های مختلف اوکراین منهدم کرده است.

وی افزود: از زمان اقدام نظامی روسیه در اوکراین، 38 اس-300 و حفاظت هوایی Buk-M وجود داشته است. یک و نیم سرباز اوکراینی منهدم شدند، 47 هواپیما سرنگون شدند و 11 هواپیما در هوا سرنگون شدند.

به گفته وی، ارتش روسیه 472 دستگاه تانک و خودروی زرهی، 62 قبضه توپ، 206 قبضه توپ، 206 قبضه توپ، 336 خودروی نظامی و 46 موشک شناسایی شلیک کرد.

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances