راهنمای خرید گوشی سامسونگروآروقیمت گوشی در سال های اخیر به شدت افزایش یافته و بازار گوشی های دست دوم نیز گسترش یافته است. گلکسی اس 21 اولترا 5 جی، گران ترین گوشی سامسونگ اکنون نزدیک به 30 میلیون تومان قیمت دارد، اما در تبلیغات، مدل دوم را با قیمت 20 میلیون تومان می توان خریداری کرد. گوشی های سری نوت طرفداران خاص خود را دارند و گلکسی نوت 20 را باید آخرین نسخه کره ای این سری دانست. نسخه دست دوم این گوشی پنج میلیون تومان کمتر از مدل جدید 20 میلیون تومان به فروش می رسد. سری M و A در چندین نسخه و ارزان تر از سری S و Note موجود هستند و تقریباً با هر بودجه ای می توان مدل های دست دوم آن را خریداری کرد. هر چند کمتر از یک میلیون تومان هستند.

مشاوره خرید گوشی S دست دوم

به گزارش فرارو، گوشی های سری S پرچمداران سامسونگ هستند. در حال حاضر، گلکسی S21 و انواع آن جدیدترین در این سری هستند و فروشندگان ممکن است 30 میلیون دلار برای Galaxy S21 Ultra 5G جدید با 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی از شما دریافت کنند. همین گوشی در آگهی های مربوط به گوشی های کارکرده با شماره های 20، 21 و 22 میلیون تومان فروخته می شد و فروشنده ای که گلکسی اس 21 را در ازای این شماره فروخت، آن را به شکلی جدید معرفی کرد. سامسونگ گلکسی اس 20 در سال 2020 عرضه شد.نسخه 5G و نسخه دوم آن دقیقاً 20 میلیون تومان است و در سایر آگهی ها اعداد کمتری را برای این مدل مشاهده خواهید کرد.

گلکسی S10 پرچمدار سامسونگ در سال 2019 و قبل از S20 است. اکنون پس از گذشت حدود سه سال می توان مدل های دست دوم و نسبتا تمیز گلکسی اس 10 را با قیمتی کمتر از 10 میلیون تومان خریداری کرد. مردم محله پاسداران تهران برای این گوشی 9 میلیون تومان و بقیه محله نیروی هوایی 10 میلیون تومان واقعی برای S10 + دریافت می کنند. البته، بازاریابی مدل دست دوم همیشه می تواند چهره ای وسوسه انگیز را به شما ارائه دهد. مانند آگهی مربوط به گلکسی اس 10 کارکرده که دو میلیون و 500 هزار تومان قیمت دارد که با بازکردن آگهی متوجه می شوید که گوشی مورد نظر با مشکلاتی مانند خرابی ال سی دی مواجه شده است. گلکسی اس 9 حدود شش تا هفت میلیون تومان و با ارقام کمتر تبلیغ می شود. همچنین یک گلکسی اس 8 کارکرده که پنج سال پیش معرفی شد، می تواند کمتر از چهار میلیون تومان ارزش داشته باشد.

موبایل سری اس سامسونگ

مدل

قیمت

گلکسی اس 21

20 تا 22 میلیون تومان

گلکسی اس 20

حداکثر 20 میلیون تومان

گلکسی اس 10

حداکثر 10 میلیون تومان

Galaxy S10 (با LCD شکسته)

