روبینیو می خواهد؛ درخواست استرداد ستاره برزیلی :: ورزش سه


کد خبر: 1811101 |
28 بهمن 1400 ساعت 17:05 |
3,138 بازدید |

0
اظهار نظر

پس از حبس نهایی؛

روبینیو قرار است پس از محکوم شدن به تجاوز گروهی به زندان بیفتد و یک دادگاه ایتالیایی درخواست بازداشت بین المللی کرده است.

به گزارش “ورزش سه”، ماه گذشته بالاخره حکم نهایی پرونده روبینیو صادر شد و یکی از ستاره های مشهور هزاره جدید فوتبال تقریبا یک دهه از عمر خود را در زندان سپری کرده است. میرر گزارش داد که روبینیو، مهاجم برزیلی سابق منچسترسیتی و رئال مادرید به جرم تجاوز جنسی به 9 سال زندان محکوم شده است.

این بازیکن در سال 2017 محکوم شد، اما از آن زمان تاکنون این پرونده در دادگاه های ایتالیا در جریان است و اکنون درخواست تجدید نظر توسط دادگاه استیناف رم رد شده است. با این حال، در سال‌های اخیر، روبینیو اتهامات مربوط به تجاوز به یک زن 22 ساله آلبانیایی را در سال 2013 در یک کلوپ شبانه میلان رد کرده است.

رد درخواست تجدیدنظر او به این معنی بود که حکم بلافاصله لازم الاجرا شد و دادگاه ایتالیایی درخواست استرداد او را کرد.

البته طبق قانون اساسی برزیل، حکم استرداد این کشور وتو خواهد شد و در عوض از دادگاه می‌خواهد اتباع این کشور را در زندان‌های برزیل محکوم کند.

روبینیو در زمان وقوع این حادثه برای میلان بازی کرد و در تابستان 2010 به منچسترسیتی پیوست. او دو سال پیش از مادرید به سیتی پیوست و سه سال از دوران حرفه ای خود را بین سال های 2005 تا 2008 در سانتیاگو برنابئو گذراند.

روز گذشته وزارت دادگستری ایتالیا از صدور حکم محکومیت روبینیو خبر داد و از پلیس اینترپل خواست تا او را محکوم کند.

به گزارش لارپوبلیکا، دادگاه ایتالیایی دستور استرداد روبینیو و دوستش ریکاردو فالکو را صادر کرده است که هر دو در برزیل هستند.

Jacopo Gnucci، وکیل شاکی گفت: ما متوجه شدیم که دادگاه میلان درخواست استرداد را به دادگاه برزیل ارسال کرده است. برای موکل من فرقی نمی کند که روبینیو دوران محکومیت خود را در ایتالیا می گذراند یا برزیل. این مهم است که عدالت اجرا شود و به قضاوت احترام گذاشته شود.»

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances