سخنگوی سپاه: در مقابل ناملایمات کشور را از دست رژیم دیکتاتوری گرفته ایم.سخنگوی ارتش انقلاب گفت: صهیونیست ها با وجود کاریکاتورهای متعدد جرأت نمی کنند اندکی به کشور ما هجوم بیاورند چرا که بعد از دفاع مقدس اقدامات مناسبی برای تقویت کشور با نظم و تاکید بر مقام معظم رهبری انجام شده است. خیر

به گزارش ایسنا، سردار رمضان شریف پیش از ظهر جمعه 22 بهمن و در آستانه راهپیمایی 22 بهمن در جمع مردم ورامین گفت که نام ورامین با نام ورامین مرتبط است. نهضت اسلامی:.

وی دهه فجر را فرصتی برای بازنگری در شرایط پیش از انقلاب و کنونی عنوان کرد و گفت: دشمن سعی می کند از رسانه های قدرتمند و شبکه ای به طور منظم و حرفه ای برای ارائه واقعیات انقلاب اسلامی و نهضت امام استفاده کند. باید باشد.» ارائه افکار عمومی؛ چون می دانست 50 میلیون از جمعیت 80 میلیونی کشور شرایط دفاع مقدس و مبارزات انقلابی را درک نکرده و در آن زمان حضور ندارند.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به عدم تبیین شدید وضعیت اسلام و دشمنی نظام افزود: انجام شد، نتایج خوبی گرفت.

وی با بیان اینکه «دشمن در تلاش است تا موفقیت نظام اسلامی را نادیده بگیرد و سنگر مردمی ایجاد کند»، گفت: رژیم وابسته و معروف پهلوی آرزو دارد و بی امان بدون اشاره به شرم، چهره مردم را به پهلوی بفروشد. بنابراین. نظام پس از انقلاب می تواند مشکلات مردم را حل کند. «نه، همه کار کشور ما در زمان پهلوی دست مستشاران خارجی بود.

سردار شریف ایران را در آن زمان دارای ثروت هنگفتی به نام طاغوت توصیف کرد و تاکید کرد: طبق رژیم طاغوت، ۷۰ درصد جمعیت آن زمان کشور در روستاها بودند در حالی که بیشتر امکانات مخفی بود. گاز، بهداشت، برق، آب به آب آشامیدنی دسترسی ندارند، در حالی که 70 درصد جمعیت کشور بی سواد هستند و ادعای ورود به دروازه های تمدن را دارند.

ایشان کارنامه نظام اسلامی را در هیچ حوزه ای قابل مقایسه با دیکتاتوری و حتی حکومت ندانستند، چند روز پیش جمعی از متفکران آمریکایی اذعان کردند که اینجا و 90 درصد مردم ایران باسواد و آگاه هستند. خانه دور از نعمت گاز و به گواه این مطلب است.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در حال حاضر با وجود درگیری‌ها، نتیجه آن موفقیت کشور در همه عرصه‌ها است که اقتدار نظامی و پایداری کشور را می‌توان دریافت دستورات و برجسته کردن غلاف‌ها را به حداکثر رساند. اقداماتی برای تقویت کشور به حدی است که امروز صهیونیست ها جرات تسلیم شدن را ندارند و خوب می دانند که بعد از یک اشتباه این اتفاق برای آنها می افتد.

وی افزود: دشمن به دنبال پرسش های گذشته انقلاب اسلامی است، می خواهند شرایط کنونی را بحرانی کنند و در نتیجه ناکارآمدی نظام امید را از کشور سلب کنند، اما به فضل الهی امروز تقویت شده ایم. راه انقلاب دوم، مشکل معیشت و بیکاری را حل خواهیم کرد.

فرمانده ارتش با اشاره به شکست آمریکا و رژیم صهیونیستی توسط انقلاب اسلامی و جبهه متحد، گفت: امروز خبری از کودتا علیه صدام و رژیم بعث داعش نیست. و القاعده.» اگر آمریکایی ها در میدان پیروز شوند و ما ببازیم مشکل داریم، اما نظام اسلامی رو به رشد و قدرتمند بر همه مشکلات فائق خواهد آمد.

وی با انتقاد از ارتباط امنیتی برخی شیخ نشین ها با رژیم صهیونیستی به عنوان دشمن شماره یک مسلمانان، گفت: این افراد بدانند که وقتی آمریکایی ها از رودخانه زندگی خود عبور کنند، آنها را مانند قذافی بیرون خواهند انداخت.

شریف خاطرنشان می کند: اگر ایران قوی نباشد و امیدی نباشد، آمریکا اصلاً نیازی به تمرکز روی ایران ندارد، هدف از این روزها، تلاش ها، برخوردها و تروریسم چیست؟ اینکه مردم مهمترین سرمایه های نظام هستند و باید با یک برنامه منطقی و مدیریت جهادی رضایت مردم و مقام معظم رهبری را جلب کنیم.

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاه