زمان تست با بلوک تیم بایر لورکوزن مشخص شد

[ad_1]

پس از پیوستن اگزمینر به بایرلورکوزن، حالا همه منتظر اولین حضور او در این تیم هستند. تیم سیاه و قرمز ایران اولین بازی خود را مقابل ارمنستان بیلفد برگزار می کند. این خبری است که توسط مجله معتبر کیکر ارائه شده است.

کیکر در گزارشی جالب از آمادگی بالای آزمون برای پیوستن به تیم بایر خبر داد. این مجله برگزیده «تست: لبخند و مراحل پایانی قبل از بازی اول»، روحیه و انگیزه بی امان سردار برای بازگشت به سطل زباله را بررسی می کند. مقاله کیکر این مقاله و گزارش از تمرین امروز مهاجم تیم ملی فوتبال ایران لورکوزن را بخوانید:

سردار آزمون سه هفته پس از پیوستن به لورکوزن تمرینات تیمی را آغاز کرد. اگر همه چیز خوب پیش برود، او با آرمینیا بیله فلد در تیم خواهد بود. از نظر فیزیکی، او هنوز کار کمی برای انجام دادن دارد. از نظر صداقت راه درازی را پیموده است.

زمانی که بازرسان نیم ساعت بعد از همکار وارد زمین تمرین بای آرنا می شوند، لبخند بر لبان پاسداران ایرانی قطع نمی شود. این بازیکن که تابستان گذشته با مبلغ 2.5 2.5 میلیون از زنیت سن پترزبورگ به لورکوزن نقل مکان کرد، در تمرین با یک ضربه توپ روی شانه فرود آمد و به شوخی گفت: “سلام، من برگشتم”.

لذت بازگشت این بازیکن 27 ساله به تمرین و کار با توپ غیرقابل انکار است. جای تعجب نیست، زیرا او از 8 دسامبر بازی نکرده است. او اکنون قرار است به میادین بازگردد که اولین بازی او برای بایر خواهد بود. پس از کووید-19، آسیب های عصبی و وقفه های طولانی مدت تمرین، این بدان معناست که شرایط فوق العاده بازی باید به زودی جبران شود.

اگر همه چیز خوب پیش برود، او شنبه با آرمینیا بیله فلد در تیم خواهد بود. جراردو سیوان درباره تعطیلات آخر هفته و شرایطش می گوید: هنوز مراحلی وجود دارد که آزمون باید طی کند. ببینیم الان وضعیتش خوبه یا نه. اگر چنین است، فقط برای ماموریت های کوتاه خواهد بود (زمان تست برابر با بیله فلد چند دقیقه خواهد بود)

مربی توضیح داد که هنوز نمی تواند آنچه را که از آزمون انتظار دارد بگوید. سیوان گفت: باید به او نگاه کنم، حرکاتش را حس کنم و بعد تصمیم بگیرم که آیا انتظارات ما از او در شرایط فعلی منطقی است یا خیر.

اگرچه آزمون از اواخر ژانویه برای این تیم تمرین می کرد و هفته گذشته به دلیل التهاب لوزه مجبور به توقف دوباره تمریناتش شد، بایر به خوبی او را با تیم ادغام کرد. تنها دو روز پس از ورود به آلمان، او بخشی از تیم مسافرتی لورکوزن بود تا در 6 فوریه در دورتموند بازی کند. از آن زمان با وجود دوران نقاهت، تا حد امکان درگیر این فرآیندها بوده و در اردوهای تیمی حضور داشته است.

سیوان گفت: همه ما در کادر فنی و محیط سخت کار می کنیم تا بازیکنان احساس خوبی داشته باشند، بودن مهم است. از این رو آزمون روز شنبه سعی کرد لبخندی بر لبان مربی خود بنشاند.

تمرین سه

[ad_2]

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

مکمل کراتین بدنسازی: راهی برای افزایش قدرت و حجم عضلات
زیباترین ورق های شیروانی: هنر و جلوه یکپارچه در خودروها
بازی انفجار ایرانی: جذابیت و اثرات آن
مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و اندام بدن
سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم: برنده شدن به راحتی
خرید عمده تیشرت مردانه: راهی برای تازیانه کردن استایل شما
تماس با ما