رویاهای اقتصادی نخست وزیر جوان دولت اصلی

[ad_1]

حجت عبدالملکی پیش از تصدی مسئولیت در توئیتر به شهرت رسید. او در سال 1399 در توییتی نوشت که با یک میلیون تومان می توان شغل ایجاد کرد. نظرات توسط کاربران شبکه های اجتماعی با این فیلتر مورد توجه قرار می گیرد. این استاد جوان دانشگاه امام صادق در سال 1400 به ریاست دولت بهزیستی رسید.

به گزارش اکو ایران، روزی که داوود دانش جعفری از دولت محمود احمدی نژاد جدا شد، در گفت و گوی هفتگی با شهروند امروز از تولد دوباره جوانان در آن دولت با رویکردی متفاوت به این موضوع خبر داد. جوانانی که فکر می کنند کشور محافظه کار است و انقلاب سیاسی 57 به دلیل همین محافظه کاری نتوانست به انقلاب اقتصادی منجر شود.

جوانانی که اگرچه انقلاب و جنگ را درک نمی کنند، اما به دنبال احیای این روحیه و ادعای شورش اخیر علیه پیری، بهداشت و رها شدن بوده اند.

با توجه به چالش های اقتصادی نیم قرن اخیر ایران، حضور آنها در عرصه اقتصادی مشهود است، هرچند در همه عرصه ها هم درگیر هستند و هم چهره سازی می کنند، اما عرصه اصلی اقتصاد است.

ناگهان حامیان جلیلی به حامیان اصلی تبدیل شدند

در میان این جوانان نوظهور که از تمام تئوری ها برای اثبات نظر خود استفاده کردند، یکی در حوزه اقتصاد بیشترین سروصدا را به راه انداخت. حجت عبدالملکی; به برکت سیمای جمهوری اسلامی در دولت نهم با مرکز مطالعات راهبردی همکاری کرد، سپس در نهادهای دولتی مانند کمیته امداد مشغول به کار شد، کرسی گرفت، نفر پنجاه و ششم شد. البته خود او که سال گذشته در تیم جلیلی حضور داشت، در ابتدا توییتی به رئیسی زد و از او حمایت کرد.

2 مهارت وزیر جوان دولت اصلی

یکی از ویژگی های سیاستمداران جوان جمهوری اسلامی مدرن اعتماد به نفس و فن بیان است. این دو ویژگی، گفتن و گفتن هر کلمه ای را آسان می کند.

عبدالملکی علاوه بر مهارت در هر دو، لهجه واضحی نیز دارد. در مقابل این کارشناس ارشد اقتصادی از اظهار نظر و متهم کردن آنها به بی اطلاعی ابایی نکرد. اگرچه اکثرا می گویند نظرشان اشتباه است، اما همچنان بر آن پافشاری می کنند. اوج این احساس زمانی بود که در بحث انکار دیگری گفت اقتصاد ایران بازتر از چین است.

می توان گفت کشوری با حجم تجارت خارجی کمتر از 70 میلیارد دلار نسبت به کشوری با حجم تجارت خارجی 3000 میلیارد دلار بازتر است. او معتقد است اقتصاد باز رشد و اشتغال را در نظر نمی گیرد.

او گفت که با مشاور رئیس جمهور چین صحبت کرده و از او پرسیده است که آیا چین درها را به روی او باز کرده است، اقتصاد توسعه یافته یا نه؟ وی در ادامه سخنان مستشار را تفسیر کرد که چین در را باز نکرد بلکه به جهان حمله کرد و ایران باید چین را دوست داشته باشد.

وی با مقامات ارشد کشور گفت و گو کرد و مدعی شد که ایران با ابتکار عمل می تواند به قدرت اول جهان تبدیل شود و از ظرفیت های کشاورزی، اقتصاد دانش، تجارت و جمعیت برای دو برابر شدن استفاده شود.

وزرایی که به حرف دیگران گوش نمی دهند

در رسانه ها تبلیغ می کند که با یک میلیون تومان به شرط آموزش قوی می توان شغل ایجاد کرد.

مهم نیست دیگران چه می گویند، این حرف ها محال است، گوش ها مدیون نیستند و عمیقاً این حرف ها را باور می کنند. او متقاعد شده بود که با انقلاب اقتصادی 1400، همه پرسی 13 فروردین خواهد آمد و او این فرصت را خواهد داشت که ایده خود را در وزارت کار که به وزارت خلق تغییر نام داد، پیاده کند.

او در هشت سال گذشته نقش اپوزیسیون را بازی کرده و تلاش کرده است که نشان دهد نگاه به خارج از کشور چاره نیست و اگر کلید روحانی کارساز نیست به دلیل همین ضعف است. او گفت که او کلید را باز کردن قفل اقتصاد ایران، کلید ساخت لامبورگینی ایران و حذف تقاضا برای کشاورزی در ایران کرد.

در مورد فساد فاش شد

دانشجویان دانشگاه امام صادق(ع) علاوه بر تحول اقتصادی، دو هدف دیگر نیز دارند: حذف عاملان، ایجاد وضعیت خارج از ساختار اداری دولت و مبارزه با فساد.

او قاطعانه از اولی پیروی کرد و با مربیان دیگرش برای حقایق بحث کرد. فساد از زمان پیدایش بارها در رسانه های دولتی افشا شده است. او در مصاحبه ای گفت: «مدیریت یک کیف میلیاردی به عنوان جایزه، مدیری 1200 دلار از بودجه وزارتخانه خرید و معلوم نیست اصلاً استفاده شده است یا نه.» ریشه آنها را خشک می کنیم و دست می بریم. منتقدان او را به عنوان یک بازیگر صدا زدند و او را متهم به قرار گذاشتن اتوبوس و خانواده کردند. در واکنش به انتقادها، وی از تعیین خانواده امتناع کرد و گفت: وقتی با دسترسی فعلی به رسانه ها سروکار داریم، آنها را سردرگم کردند. اطلاعات اشتباه است، باید انتظار داشت که یک دولت قوی به عنوان نقطه ضعف معرفی شود.»

به تازگی عبدالملکی فاش کرده است که در فهرستی که از نهادهای مهم امنیتی کشور دریافت کرده است، بیش از 100 نفر، که اکثراً روزنامه نگاران یا فعالان فضای مجازی هستند، از سوی دولت در سال های اخیر منصوب شده اند، از جمله رهبران بلندپایه اقتصادی و صنعتی. و همچنین اعضای عمومی. و مدیرعامل .. گفت: در وزارت کار حدود 2000 مدیر هم تراز مدیر وجود دارد که پیش بینی می شود 1000 نفر تعویض شوند که تا کنون 350 نفر برکنار یا تعویض شده اند و افراد جدید. بیا داخل» گفت.

فارغ التحصیل دانشگاه امام صادق(ع) این روزها در اتاق کنفرانس رانندگی می کند، به میدان می رود و دستور می دهد و وعده می دهد و افشاگری می کند، اما امروز می گذرد وگرنه این ماده خوب و بد با او چه می کند. گذشته.

[ad_2]

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان