ستاری: کارگران فکر می کنند اگر سفره هایشان را بگیرند از گرسنگی می میرندمعاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: اشتغال دولت به معنای از بین رفتن ظرفیت کارآفرینی است. جوانان می توانند با دستان خود آینده را بسازند و با توانایی های خود ایده های خود را خلق کنند.

به گزارش ایرنا، سورنا ستاری در مراسم اختتامیه «مسابقه چهار مسیر» به همت بنیاد ملی نخبگان و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: توسعه یک مفهوم فرهنگی است تا یک مفهوم نرم افزاری و سخت افزاری. ; تفاوت کشور ما الان با کشوری که پارسال در زمان ابوریحان و فارابی داشتیم همین فرهنگ است.

وی گفت: آنچه در سال های اخیر به ویژه در سال های اخیر و پس از ظهور نفت در کشور رخ داده است، نابودی فرهنگ کارآفرینی و از بین رفتن نیروی کار کارآفرین است.

ستاری در مورد برنده این مسابقات گفت: تفاوت من که در آستانه 50 سالگی هستم با تو این است که وقت و آینده دارم. شما در دنیا انتخاب هایی دارید و هنوز زمان در پیش دارید. شما این آینده را با دستان خود خواهید ساخت و با توانایی های خود ایده های خود را خلق خواهید کرد.

او گفت: تصمیماتی که در جوانی می گیرید در شکل دادن به آینده شما بسیار مهم است و باید بدانید که بیش از هر چیز دیگری به اعتماد به نفس نیاز دارید.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به اینکه نوآوری بزرگترین هدیه خداوند به انسان است، گفت: نوآوری است که انسان را از حیوان جدا می کند و این خلاقیت انسان است که تفاوت را رقم می زند.

ستاری افزود: اگر بخواهیم تحول اجتماعی ایجاد کنیم هزینه های فیزیکی و مالی زیادی دارد و این هزینه ها باید تغییر کند؛ رقابتی مانند راه نشان جوانان را برای آینده آماده می کند. تیم های منتخب نباید عقب بمانند، باید سیستمی برای پیگیری و دستیابی به فعالیت این جوانان و تعامل آنها با صنعت وجود داشته باشد.

وی ادامه داد: بزرگترین خیانتی که پول نفت در حق ما کرد این است که فرهنگ کارآفرینی را از ما گرفته و به جایی رسیده ایم که این ملت بدون پول نفت نمی تواند زندگی کند. از گرسنگی بمیرند،” او گفت. اگر هر یک از این افراد توانایی و تحصیلات داشته باشند می توانند درآمد کسب کنند.

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در پایان ابراز امیدواری کرد با ایجاد فضای کارآفرینی بین تیم ها، اتفاقات خوبی در بعد فرهنگی رخ دهد.

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances