دلیل عجیب فرستادن باغبانان کره ای به اردوگاه های کار اجباری!

[ad_1]

روآرو- باغبانان کره ای به دلیل قصور در گلدهی بگونیا به نام کیم جونگ ایل، رهبر عالی کشور، برای مجازات به مرکز کار فرستاده شده اند.

به گزارش فرارو به نقل از دیلی میل، باغبان مجبور شد شش ماه در مرکز کار کار کند. آنها ظاهراً زمان دقیق شکوفایی بغداد توسط کیم جونگ ایل را مشخص نکرده اند و به درستی برنامه ریزی نکرده اند. این درخت قرار است در 16 فوریه برای جشن تولد رهبر سابق کره شکوفا شود.

در آن زمان خیابان های شهرهای کره به طور سنتی با گل تزئین می شد. امروز در کره شمالی روز “ستاره درخشان” نامگذاری شده است.

کیم جونگ ایل از سال 1994 تا زمان مرگش در سال 2011 در سن 69 سالگی بر کره حکومت کرد.

امسال، برخلاف سال گذشته، باغبانان سخت کار کرده اند تا هیزم تهیه کنند تا دما و رطوبت مناسب را در گلخانه ای که کیم جونگ ایل در آن بزرگ شده، فراهم کنند.

کره شمالی

با این حال، مدیر یک مزرعه بگونیا در سامسو، استان ریانگانگ، به دلیل مراقبت نکردن از محصولاتش دستگیر شد. این مرد 50 ساله بود و تنها با نام خانوادگی خود “هان” شناخته می شد و نمی توانست هیزم ثابت تهیه کند تا مطمئن شود گلخانه در زمستان سرد به اندازه کافی گرم است و در نتیجه رشد گیاهانش متوقف شد.

او از مزرعه اش بیرون راند و به شش ماه در اردوگاه محکوم شد که او سعی کرد به مقامات توضیح دهد که مطمئن شدن از شکوفایی گل ها به موقع برای این حادثه دشوار است.

دیلی میل به نقل از فرارو نوشت: «فعالیت های اقتصادی به دلیل تقویت اقدامات اضطراری برای جلوگیری از شیوع تاج گذاری در کره شمالی کاهش یافته است، که منجر به بی توجهی زیادی به گلخانه کیم جونگ ایل شده است».

این منبع افزود: با این حال اکنون مشخص شده است که گل های کیم جونگ ایل باید در زمان وقوع این حادثه رشد کنند. هان چگونه باید آنها را رشد دهد؟ یکی از کشاورزان مردی 40 ساله بود که فقط با نام خانوادگی اش چوی شناخته می شد. او همچنین به دلیل عدم تنظیم “دما” صحیح در گلخانه به سه ماه کار اجباری در کمپ محکوم شد. سایر کارگران گلخانه نیز مجازات شده اند.

کره شمالی

این منبع افزود: هر روز یک گلفروش 40 ساله به کمیته حزب شهر فراخوانده می شود تا در مورد وضعیت گل ها گزارش دهد و گزارش انتقادی بنویسد.

تولد کیم جونگ ایل یکی از مهم ترین تعطیلات کره است و این کشور قصد خود را برای برگزاری آن اعلام نکرده است. با این حال، در سالگرد سال گذشته و دیگر سالگردهای مهم در کره شمالی، اکثر سربازان یک سیستم تسلیحاتی جدید را در میدان اصلی پیونگ یانگ به نمایش گذاشتند تا با نشان دادن همبستگی خود، دشمن را بترسانند. در دسامبر سال گذشته، ده سال پس از مرگ کیم جونگ ایل، کره ای ها مجبور شدند مراسمی را برگزار کنند و 11 روز بدون اجازه خندیدن یا نوشیدن الکل ترک کنند.

کره شمالی

دولت به مردم دستور داده است تا زمانی که کره شمالی از رهبر سابق قدردانی نکند، جشن نگیرند کیم جونگ ایل پس از 17 سال قدرت در یک دیکتاتوری وحشیانه و ظالمانه در 17 دسامبر 2011 در سن 69 سالگی بر اثر حمله قلبی درگذشت.

از زمانی که کیم ایل سونگ این کشور را در سال 1948 تأسیس کرد، سه نسل از خانواده کیم بر کره حکومت کرده اند. – سونگ در سال 1994 درگذشت، پسر ارشدش کیم جونگ ایل به قدرت رسید.

کیم جونگ اون سومین و کوچکترین پسر کیم جونگ ایل است و پس از مرگ پدرش در سال 2011 به قدرت رسید.

[ad_2]

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان