داشتن ریپورتاژ تحریک آمیز فقط تحت این شرایط کار می کند

اول فرق بک لینک و ریپورتاژ را با هم بررسی میکنیم. در مرحله آخر هم، اطلاعاتی درباره ی شرکت و آدرس و شماره تلفن و هم چنین لینک مورد نظرتان را قرار دهید. استفاده از کلمات باید به این صورت باشد: از هر ۱۰ لینکی که میگذارید، ۷ تا از آن ها باید مانند نوشته بالا باشد، ۲ تا از آن ها باید مربوط به کلمه مترادف شما باشد، ۱ عدد از محتوا ها هم باید از کلمه کلیدی های اصلی شما باشد. یکی لینک سایت شما باشد که به روش بالا انجام شود. در اصل میتوان گفت هر ریپورتاژی که یک سایت برای شما انجام میدهد، یک بک لینک برای سایت شما محسوب میشود. لینک دوم ترجیحا باید لینک یک سایت دیگر باشد. البته قبل از آن باید بلد باشید تا سایت خودتان را به صورت کامل سئو کنید. دامین اتوریتی نیز معیار رتبه بندی وب سایت ها بر اساس اعتبار و قدرت آن ها از صفر تا صد است.

نزدیک تر بودن این عدد به صفر نشان میدهد که احتمال این که این وب سایت اسپم باشد کم تر است و در نتیجه هزینه بیشتری خواهد داشت. نحوه نوشتن : نوشته شما نباید تبلیغ بودن آن را مشخصا نشان دهد. روش دوم: یک یا چند سایت را مدنظر قرار بدهید و به صورت مدتی با آن ها صحبت کنید تا ماهانه یک مبلغی برای آن ها واریز کنید. اگر شما از لحاظ مالی مشکل ندارید بهتر است تا به صورت ریپورتاژ تبلیغات بدهید. اما اینکه کدام یک از این روش ها منطقی تر است؟ ریپورتاژ آگهی بهشدت بر میزان دیده شدن یا آگاهی از برند (Awareness) مؤثر است؛ اما نکتهی مهم اینجاست که شما باید در کانالهای توزیع خود تحلیل و شناخت دقیقی داشته باشید، چراکه شما باید ریپورتاژ را برای مخاطبان هدف خود منتشر کنید. مردم نسبت به تبلیغ گارد دارند، پس بهتر است محتوایتان را بهصورت اطلاعرسانی یا آموزشی نگارش کنید بهاینترتیب تأثیر بیشتری بر مخاطب هدف خودخواهید داشت. یعنی علاوه بر اهداف تبلیغاتی و بازاریابی، این روش تأثیر بالایی برای سئوی سایت شما دارد و دلیل این تأثیر گرفتن بک لینک با کلمات کلیدی هدف (انکور تکست) از سایت منتشرکنندهی ریپورتاژ آگهی است. درج این نوع تبلیغات تنها در سایتهای با رنک خوب نیز برای سئوی سایت شما مناسب نیست چراکه شک گوگل را برخواهد انگیخت.

علاوه بر آن سایت هایی که ریپورتاژ میدهند قیمت مناسب تری نسبت به تبلیغات معمولی دارند. جذب مخاطب در رپورتاژ بهتر از بک لینک است و دلیل آن استفاده از عکس و توضیحات بیشتردر رپورتاژ است. اما ریپورتاژ روشی موثر و مقرون به صرفه برای تبلیغات است که به شما کمک خواهد کرد که بتوانید نتیجه خوبی بگیرید و مخاطبان زیادی جذب نمایید. این امر باعث میشود بازدیدکنندگان متعدد و مخاطبان بسیاری را از سایت خبری جذب کرده و موجب توجه موتور های جستجو به سایت شود.در واقع ریپورتاژ از مهمترین و بهترین بک لینک هایی است که هر سایتی می تواند داشته باشد. اولین دلیل این نکته است که رپورتاژ برای همیشه در آن سایت باقی می ماند و مانند تبلیغات مستقیم نیست که بعد از مدتی تعویض شود. بک لینک فالو را که باید برون سپاری کنید تا باقی سایت ها برای شما انجام بدهند، اما بک لینک نوفالو باید توسط خودتان یا فردی متخصص انجام شود. در ابتدا باید ویژگیهای مثبت محصول یا خدمت را بیان کنید و از جملات و کلمات اغواکننده استفاده کنید، اما صداقت را نیز در نظر بگیرید.

رپورتاژ خود را در سایت های مرتبط با کسب و کار خود منتشر کنید و باید دقت کنید که تا حد ممکن سایت آگهی دهنده از نظر موضوعی به سایت شما نزدیک باشد. و این سیکل را ادامه دهید تا به رتبه مورد نظر خود برسید. سیاهی یا سفیدی و خاکستری بودنش بسته به استراتژی سئو در نظر گرفته شده توسط متخصص سئو شماست. شاید تا به امروز این موضوع که یک ریپورتاژ آگهی که در یک سایت پربازدید منتشر می شود، هرگز از آن سایت حذف نمی شود را نمی دانستید، به خصوص اگر محتوای مقاله ای که ارائه داده اید، جذاب و با کیفیت بوده و توانسته باشد نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب نماید، البته همیشه استثنا وجود دارد ولی بیشتر وب سایت ها رپورتاژها را حذف نمی کنند و همین باعث می شود تا کاربران بیشتری با برند و محصولات شما آشنا شوند و در مدت زمان کوتاهی می توانید اعتبار قابل قبولی برای خود کسب کنید.

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

مکمل کراتین بدنسازی: راهی برای افزایش قدرت و حجم عضلات
زیباترین ورق های شیروانی: هنر و جلوه یکپارچه در خودروها
بازی انفجار ایرانی: جذابیت و اثرات آن
تعمیرات پرینتر: راه حلی موثر برای مشکلات چاپگرها
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و اندام بدن
سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم: برنده شدن به راحتی
تماس با ما