در جای جای وزارت اسرائیل جنجال گسترده ای وجود دارد

[ad_1]

منابع صهیونیستی از سقوط سایت این رژیم خبر دادند.

به گزارش فارس، شبکه خبری المیادین به نقل از این رسانه ها، تمامی سایت های وزارتخانه های دولتی رژیم صهیونیستی هک شد و وزرای این رژیم نتوانستند سایت های دولتی را باز کنند.

رسانه ها همچنین گفتند که علت ناآرامی ها هنوز مشخص نیست.

در همین راستا چندی پیش شرکت فناوری «سایبریزن» مدعی شد که ایران با کمک نمایندگان خود ده ها موسسه مرتبط با رژیم صهیونیستی را هک کرده است. این گزارش بینشی از عمق نفوذ ایران و نمایندگان آن در سال گذشته ارائه می دهد.

به گزارش سایبریزن، قصد ایران از انجام این حملات تلاش برای جاسوسی، به دست آوردن اطلاعات حساس و ایجاد هرج و مرج در سرزمین های اشغالی فلسطین و نهادهای رژیم اسرائیل بوده است.

به گزارش سایبریزن، این گروه برای اولین بار در اکتبر 2021 با هدف ضربه زدن به شرکت های اسرائیلی از طریق افشای اطلاعات حساس شناسایی شد و ادعا کرد که آسا موسی متعلق به گروه ایرانی است.

مقامات فعلی و سابق رژیم صهیونیستی مدعی هستند که نوآوری اصلی گروه ماس این است که فعالیت‌های آن کمتر بر استفاده از تکنیک‌های بدیع است و بیشتر بر تحقیقات عمیق برای یافتن بخش‌های آسیب‌پذیر رژیم اسرائیل تمرکز دارد.

به گزارش جروزالم پست، گروه نیشکر طیف گسترده ای از اهداف صنعتی، از انرژی گرفته تا گردشگری و سفر را دنبال می کند. به گزارش سایبریزین، هدف گروه آسا موسی در راستای تبلیغات سایبری ایران، حمله به نهادهای دولتی و نظامیان دشمنان جغرافیایی کشور است.

پیش از این، گروهی از هکرهای نیشکر فایل هایی را منتشر کرده بودند که جزئیات صدها نفر از اعضای ارتش رژیم و عکس های شخصی بنی گانتز وزیر جنگ رژیم را در دارک نت و تلگرام منتشر کرده بودند. این اولین باری نیست که بنی گانتز هک می شود. سرویس امنیت داخلی اسرائیل (شباک) نیز ماه گذشته اعلام کرد که بدنه موقت وزیر جنگ اسرائیل بانی گانتز اطلاعاتی را در اختیار هکرها قرار داده است.

[ad_2]

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

مکمل کراتین بدنسازی: راهی برای افزایش قدرت و حجم عضلات
زیباترین ورق های شیروانی: هنر و جلوه یکپارچه در خودروها
بازی انفجار ایرانی: جذابیت و اثرات آن
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و اندام بدن
سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم: برنده شدن به راحتی
خرید عمده تیشرت مردانه: راهی برای تازیانه کردن استایل شما
تماس با ما