راهنمای Soft Starter برتر!

بنابراین، ولتاژ خروجی AC توسط اینورتر کنترل نمی شود، بلکه بیشتر توسط بزرگی ولتاژ ورودی DC اینورتر کنترل می شود. با یک منوی سبک کشویی ساده، می‌توانید از بین بیش از 40 برنامه نرم‌افزاری که بیشتر با نیازهای شما مطابقت دارند، انتخاب کنید (یا به سادگی یک کلاس برنامه را انتخاب کنید)، ولتاژ و اندازه موتور خود را انتخاب کنید، سپس به چند سؤال ساده مانند پاسخ دهید. "شروع های پیش بینی شده در هر ساعت" (شما می توانید یک عدد محافظه کارانه و یک عدد آزاد را امتحان کنید تا ببینید چگونه بر عرضه محصول تاثیر می گذارد). "دمای محیط"؛ "ارتفاع" و غیره، و انتخابگر پیشنهاداتی را برای شروع نرم افزاری مناسب ارائه می دهد. 6. زمان راه اندازی زمانی رخ می دهد که سافت استارتر بار را شروع می کند. با در نظر گرفتن همه این مسائل، ما یک انتخابگر ایجاد کرده‌ایم که فرآیند انتخاب را ساده‌تر و بسیار جامع‌تر می‌کند و اطمینان را در انتخاب یک شروع کننده نرم برای برنامه شما فراهم می‌کند. این فرآیند کموتاسیون به عنوان جابجایی نیرو شناخته می شود در حالی که اینورترهای مبتنی بر این فرآیند به عنوان اینورترهای جابجایی نیرو شناخته می شوند.

فرآیند انتخاب با نوع درخواست شروع می شود که در یکی از سه دسته یا کلاس قرار می گیرد. کلاس 10، کلاس 20، یا کلاس 30. این کلاس ها بر اساس مقدار جریان مورد نیاز در طول فرآیندهای راه اندازی و توقف، که معمولاً سخت ترین زمان استفاده برای موتور هستند، متمایز می شوند. و دمای فعلی موتور سافت استارترهای سری TMC7 توشیبا گزینه ای اقتصادی برای راه اندازی و توقف موتورهای الکتریکی هستند. کاربردهای زیادی برای استارت های نرم وجود دارد، از راه اندازی موتور AC یا تنظیم تاسیسات کارخانه آب. با بازگشت به استارترهای نرم، اینها بهترین استفاده را در موتورهای AC زمانی که خارج از شبکه زندگی می کنید و از برق اصلی دور هستید استفاده می شوند.

Industrial Electrical Equipment

بسیاری از شرکت‌های تعمیر لوازم الکترونیکی شروع کننده‌های نرم افزاری شما را انتخاب می‌کنند، اما همه آن‌ها تکنسین‌های بسیار ماهر و آموزش‌دیده در کارخانه ندارند که با اکثر برندهای اصلی اکثر لوازم الکترونیکی صنعتی، از جمله استارت‌های نرم، آشنا هستند. موتورهای کم بار که نیازی به شتاب گرفتن خیلی سریع ندارند و نیازی به استارت و یا توقف بیش از حد در یک ساعت ندارند معمولاً در دسته کلاس 10 قرار می گیرند. خطر کمتر افزایش برق – هنگامی که دستگاه راه اندازی می شود، یک نوسان برق وجود دارد که می تواند مدار را بیش از حد بارگذاری کند. سوژه های نزدیک عمق میدان باریک تری خواهند داشت، در حالی که سوژه های دور می توانند عمق میدان تقریبا بی نهایت داشته باشند.

415 وات سپس ایده ای در مورد اینورتر خارج از شبکه خواهید داشت که باید آن را آزمایش کنید. اینورتر با مهندسی شده می تواند 5600 وات برق متناوب تولید کند و همچنین می تواند برق DC را از یک سیستم خورشیدی خارج از شبکه 6000 واتی، خطوط شهری سنتی یا ژنراتورهای قابل حمل تامین کند. آنها همچنین می توانند به دلیل کاهش هجوم اولیه جریان، از بروز آسیب های الکتریکی جلوگیری کنند. شما به خدمات تعمیر سافت استارتر از متخصصین نیاز دارید – افرادی که می دانند چگونه مشکلات را تشخیص دهند و از بروز مجدد آنها جلوگیری کنند.

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاه