سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس: رفع حصر موضوع اصلی کشور نیست.

[ad_1]

سخنگوی کمیسیون فرهنگ مجلس گفت: همه امکانات در اختیار سران فتنه است، طوری زندگی می کنند که انگار واقعاً جرمی مرتکب نشده اند.

به گزارش فارس؛ حجت الاسلام مجید نصیرایی سخنگوی کمیته فرهنگی شورای اسلامی در واکنش به برخی اظهارات اصلاح طلبان و استفاده از دو واژه سج ظالم و حصر غیرقانونی در توصیف حصر سرکرده فتنه گفت: عده ای ریخته شدند. و دشمن جرات نکرد.

سران فتنه با رفتارهای رذیلانه خود در همه این کاستی ها شریک هستند

وی افزود: بلافاصله پس از قیام 1367، مردم آمریکا و عوامل آن به این نتیجه رسیدند که با مجازات فلج به قول خودشان واقعاً زندگی و معیشت مردم را سرکوب کردند تا مردم را علیه نظام برگردانند و تبدیل شدند. عاملی که از سال 88 بر کشور فشار وارد می کند.

به گفته این نماینده مجلس، اگر امروز مشکلات جدی در زندگی بسیاری از مردم وجود دارد، بخشی از مشکلات اقتصادی مردم و جوانان به این نوع تحریم ها مربوط می شود. سران فتنه با رفتارهای رذیلانه خود در همه این کاستی ها شریک هستند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: از رسانه ها گلایه دارم هر چقدر هم که متفاوت باشد، رسانه ها حقیقت را بگویند کجای دنیا کودتاچیان و اخلالگران نظم عمومی از این طریق هستند؟

نصیرایی گفت: در سایر نقاط جهان فتنه گران به شدت مجازات شده اند و در هیچ جای دنیا تندروها هدف قرار نگرفته اند.

این نماینده مجلس ادامه داد: امروز همه جا در اختیار سران فتنه است، طوری زندگی می کنند که انگار واقعا مرتکب چنین جنایتی نیستند.

در هیچ کجای جهان، آشوبگران مانند رهبران افراطی هدف قرار نگرفته اند.

گفت: به نظر من در این کار ایراداتی وجود دارد و اگر در کوچه یکی قانع کند چه مجازاتی دارد؟ چرا رهبران شورش سال هاست که حل نشده اند؟

وی گفت: این به دیگران چراغ سبز نشان می دهد و هر کاری می خواهند بکنند و با دشمنان مردم بنشینند و به آنها اطلاعات بدهند و فضایی برای جفا و فشار به مردم فراهم کنند. مالک.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: از مهرماه و اصحاب رسانه گلایه دارم که چرا به ماموریت خود عمل نمی کنند؟ رسانه ها باید بگویند که با کسانی که نظم مردم را می شکنند در کشورهایی که خواستار آن هستند رفتار می شود.آزادی و حقوق بشر.

وی خاطرنشان کرد: در کشور ما افرادی هستند که هر کاری می‌خواهند انجام می‌دهند، فشار اقتصادی ایجاد می‌کنند، مردم را فقیر می‌کنند و کسی به آنها نمی‌گوید چرا این کار را می‌کنید؟

نصیرایی در پاسخ به این سوال که چرا پوپولیست های غربی تلاش می کنند سران قهرمانان فتنه را نماد «مقاومت» بسازند، گفت: پوپولیسم غربی همواره در سایه منافع آنها و همه منافع آنها پوشیده شده است.

وی افزود: این رفتار این جریان در سال های بعد از انقلاب است، با شک و تردید سعی در تمسخر فاتحان داشتند، این مشکل به رویه آنها تبدیل شده است زیرا منافع آنها از این طریق تامین می شود.

نصیرایی گفت: وقتی مرکز فساد در دنیا که رژیم صهیونیستی و آمریکاست، عده ای را خودشان می گیرند، آیا باید در انحراف و فساد آنها شک کرد؟

یکی از اعضای کمیته فرهنگی ادامه داد: اکنون وظیفه رسانه هاست که این مسائل را توضیح دهند و اینکه کشورهای دیگر دنیا چگونه با چنین عاملانی برخورد کرده اند، با تروریست ها علیه ما برخورد کرده اند. نظام اسلامی؟”امیدوارم درس عبرتی باشد برای مفسدان، مفسدان و کسانی که هنوز شک دارند.

تفکر غربی به دنبال تغییر اولویت ها و ایجاد چارچوبی برای حکومت است

وی درباره درخواست رفع برخی حصرهای ریاست جمهوری و چرایی عدم رفع آن گفت: «حصر یک موضوع فرعی است، یک ایدئولوژی غربی است.» به دنبال تغییر اولویت ها و ایجاد چارچوبی برای تعامل با افکار و اندیشه ها. ذهن دولت است.

نصیرایی گفت: «بنابراین ما به هیچ وجه نباید به این مسائل توجه کنیم، این موضوع همچنان مطرح است.» ناشی از شرارت های غرب و لیبرالیسم تا زمانی که قدرت دارند، علف های هرز را انجام دهند و کارهای زیادی انجام دهند. از آسیب و حالا که مردم لیبرال فکر می کنند و شروع به سرنگونی غرب می کنند. .

رفع حصر موضوع اصلی کشور نیست

وی افزود: رفع حصر مسئله مهمی برای کشور نیست، زیرا خون ملت قربانی و رهبری رهبر معظم انقلاب و حضور مردم در زادگاه، خوشبختانه کشور را می توانیم حل کنیم. آشفتگی. استرس و توطئه و حرکت رو به جلو و رسیدن به قله های عظمت و پیشرفت. «کسی غلبه می کند که دولت باید به مشکل اصلی رسیدگی کند، اولویت اصلی زندگی مردم فقیر این است که فشار اقتصادی به این عزیزان آسیب نرساند، خوشبختانه دولت این مسیر را به خوبی طی می کند.

[ad_2]

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

سیستم کنترل از راه دور: انقلابی در دنیای امنیت و اتوماسیون
سیستم صوتی هوشمند خانگی: یک نگاه جدید به اتصال صدا در خانه
Discover the Art of Tipping People in Livegirlcamshub.com
بازی انفجار چیست؟
دفتر کار درسی: ابزار مهم برای پویش تحصیلی
انتشارات پویش: کتاب کار ریاضی
تماس با ما