دو میلیون و 500 هزار

گلکسی اس 9

شش تا هفت میلیون

گلکسی اس 8

حداکثر چهار میلیون تومان

راهنمای خرید گوشی مورد استفاده سری Note

گوشی های اچ پی طرفداران خاص خود را دارند. کسانی که حاضرند برای آخرین نسخه این سری یعنی گلکسی نوت 20 نزدیک به 20 میلیون تومان بپردازند. این گوشی تقریباً از دو سال پیش در بازار جهانی ظاهر شد و اکنون مدل کارکرده آن را می توان از خرده فروشی ها خریداری کرد. 15 میلیون تومان. البته برای این مدل مورد نظر شما تبلیغاتی وجود دارد که فروشنده عدد بالاتری برای آن تعیین می کند. گلکسی نوت 10 در تبلیغات حدود 10 میلیون تومان قیمت دارد اما می تواند سامسونگ گلکسی نوت 10 لایت کارکرده را به ترتیب 7 میلیون و 500 هزار تومان با حافظه داخلی 128 و 8 گیگابایت خریداری کند. بسیاری از فروشندگان گلکسی نوت 9 رقم شش تا هفت میلیون تومان را برای فروش در نظر می گیرند و قیمت گلکسی نوت 8 در تبلیغات حدود چهار تا شش میلیون تومان است. به عنوان مثال فردی که این گوشی را با تمام لوازم جانبی آن به فروش رسانده است، شش میلیون تومان استفاده کرده و ادعا کرده که گوشی بی عیب و نقص است. عده ای هم ارقام فروش را چهار میلیون تومان نوشتند و به شکستن چند دکمه گوشی اشاره کردند.

از گوشی های سری نوت سامسونگ استفاده کنید

مدل

قیمت

گلکسی نوت 20

حدود 15 میلیون تن

گلکسی نوت 10

حدود 10 میلیون تن

گلکسی نوت 9

شش تا هفت میلیون تومان

گلکسی نوت 8

چهار تا شش میلیون

راهنمای خرید گوشی های دست دوم A و M

سری A و سری M سامسونگ ارزان ترین مدل های این برند هستند. قیمت این گوشی های جدید از حدود دو میلیون تومان شروع می شود و برای گلکسی A52s 5G ترجیحی تا حدود 12 میلیون تومان است، اما قیمت این دو مدل چقدر است؟ گلکسی A12 با قیمتی حدود چهار میلیون تومان در سال گذشته همواره در بین مدل ها دیده می شود پرفروش ترین سامسونگ. برخی از افراد حاضرند گلکسی A12 دست دوم را به نصف این قیمت بفروشند و ادعا می کنند که گوشی سالم است. تبلیغات زیادی برای این گوشی وجود دارد که قیمتی در حدود سه میلیون و 500 هزار تومان دارد. گلکسی A32 یکی دیگر از واسطه های محبوب سامسونگ است و مدل جدید آن می تواند تا 7 میلیون دستگاه قیمت داشته باشد. در سایت دیوار فروشندگان زیادی گوشی سامسونگ گلکسی A32 را با قیمتی در حدود پنج تا شش میلیون تومان تبلیغ می کنند. گلکسی A11 دو تا سه میلیون تومان قیمت خواهد داشت.

A50 کارکرده که با عنوان جدید تبلیغ می شود بین چهار تا پنج میلیون تومان قیمت دارد، آخرین گلکسی A70 کارکرده هفت میلیون تومان قیمت دارد و برخی حاضرند آن را در تعداد کمتری بفروشند. گلکسی M32 جدید یکی از پرطرفدارترین گوشی های سری M نزدیک به پنج میلیون تومان قیمت دارد و مدل به کار رفته در این گوشی بین سه تا چهار میلیون و 500 هزار تومان در سایت دیوار تبلیغ شده است. برای گلکسی M12 کارکرده تقریباً همین مقدار را می گیرند و M10 کارکرده که تقریباً سه سال پیش عرضه شد، اکنون بین دو تا دو میلیون و 500 هزار تومان قیمت دارد. با بودجه کمتر از یک میلیون تومان، پرکاربردترین مدل را می توان بین گوشی های سری A و M در تبلیغات مشاهده کرد که در قسمت توضیحات، مواردی مانند لکه بر روی بدنه گوشی و صفحه نمایش ال سی دی به چشم می خورد. ذکر شده است.

از گوشی های سری A و M سامسونگ استفاده کنید

مدل

قیمت

گلکسی A12

دو تا سه میلیون 500 هزار

گلکسی A32

پنج تا شش میلیون تومان

گلکسی A11

دو تا سه میلیون

گلکسی A50

چهار تا پنج میلیون

گلکسی A70

پنج تا هفت میلیون تومان

گلکسی M32

سه تا چهار میلیون 500 هزار

گلکسی M12

سه تا چهار میلیون 500 هزار

گلکسی M10

دو تا دو میلیون و 500 هزار تومان

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances