داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی جدید برای درمان omicron تایید شده اند

[ad_1]

سازمان غذا و داروی ایالات متحده اورژانس bebtelovimab را تایید کرده است، یک ایمنی مونوکلونال جدید که خطر بستری شدن در بیمارستان و مرگ ناشی از Quid 19 را کاهش می دهد.

تایید FDA پس از آن صادر شد که آژانس در چند هفته گذشته چندین سرکوب کننده ایمنی تایید شده را متوقف کرد، زیرا تحقیقات نشان داده است که آنها در برابر سویه SARS-CoV-2 Omicron موثر هستند، آنها ناکارآمد هستند.

AbCellera، یک شرکت بیوتکنولوژی، bebtelovimab را با همکاری E-Lily Pharmaceuticals و این شرکت توسعه داده است. تیم تحقیقاتی که نوآوری اخیر را توسعه داده است، اولین درمان آنتی بادی مونوکلونال برای کووید 19 به نام bamlanvimab را توسعه داده است که در اواخر سال 2020 تایید شد.

کارل هانسن، مدیر اجرایی Water TB گفت: توسعه یک درمان جدید مونوکلونال در اوایل سال 2021، قبل از ظهور شاخه خطرناک SARS-CoV-2 آغاز شد.

محققانی که برای جلوگیری از سویه‌های کروناویروس کار می‌کنند، بر ایجاد ایمنی منطقه‌ای خاص در برابر پروتئین SARS-CoV-2 که زمانی تصور می‌شد جهش یافته است، تمرکز کرده‌اند.

هانسن توضیح می‌دهد: «ما تمرکز خود را به کشف نسل بعدی ایمونوتراپی معطوف کرده‌ایم و این بار روی به حداکثر رساندن کارایی و دامنه بی‌طرفی تمرکز کرده‌ایم». در نتیجه این تلاش، ما توانستیم bebtelovimab را توسعه دهیم که تمام سویه های شناخته شده ویروس کرونا را خنثی می کند و قوی ترین ایمنی ایجاد شده در برابر زیرواحد Omicron به نام BA.2 است.

البته محدودیت هایی برای استفاده اورژانسی از این دارو وجود دارد. این دارو فقط برای افراد بالای 12 سال که در مراحل اولیه کووید 19 هستند و علائم خفیف این بیماری را دارند تجویز می شود.

این دارو برای استفاده در بیماران بستری در بیمارستان به دلیل کووید 19 توصیه نمی شود. Bebtelovimab همچنین فقط برای بیمارانی تجویز می شود که سایر درمان های تایید شده Covid 19 برای آنها در دسترس یا مناسب نیست.

[ad_2]

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان