رنگنیک: رونالدو 70000 را بلند کرد – ورزش سه

[ad_1]

کد خبر: 1815069 |
21 مارس 1400 ساعت 23:53 |
10,436 بازدید |

0
اظهار نظر

این بهترین نمایش ماست

رالف فرن فران، سرمربی منچستریونایتد مدعی شده است که این بهترین عملکرد یونایتد از زمان هدایت این تیم است.

به گزارش “وازه”، مدافع شیاطین سرخ در شبی که مقابل تاتنهام 2 شکست خورد، در نهایت بر اساس مهارت کریستیانو رونالدو و هت تریک در بازی مقابل اسپرز، 2-3 پیروز شد. همانطور که انتظار می رفت، رالف رنگنیک به تمجید از بازیکنان پرداخت و مدعی شد که رونالدو با حمایت این تیم توانسته بود در این مسابقه نورافشانی کند.

رالف رنگنیک گفت: “امروز واکنش بازیکنان یونایتد را بعد از نیمه دوم بد در ورزشگاه اتحاد مقابل منچسترسیتی دیدیم. تیم ما شایسته پیروزی در این بازی است و حتی اگر اشتباه کنیم، می توانیم ادامه دهیم.” به بازی برگردید.

این نتیجه واقعا برای ما ارزشمند است. با توجه به کیفیت تیم حریف که بسیار خوب است، امشب ممکن است بهترین عملکرد خود را در مدت حضورم در نیمکت نشینان نشان دهیم. می دانستیم که باید این بازی را ببریم، زیرا این سه امتیاز در مسابقه بعدی به ما کمک می کند.

این بهترین عملکرد کریستیانو رونالدو از زمانی است که من هدایت منچستریونایتد را بر عهده گرفتم. او نه تنها با سه گلی که به ثمر رساند، بلکه با عملکردش در زمین و جاه طلبی اش برای تیم، یک بار دیگر نشان داد که برای ما بازیکن کلیدی است. رونالدو بازیکنی است که می تواند تا 70 هزار هوادار را بالا ببرد اما این کار در قالب انتقال انجام می شود و او فقط با ترکیب تیمی می تواند این کار را انجام دهد.

رونالدو امشب سخت بازی کرد. او هنوز بخشی از کل تیم بود زمانی که ما باید دفاع می کردیم. این عملکرد عالی رونالدو و سایر اعضای تیم است. رونالدو تمرینات خوبی را نشان داد و روز پنجشنبه آماده بود، بنابراین تصمیم گرفتم او را در ترکیب اصلی قرار دهم. انتظار داشتم رونالدو در بازی امشب گل بزند اما از او انتظار گلزنی نداشتم. بدیهی است که من قبل از تمرین روز جمعه با او صحبت کردم و کریستیانو گفت که مشکل همسترینگ او حل شده است و او می تواند بازی کند.

[ad_2]

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

مکمل کراتین بدنسازی: راهی برای افزایش قدرت و حجم عضلات
زیباترین ورق های شیروانی: هنر و جلوه یکپارچه در خودروها
بازی انفجار ایرانی: جذابیت و اثرات آن
تعمیرات پرینتر: راه حلی موثر برای مشکلات چاپگرها
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و اندام بدن
سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم: برنده شدن به راحتی
تماس با ما